Jabra نخبگان 75t earbuds در حال حاضر پیشنهاد شخصی صدا و کنترل قابل تنظیم

Engadget این Jabra نخبگان 75t و نخبگان فعال 75t در حال حاضر ارائه صدا با کیفیت بالا در یک خو

توسط DOSTEMANSALAM در 10 خرداد 1399
Jabra Elite 75t earbuds
Engadget

این Jabra نخبگان 75t و نخبگان فعال 75t در حال حاضر ارائه صدا با کیفیت بالا در یک خوش طعم اما آخرین به روز رسانی برای این حقیقی های بی سیم از earbuds می افزاید: گزینه های سفارشی سازی است که آنها را حتی بهتر است. به روز رسانی در دسترس در حال حاضر می افزاید: MySound و MyControls امکانات به Jabra صدا+ نرم افزار.

Jabra را MySound یک تابع در صدا+ نرم افزار که customizes خروجی صوتی بر شنوایی خود را. برنامه شما اجرا می شود از طریق یک تست شنوایی ساده برای هر گوش درخواست شما را به ضربه بزنید آیکون زمانی که شما می شنوید یک تن. بر اساس فرکانس و حجم شما می توانید تشخیص از برنامه ایجاد یک شخصی sound profile. این تکنولوژی یک محصول از Jabra همکاری با شرکت GN شنوایی, پخش عمده در توسعه سمعک برای چند دهه.

MyControls اجازه می دهد تا شما remap دکمه های روی خود را از earbuds. تنها دو یا سه گانه فشار دادن دکمه را بر روی هر یک earbud می توانید انجام یک عمل متفاوت است. تنها خبر بد این است که MyControls نمی خواهد اجازه می دهد شما را به استفاده از یک earbud به طور مستقل. Jabra شده است کار بر روی اضافه کردن این قابلیت اما nixed آن در حال حاضر به دلیل ضعیف تجربه کاربر در طول آزمایش.

نسخه 4.3 از صدا+ نرم افزار در دسترس از طریق فروشگاه App. شما می توانید با نصب این به روز رسانی سیستم عامل خود را از earbuds از درون به روز شده در صدا+ نرم افزار.

در این مقاله: jabra از earbuds, واقعی, بی سیم, earbuds, واقعی, بی سیم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن