Jabra نخبگان 75t نقد و بررسی: Massive bass از کوچک جوانه

Jabra نخبگان 75t "با فوق العاده مناسب آسایش و عمر باتری Jabra نخبگان 75t کوچک در حجم و در عین حال ار

توسط DOSTEMANSALAM در 17 خرداد 1399
Jabra elite 75t true wireless headphones

Jabra نخبگان 75t

"با فوق العاده مناسب آسایش و عمر باتری Jabra نخبگان 75t کوچک در حجم و در عین حال ارائه یک باس."
  • باید مناسب ترین گوش
  • کامل غنی صدا
  • بسیار سبک و راحت
  • بینهایت قابل حمل
  • فراخوان بزرگ با کیفیت
  • باس ممکن است بیش از حد برای برخی از
  • بدون دست-رایگان دستیار گزینه
  • میانگین عمر باتری
MSRP $180.00

این بود بررسی آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال' A/V مشارکت کننده سیمون کوهن در 6/5/2020.

این Jabra نخبگان 75t شرکت آخرین و بزرگترین واقعی بی سیم از earbuds. در اصل مجموعه ای برای اولین بار در $200, Jabra کاهش قیمت به $180 فقط قبل از آنها به فروش رفت و در نوامبر سال 2019.

قرار می دهد که نخبگان 75t با صدا غذا خوردن در وسط شلوغ دسته: آنها ارزان تر از یک مجموعه منظم اپل AirPods با شارژ بی سیم مورد اما گران تر از آنهایی که با استفاده از به طور منظم مورد. آنها بطور قابل توجهی ارزان تر از $249 اپل AirPods طرفدار و در عین حال 20 دلار به 30 دلار گران تر از Jabra خود نخبگان 65t که این شرکت قصد دارد برای ادامه فروش.

جدید سونی با WF-SP800N را ساخته اند انتخاب و حتی سخت تر با کلاس پیشرو عمر باتری و فعال لغو سر و صدا فقط برای $20 ،

پس چگونه نخبگان 75t پشته ؟ آنها ارائه امکانات کافی برای توجیه یک جایی در این انفجار بازار هستند و آنها واقعا به عنوان راحت به عنوان Jabra ادعا کرده است? ما آنها را به آزمون برای پیدا کردن.

دیوانه راحتی

این درست است: نخبگان 75t بسیار راحت است. اگر شما تا کنون خودداری از در گوش سبک واقعی بی سیم از earbuds در گذشته شما نیاز به تلاش نخبگان 75t (و یا خود را به طور کامل آب و گرد و غبار-مقاوم در برابر خواهر و برادر نخبگان فعال 75t). آنها فوق العاده کوچک و سبک است که اجازه می دهد تا آنها را به نشستن به صورت چسبیده در درون خود گوش خارجی و ایجاد فشار کمتر در داخل کانال گوش خود را به نگه داشتن آنها وجود دارد.

Jabra elite 75t true wireless headphones
غنی Shibley/Digital Trends

بر خلاف بسیاری در گوش واقعی بی سیم earbuds نخبگان 75t نمی آیند با earfins — کمی سیلیکون برآمدگی طراحی شده برای لنگر یک جوانه و نگه داشتن آن را از ظاهر رایگان. چرا که آنها به آنها نیاز ندارد. که فوق العاده کم وزن عملا حذف احساس توده که دیگر از earbuds می توانید در طی فعالیت های شدید مانند در حال اجرا; آنها واقعا ناپدید می شوند هنگامی که شما موسیقی پاپ آنها را در گوش خود را.

جسورانه باس

با توجه به اندازه کوچک از نخبگان 75t یکی از چیزهایی که من نمی شد انتظار داشت خود را بزرگ و عمیق و رزونانس باس. زمانی که من برای اولین بار اخراج آنها تا آن زمان من با تعجب و فرستاده من در جستجو از تنظیمات EQ در Jabra صدا+ نرم افزار. اکولایزر نیست messed تا آن را به مجموعه تخت کارخانه مشخصات. خط پایین این است که نخبگان 75t تنظیم شده است به نفع low-end فرکانس گاهی اوقات در هزینه روشن و دقیق اوج یا مجزا midranges.

آنها مناسب برای تماشای فیلم — چه کسی نیاز به یک ساب ووفر هنگامی که شما کردم نخبگان 75t?

برای برخی از شنوندگان این درمان است. شما معمولا نمی پیدا کردن واقعی بی سیم از earbuds با این نوع بمب افکن پاسخ باس, بنابراین اگر شما به شکار برای جوانه های است که می تواند تقلید از نوع بوم به طور معمول همراه با بیش از گوش قوطی مانند ضربان Studios شما عشق نخبگان 75t. برای برخی از ژانرهای مانند جاز و کلاسیک این تلفظ low-end کمک می کند تا گرم صدا و اجازه می دهد تا شما احساس عمیق ارتعاشات باس در حال بازی در محله های نزدیک. آنها مناسب برای تماشای فیلم — چه کسی نیاز به یک ساب ووفر هنگامی که شما کردم نخبگان 75t?

حتی پس از فراوان جزئی با تنظیمات EQ, آن را غیر ممکن بود به طور کامل از بین بردن این باس رو به جلو, شخصیت, اگر من قادر به خلق و خوی آن را به اندازه کافی است که آن دیگر به سرقت برده مرحله.

در ماه مه سال 2020 Jabra منتشر شد به روز رسانی به آن صدا+ نرم افزار که شامل ویژگی های جدید مانند MyControls — که من در زیر مورد بحث و MySound های صوتی و کالیبراسیون ابزار که با استفاده از نتایج یک تست شنوایی به فرد نخبگان به فرکانس شما می توانید بشنوید.

من سعی کردم کمی از این شخصی EQ سیستم در گذشته است. نورا با استفاده از یکی به لحن آن Nuraphone و Nuraloop هدفون در حالی که SoundID, تلاش برای انجام چیزی مشابه برای طیف گسترده ای از هدفون. هیچ یک از آنها را واقعا بهبود کیفیت صدا برای من شخصا و Jabra را MySound نکرده بود یا نه. اگر هر چیزی من فکر می کنم آن را د-تاکید بر برخی از فرکانس های ترک آهنگ من با عمق کمتر.

در انصاف و من استفاده می شود MySound نه با نخبگان 75t اما با دو جفت Jabra گام تا نخبگان فعال 75t و این earbuds مختلف EQ از نخبگان 75t. هنوز هم فرض کنید که MySound تنظیم تاثیر می گذارد هر دو مدل در همان راه من با خیال راحت می توانید می گویند مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد با این ویژگی. خبر خوب این است که اگر شما آن را دوست ندارم یک شیر در این برنامه و آن را رفته است.

جیب بگیرید و یاد دهید

یکی از اولین چیزهایی که شما اطلاع در مورد نخبگان 75ts به غیر از باس, چقدر کوچک هستند و چگونه خود را شارژ مورد به عنوان یک نتیجه. هر دو شده اند و جهانیان را از 65t قابل توجهی در ساخت آنها کامل همراهان سفر این که آیا شما ترجیح می دهید جیب یا کیف پول و یا این که آیا شما در حال رفتن به محل کار و یا برای تمرین. شما فقط نیاز به نگاه در آمازون اکو جوانه به درک فقط چگونه pocketable نخبگان 75t هستند.

Jabra elite 75t true wireless headphones
غنی Shibley/Digital Trends

شارژ مورد درب است که جرقه بزند بسته مغناطیسی با مهر اما حتی اگر آن را باید به طور تصادفی باز از earbuds نیز بصورتی پایدار و محکم مغناطیسی ضامندار ساخت یک فراری earbud بعید است. خوشبختانه باید اتفاق می افتد که صدا+ نرم افزار به شما اجازه می دهد پیگیری نخبگان 75t محل و شما همچنین می توانید آنها را وادار به تولید بالا سخت تن به تن ناله در مورد تبدیل شدن آنها به تسلیم در recesses از یک مبل یا یک کیف پول.

من خوشحالم برای دیدن شارژ مورد به روز رسانی شد به USB-C به عنوان است که بسیار استاندارد برای همه (non-iOS) های همراه در حال حاضر, اما من ترجیح می دهم اگر نشانگر شارژ واقع شده بود در جبهه به عنوان مخالف به عقب.

مورد را به آسانی به تلنگر باز یک دست به عنوان اصلی AirPods یا بارگذاری-سرد Klipsch T5 اما شک داریم که می خواهد یک معامله شکن برای هر کسی است.

فشار دکمه

درست بی سیم از earbuds به طور معمول استفاده از برخی از تغییرات حساس به لمس سطوح و یا خوب قدیمی از مد افتاده دکمه. نخبگان 75t ویژگی دوم هر کدام در یک earbud و من واقعا آنها را دوست دارم. آنها آسان برای استفاده و شما دقیقا می دانید اگر شما فشرده آنها و یا نه با تشکر رضایت بخش کلیک کنید و آن را بسیار سخت تر به آنها را آغاز کند به طور تصادفی.

Jabra elite 75t true wireless headphones
غنی Shibley/Digital Trends

شما ممکن است دریابید که شما نیاز به قرار دادن چند انگشت در کنار سر خود را به ارائه بهتر دقت در هنگام کلیک کردن اما من که بیش از نیاز به بارها و بارها ضربه بزنید یک earbud به جمجمه من فقط به مکث موسیقی من. شما می توانید یک طیف گسترده ای از فعالیت های چهار عملیات در هر earbud با استفاده از یک سه گانه و طولانی را فشار دهید کلیک کنید.

همه وظایف تحت پوشش: Play/pause, آهنگ, جست و خیز/بازگشت به تماس پاسخ/پایان HearThrough حالت on/off, حجم, و دستیار صوتی. ماه مه سال 2020 به روز رسانی صدا+ نرم افزار من در بالا ذکر شد دارای یک بخش جدید به نام MyControls فراهم می کند که مقدار زیادی از سفارشی سازی — بیش از هر دیگر درست بی سیم از earbuds ما بررسی کرده ایم.

شما می توانید انتخاب خود را به کار اختصاص دهید و آن را به یک دکمه را فشار دهید توالی و حتی انتخاب کنید که earbud باید آن را آغاز کند. آن را حتی ممکن است به تعیین وظایف مختلف را بر اساس این که آیا شما فقط گوش دادن به موسیقی و یا درگیر در یک تماس تلفنی. آن را علاوه بر خوش آمدید به آنچه که در حال حاضر یک طرح کنترل.

آن را به تماس خود را

Jabra دارای سابقه ای طولانی در ساخت هدست بلوتوث با کیفیت تماس و نخبگان 75t نا امید نیست. چهار میکروفون آرایه به راحتی ادعا با انواع محیط ها و گیرنده ها یافت می شود آن را آسان به گوش من (و من آنها را).

مکرر صدای تماس گیرنده را درک خواهد کرد که شما می توانید با استفاده از هر دو earbuds یا فقط حق earbud برای ساخت و دریافت تماس.

زمانی که من در ابتدا بررسی نخبگان 75t من اظهار نظر در ناتوانی در شنیدن خود در حالی که در دو earbud تماس. معلوم من تا به حال از دست رفته "Sidetone" ویژگی که اجازه می دهد تا فقط که. نه تنها می تواند شما را به نوبه خود Sidetone یا خاموش کردن از دکمه سمت چپ earbud شما می توانید تنظیم کنید که چه مقدار از صدای خود را از طریق استفاده از صدا+ نرم افزار.

با MyControls به روز رسانی, شما حتی می توانید به نوبه خود Sidetone و خاموش در طول یک تماس.

در حال حاضر که من آن را سعی کردم خوشحال میشم به گزارش آن را به خوبی کار می کند و باعث می شود نخبگان 75t بزرگ تلفن تماس همراه است.

پرسید و جواب داد:

در پیوند با آن نیز بسیار آسان به خودتان شنیده ام هنگامی که صحبت کردن را به شما ترجیح داده دستیار صوتی. دو-را فشار دهید در سمت راست earbud دکمه را فعال یا الکسا یا سیری (در iOS) و یا الکسا یا گوگل دستیار (در اندروید). به عنوان مفید به عنوان این است که من با اکو جوانه من ساخته شده است یک دست-رایگان الکسا معتاد و من در حال حاضر می خواهم به قادر به احضار هر دستیار صوتی فقط با درخواست برای آن است.

وجود دارد مقدار زیادی از زمانی که آن را راحت تر و امن تر برای نگه داشتن دستان خود را به جایی که آنها هستند. وجود دارد و حتی می تواند در شرایط اضطراری زمانی که شما به سادگی نمی تواند رسیدن به گوش خود و یا تلفن خود را. قادر به گفتن "Hey, گوگل, تماس 9-1-1," فقط ممکن است زندگی شما را نجات دهد. Jabra اگر شما در حال گوش دادن, لطفا در نظر بگیرید این برای نخبگان 85t.

خوب (نه عالی) باتری

Jabra ادعا نخبگان 75t می تواند به مدت 7.5 ساعت در یک شارژ کامل. در تست ما در حال اجرا از earbuds به طور مداوم در حداکثر حجم ما تنها قادر به دریافت کمتر از 7 ساعت استفاده کنید. در حالی که بسیاری از حقیقی های بی سیم از earbuds ساخته شده توسط اپل انجام بهتر — جدید سونی WF-SP800N دریافت متناوب 13 ساعت از زندگی با سر و صدا لغو خاموش — آن را هنوز هم یک جامد ارتقاء بیش از نسل های قبلی و با توجه به اندازه کوچک خود آن را از همه بیشتر قابل توجه است.

خود را شارژ مورد خوب است برای کمتر از سه کامل شارژ, شما با دادن یک کل زمان بین پلاگین ها حدود 28 ساعت است. با سریع شارژ از ویژگی های شما می توانید خود را یک ساعت به ارزش با استفاده از تنها 15 دقیقه از زمان شارژ.

بسیار منفعل

یکی از ویژگی های است که شروع به نشان می دهد تا بیشتر و بیشتر در واقعی بی سیم از earbuds فعال لغو سر و صدا. سونی است. اپل گران جدید AirPods Pro آن را داشته باشد. حتی بودجه دوستانه اکو جوانه های آن را داشته باشد. اما نخبگان 75t نیست.

یکی از یک طرف شما می توانید این صورت که با نزدیک به کل انزوا سر و صدا این در گوش earbuds واقعا به آن نیاز دارید. در واقع انزوا سر و صدا بسیار خوب HearThrough حالت ارائه می دهد قابلیت تنظیم حساسیت میکروفن به اجازه دهید برای تلفن های موبایل در زمانی که شما نیاز به آگاهی بیشتر از محیط اطراف خود را (و یا به شنیدن نام خود را به نام قهوه در استارباکس).

من به ویژه می خواهم که صدا+ نرم افزار ارائه می دهد یک سری از پس زمینه صداهای طراحی شده برای کمک به شما در جلوگیری از صداهای ناخواسته. شما می توانید انتخاب از سر و صدا سفید و صورتی و سر و صدا های مختلف طبیعت برای تلفن های موبایل دو برای تلفن های موبایل است که Jabra خواستار "آرامش محیط": غار و جمعیت. برخی از این فوق العاده آرامش بخش.

خواهد سر و صدا لغو شود خوب افزودنی ؟ بله. اما شما به آن نیاز نیست برای لذت بردن از نخبگان 75t به خصوص در نقطه قیمت می باشد.

ما را

در اندازه کوچک اما بزرگ در راحتی Jabra نخبگان 75t یک انتخاب خوب برای گوش های کوچک و یا کسانی که می خواهند به پوشیدن earbuds برای یک مقدار طولانی از زمان کاری خود را 7.5 ساعت عمر باتری را ممکن می سازد. خود باس سنگین EQ قابل توجه است داده شده و اندازه آنها — اما نمی توان آن را برای هر کس. به طور کلی آنها بسیار قابل حمل با کیفیت بالا مجموعه ای از حقیقی های بی سیم جوانه با شدت قابل تنظیم و کنترل کیفیت تماس بسیار عالی.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

اگر شما از ذهن نیست کمی بزرگتر جوانه و تنها 5 ساعت عمر باتری آمازون اکو جوانه پیشنهاد کاهش سر و صدا فعال و کمتر باس-صدای شدید بسیار مناسب 130 دلار. اگر عمر باتری از اهمیت شما باید کاملا در نظر بگیرید سامسونگ $150 Galaxy جوانه های+ یا سونی WF-SP800N.

از سوی دیگر اگر شما یک کاربر آی فون شما آن را مدیون خودتان به اتمام فوق العاده AirPods Pro. آنها 70 دلار بیشتر, اما آنها پیشنهاد شگفت انگیز لغو سر و صدا فوق العاده است و آنها مطابقت کامل برای سیری. اما هیچ یک از این earbuds می توانیم نخبگان 75t را IP55 آب و گرد و غبار امتیاز و فوق العاده ارگونومی. اگر شما می خواهید حتی بیشتر حفاظت از آب 200 دلار نخبگان فعال 75t مهربان هستند در بخش باس و یک IP57 امتیاز.

چه مدت طول خواهد آنها گذشته است ؟

این Jabra نخبگان 75t با دو سال گارانتی است که بهتر از متوسط و آنها IP55-دارای امتیاز آب و گرد و غبار مقاومت در برابر. این نشان می دهد که آنها می تواند حداقل به عنوان ناهموار بیش از مدت طولانی (اگر نه بطور قابل توجهی بیشتر از آن) نسبت به بسیاری از دیگر درست بی سیم از earbuds وجود دارد.

Jabra ساخت با کیفیت بسیار عالی و باتری جامد (به صورت واقعی بی سیم جوانه به هر حال) به طوری که آنها باید برای سال گذشته.

شما باید آنها را خرید ؟

اگر شما از طرفداران استخوان-تکان دادن و بم نگاه نه بیشتر — نخبگان 75t واقعی بی سیم از earbuds برای شما. آنها همچنین یک انتخاب بزرگ اگر شما دچار مشکل گرفتن از earbuds به جا. اگر یک متعادل تر صدا چیزی است که شما به دنبال نخبگان فعال 75t می توانید انجام دهید که به علاوه بهتر ضد آب برای 20 دلار بیشتر است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن