Jabra نخبگان 45h نقد و بررسی: ویژگی های بسته بندی شده $99 هدفون

بیش از دو سال گذشته Jabra شده است در یک جامد اجرا هنگامی که آن را می آید به دنده های صوتی. نخبگان 65t

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

بیش از دو سال گذشته Jabra شده است در یک جامد اجرا هنگامی که آن را می آید به دنده های صوتی. نخبگان 65t واقعی بی سیم از earbuds قرار دادن این شرکت در رادار ما در سال 2018 است. از آن پس کسانی که با حتی بیشتر چشمگیر نخبگان 75t. در آن زمان Jabra نیز عرضه noise-cancelling نخبگان 85h هدفون با احترام ANC و جامد کیفیت صدا. اما آنها فاقد یک عنصر کلیدی برای این شرکت فرمول: قیمت مقرون به صرفه. در حال حاضر Jabra است با $99 نخبگان 45h هدفون در گوش یک گزینه بودجه که قطع نمی کند بیش از حد بسیاری از گوشه و کنار.

گالری: Jabra نخبگان 45h نقد و بررسی | 13 عکس

13
  • +9

برای شروع نخبگان 45h به نظر نمی آید مانند یک جفت از "ارزان" هدفون. به طور معمول این مدل پلاستیکی براق است که می گوید هر کس از شما نیست سرمایه گذاری بسیار زیادی را در خود دنده های صوتی. این هنوز هم بیشتر به پلاستیک اما رنگ و عناصر طراحی به نخبگان 45h یک نگاه پیچیده تر است. برای مثال L و R برچسب الگوی earpad صدا سوراخ لمس خوب است. و اینکه آیا به طور کلی طرح رنگ سیاه و سفید/نقره ای, سیاه,/, مس, نیروی دریایی/نقره ای مایل به زرد قهوهای/طلا و یا سیاه و ترکیب کل حفظ نگاه گرانتر مجموعه ای از هدفون.

Engadget نمره
فقیر
Uninspiring
خوب
عالی
کلید

Jabra
نخبگان 45h
84
جوانب مثبت
  • قیمت
  • محترم صدا با کیفیت
  • مجنون عمر باتری
  • گزینه های سفارشی سازی
  • راحت
منفی
  • هدفون در گوش نیست برای همه
  • هیچ ANC
  • بدون توقف اتوماتیک

خلاصه

Jabra آخرین هدفون ارائه یک انتخاب خوب از ویژگی های دستی برای $99. مطمئن شوید که وجود دارد چند چیز از دست رفته است که شما می خواهم پیدا کردن در مدل های گرانتر اما این شرکت تحت پوشش تمام اصول اولیه (و پس از آن برخی از).

برای اولین بار به نقد و بررسی نخبگان 45h?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

Jabra تصمیم گرفتند برای یک نرم تشک بادی مجهزند پیشانی بند چرم و فوم حافظه earpads برای نگه داشتن شما بسیار راحت است. همراه با آرام فشار بر روی پیشانی بند خود این راحت ترین هدفون در گوش من تست کردم. من یک سر بزرگ به طوری که این سبک نمی کند و معمولا مناسب من هست اما نخبگان 45h یک استثنای نادر. چرا که این هدفون اصلا ANC Jabra نمی نیاز به ایجاد یک مهر و موم فوق العاده با بستن فشار در گوش خود را. نتیجه بسیار لذت بخش تر را تجربه هنگامی که شما با پوشیدن این برای ساعت در یک زمان.

این شرکت همچنین شامل فیزیکی در هیئت مدیره کنترل, که همه آنها در اطراف لبه راست earcup. آنها همچنین در کمی متفاوت محل از آنچه شما ممکن است استفاده می شود. اما بعد از تست این چند روز من در واقع ترجیح می دهند که در آن دکمه نشستن بر روی نخبگان 45h. قدرت و بلوتوث جفت شدن کشویی در پایین لبه. در نزدیکی بالای پشت پیشانی بند لولا, مجموعه ای از سه دکمه اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم حجم, play/pause, جست و خیز آهنگ ها و تماس های پاسخ. مرکز چند منظوره دکمه دستگیره های play/pause و یا پاسخ/پایان تماس و شما همچنین می توانید رد تماس با دوبار فشار دهید. شما نیاز دارید که دکمه مکث اغلب به عنوان نخبگان 45h انجام نمی دهد تا به طور خودکار زمانی که شما آنها را خاموش. در هر دو طرف است که کنترل حجم و فشار دهید و نگه دارید و بر آن است که چگونه شما جست و خیز آهنگ به جلو یا عقب.

Jabra’s latest headphones offer a good selection of handy features for $99. Sure, there are a few things missing that you’d find on pricier models, but the company covered all of the basics (and then some).
بیلی استیل/Engadget

در نهایت در بالای earcup در مقابل لولا است یک دکمه برای فعال کردن دستیار صوتی. شما همچنین می توانید استفاده از آن به قطع نخبگان 45h این میکروفون در طی تماس بگیرید. این بود دستی و معنای من لنگر به کامپیوتر من در طول یک زوم تماس بگیرید. من می تواند دوباره پر کردن قهوه من و از دست ندهید اگر من نیاز به صحبت می کنند. به طور کلی کل این مجموعه از دکمه ها به خوبی کار می کرد زمانی که من آنها مورد نیاز است. کنترل های لمسی هستند تمام خشم این روزها اما می توان آنها را یا ضربه از دست من خیلی ترجیح می دهم اطمینان از واقعی کنترل های فیزیکی.

نخبگان 45h با این نسخهها کار با Jabra صدا+ نرم افزار همراه. این محل دیگری که در آن شرکت نمی قطع هر گوشه. برخی از رقابت nixes نرم افزار یکپارچه سازی با بیشتر مقرون به صرفه مدل های, اما این مورد در اینجا.

جدید به صدا+ نرم افزار با نخبگان 45h است MySound تست شنوایی. این ویژگی نیز در دسترس نخبگان 75t و نخبگان 75t فعال earbuds اما نخبگان 45h areJabra اولین منظم هدفون برای آن ارائه دهد. این مسابقه سریع شما می پرسد جنسیت و سال تولد قبل از گوش دادن به یک سری از تن در هر گوش (تغییر حجم و رزین). وقتی که شما شنیدن یک, شما روی صفحه نمایش ضربه بزنید. هنگامی که شما انجام می شود بنابراین برای هر دو طرف MySound تکنولوژی های صوتی ایجاد پروفایل بر اساس پاسخ های خود را. که می شود به طور پیش فرض تنظیم برای نخبگان 45h اما شما می توانید آن را خاموش و یا پس گرفتن آزمون در هر زمان.

بیلی استیل/Engadget
بیلی استیل/Engadget

شما همچنین می توانید درخواست بیشتر EQ ترفند و یا استخدام یک مجموعه از صدا ایستگاه از پیش تنظیم به طور معمول در بر داشت در داخل صدا+ نرم افزار. زیرا شما می توانید اتصال دستگاه های متعدد در همان زمان شما می توانید تغییرات خود را از این برنامه بر روی تلفن خود را در حالی که گوش دادن به موسیقی خود را بر روی لپ تاپ. که دو اتصال نیز باعث می شود تماس گرفتن یک نسیم است. نرم افزار نیز ارائه می دهد یک سر و صدا دستگاه قابلیت با همه چیز از سر و صدا سفید به امواج اقیانوس-در صورتی که شما نیاز به استراحت. و اگر شما جا گذاشتن نخبگان 45h یک پیدا Jabra ابزار کمک خواهد کرد که شما آن را بیابید (اگر شما عطا برنامه دسترسی به موقعیت مکانی).

وجود دارد چند چیز صدا+ نرم افزار ارائه می دهد در دیگر Jabra دستگاه های که در دسترس نیست در نخبگان 45h. این اولین بار است که HearThrough یا محیط حالت صدا. آن را نمی ممکن است یک معامله شکن, اما آن را قطعا چیزی باید آگاه باشند که از ویژگی های به طور فزاینده ای استاندارد می شود, کرایه. به طور مشابه من لحظه ای از ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی ایستگاه از پیش تنظیم برای چیزهایی مانند اتاق خود رفت و آمد وجود ندارد به عنوان به خوبی.

مطمئن شوید که آن را بزرگ که Jabra به شما می دهد توانایی برای تنظیم دقیق صدا را به میل خود اما به طور پیش فرض تنظیم است که در واقع بسیار خوب است. شما باید به تکیه بر منفعل انزوا سر و صدا برای مبارزه با هر آنچه در جریان است در اطراف شما اما صدای اصلی مشخصات قابل مقایسه با آنچه که من آمده ام تا به انتظار از Jabra. و آن را خوب است برای مجموعه ای از $99 هدفون. تنها تغییر من ساخته شده بود به نگه داشتن MySound پروفایل فعال است. من تفننی با ایستگاه از پیش تنظیم اکولایزر و تغییرات قبل از بازگشت به پیش فرض های صوتی. که من پیدا کردم که آهنگ ها را از دست داده برخی از جزئیات -- مانند کلاه سلام و ظریف مصنوعی سر و صدا-با Jabra-ساخته شده در ایستگاه از پیش تنظیم. بنابراین به طور پیش فرض و یا "خنثی" گزینه ای بود که همیشه اولویت من.

وجود وضوح خوب و جامد عمق به صدا در نخبگان 45h. هر چند که انتظار می رود آن را به عنوان همهجانبه به عنوان برخی از گرانتر over-ear headphones. هنوز هم آن را به اندازه کافی خوب خود را هر روز گوش دادن همراه است. هرج و مرج فلزی رو کمی چندپاره و فاقد تأثیرگذاری در زمان, اما کسانی که آهنگ هنوز جامد, جزئیات با اوج mids و پایین همه گرفتن فضای کافی برای کار. نخبگان 45h همچنین مبارزات با boomy باس, خواهم که در اجرای جواهرات RTJ4 و Phantogram این مراسم. در حالی که چیزهایی که هرگز بیش از حد گل آلود وجود دارد برخی از دست دادن کیفیت در آهنگ با بسیاری از کم پایان.

Jabra’s latest headphones offer a good selection of handy features for $99. Sure, there are a few things missing that you’d find on pricier models, but the company covered all of the basics (and then some).
بیلی استیل/Engadget

آکوستیک و مصنوعی-سنگین آهنگ های الکترونیکی کرایه خیلی بهتر نخبگان 45h. که به وضوح می درخشد در folky آهنگ از Jason Isbell و خانواده واتکینز ساعت و حتی با سینتی سایزر-رانده آهنگ از براهه و استیو Hauschildt. این هدفون ندارد و تقریبا صوتی محدوده به عنوان گرانتر در گوش گزینه های مانند Beats Solo Pro, اما آنها به اندازه کافی خوب برای رسیدگی به بسیاری از ژانرهای -- به خصوص در این قیمت.

Jabra می بالد تا 50 ساعت عمر باتری در نخبگان 45h. کار از خانه من آمد هرگز به هل دادن این رقم به حد. اما با توجه به صدا+ نرم افزار پس از حدود 14 ساعت گوش دادن, من هنوز هم تا به حال 73 درصد باقی مانده است. به عبارت دیگر شما نمی توانید این پلاگین بیش از حد اغلب. و هنگامی که شما انجام دهید وجود دارد سریع شارژ از ویژگی های است که شما را 10 ساعت زمان گوش دادن در 15 دقیقه.

Jabra موقعیت نخبگان 45h به عنوان یک گزینه جامد برای تماس علاوه بر موسیقی و صوتی دیگر. تاپیک فوق دکمه قطع آن دستی است که امروز در دفتر مجازی, محیط, اما این شرکت نیز شامل کاهش سر و صدا میکروفن. شما می دانید, در مورد خانه خود را "دفتر" نیست همیشه به عنوان آرام به عنوان شما می خواهم. در عمل نتایج یک کیسه مخلوط. فرد در طرف دیگر متوجه شده است که نخبگان 45h صدا بهتر از برخی از حقیقی های بی سیم از earbuds من می خواهم به تماس استفاده می شود آنها را در گذشته (OnePlus بودن جوانه های اخیر). هنوز این هدفون نمی انجام یک کار بزرگ از مسدود کردن نویز زمینه است. فرد در انتهای دیگر متوجه کاهش غرش زمانی که من صحبت شد اما به محض این که من را متوقف و آنها می توانند آن را دوباره شنید. حتی اگر وجود ندارد یک محیط واقعی صدا حالت من هنوز هم می تواند شنیدن یک بیت از من صدا در طول تماس. من نمی باید به نگرانی در مورد فریاد چون من overcompensating.

Jabra’s latest headphones offer a good selection of handy features for $99. Sure, there are a few things missing that you’d find on pricier models, but the company covered all of the basics (and then some).
بیلی استیل/Engadget

اگر در گوش سبک نیست برای شما و یا شما به سادگی می خواهید مجموعه ای از سر و صدا لغو هدفون سونی بیش از حد گوش WH-CH710N یکی از مورد علاقه های شما. آنها $200 زمانی که عرضه آنها در این بهار اما همانطور که از نوشتن این آنها در دسترس برای $128 در آمازون. با سونی مخلوط جامد صدا و ANC 710N است یک معامله بزرگ که در آن قیمت. اگر شما ترجیح می دهم در گوش با ANC Beats Solo Pro است که ما در بالا انتخاب وجود دارد. اما آنها بیش از دو برابر هزینه از نخبگان 45h -- حتی اگر شما می توانید آنها را به فروش $230 تا 260 دلار در محدوده (به طور منظم $299.95). انفرادی Pro را ارائه می کند بزرگ سر و صدا لغو عملکرد خوب و کیفیت کلی صدا در علاوه بر این به دست-رایگان سیری و سریع جفت شدن با iOS به لطف اپل H1 تراشه.

Jabra نخبگان 85h بودند جامد مجموعه ای از هدفون است که به سادگی بیش از حد گران به توصیه بیش از امثال سونی و دیگران. با نخبگان 45h هر چند این شرکت در بسته بندی بسیاری از ویژگی های جذاب یک در گوش مدل است که بانک شکستن نیست. هنوز هم وجود دارد چند چیز از دست رفته, اما در بیشتر قسمت ها Jabra ایجاد کرده جذاب و راحت گزینه ای برای $99. هنگامی که شما می توانید صرفه جویی در پول بدون اینکه یک تن از فداکاری است که همیشه چیز خوبی است.

در این مقاله: jabra نخبگان 45h, 45h هدفون در گوش, صوتی, هدفون بی سیم, بررسی, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن