زمان آن را برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی به رشد

هفته گذشته بود که یک خبر بزرگ در هفته است. همه گیر نورد در ایالات متحده بیش از 100,000 مرگ و میر ناشی از COV

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399

هفته گذشته بود که یک خبر بزرگ در هفته است. همه گیر نورد در ایالات متحده بیش از 100,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19. بیکاری بدتر. مینیاپولیس پلیس آغاز شده ملی طوفان با مرگ در بازداشت یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید. و آه راه, چینی شد تهاجمی تر در هنگ کنگ و اقتصاد ادامه داد: برای دست و پا کردن با وجود گام های کودک نسبت به بازگشایی.

با این خبر پس زمینه آن را آسان به دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین عکس در یک حمله در شبکه های رسانه های اجتماعی — به طور خاص Twitter و Facebook.

این مبارزه شده است و دم در حالی که برای. آن است که از نزدیک مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای برچسب های جریان اصلی رسانه های خبری به عنوان "خبر جعلی" و محترم روزنامه نگاران به عنوان بد خبرنگاران. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح سست ارتباط با حقایق در بسیاری از مسائل و یک میل به صورت تئوری های توطئه است. او اغلب با استفاده از توییتر برای بیان عقاید و نظریات و تهدید.

این می آید بر روی پاشنه از شواهد قانع کننده که دولت های خارجی استفاده کرده اند مبارزات از دروغ در رسانه های اجتماعی به عنوان وسیله ای برای ایجاد تفرقه و مؤثر در انتخابات است.

Peter C. Horan

بسیاری از آنها انتقاد Twitter و Facebook برای "عدم انجام هر کاری" در مورد استفاده می شود به عنوان یک پلت فرم برای دروغ. آنها متهم شده اند به عنوان همکاران در یک جنگ حقیقت است. اگر چه Facebook علنا انکار هر گونه مسئولیت برای دقت و صحت هر گونه اظهارات سیاستمداران و یا گروه در آن سرویس توییتر در روز جمعه متصل به یک "واقعیت بررسی" سلب مسئولیت در اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن در آن خدمات.

جای تعجب نیست که با توجه به طبیعت فرار تهمت به شدت واکنش نشان داد به این درک توهین. از طریق دبیر مطبوعاتی خود او تهدید کرده است که برای تنظیم و یا حتی خاموش کردن سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که انتقاد و یا تصحیح او از طریق فرمان اجرایی.

همانطور که درست است بسیاری از چیزهای مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد فوری و احشایی واکنش از هر دو طرف. حامیان او فریاد زد: "آره" و "زمان" در حالی که مخالفان او ابراز خشم (دوباره) که او آزار آزادی مطبوعات است. همه چیز از طریق فیلتر و تقویت شده توسط احساسات خود را در مورد زمان ساکن کاخ سفید.

تهدید کم است

در حقیقت من شک زیادی وجود دارد که از یک تهدید در اینجا. من سوال نمی تهمت خشم در توییتر و یا خود مایل است که او می تواند هر چه به او به وضوح یک نفس و یک پوست نازک. اما خشم خود را همچنان محدود قانون اساسی ایالات متحده قوه قضاییه و دموکرات مجلس نمایندگان. آن را نیز تعدیل خود را میکروسکوپی توجه span.

او را تهدید به حمله می درخشد روشن و نور افکن در نورلند از رسانه های اجتماعی ، متمم اول قانون اساسی به روشنی مشخص آزادی مطبوعات به عنوان یکی از ضروری آزادی که آمریکایی ها لذت ببرید. تا آنجا که تهمت ریل در برابر CNN و نیویورک تایمز یا واشنگتن پست هر گونه تهدید برای تنظیم آنها را به عنوان موثر به عنوان یک تقسیم بر یک نورد قطار حمل و نقل.

هر یک از ما باید تصمیم بگیرید که چه به عنوان خوانده شده و یا گوش دادن به و اختصاص هر وزن به آن که ما را انتخاب کنید.

آزادی مطبوعات تعبیه شده است همراه با حق به دین و مونتاژ و به درخواست دولت درباره ما نارضایتی. وجود دارد بسیار روشن و بدون ابهام حفاظت از حق ما را به مخالفت با خود و شکایت از دولت ما. و در هیچ کجای قانون اساسی ما نیاز به منصفانه و دقیق است. و نه آن را مانع ad hominem حمله به یک رئیس جمهور نشسته (یا سناتور و فرماندار یا نماینده). خوب قبل از واترگیت و نیکسون رسانه های آمریکایی با انتقاد از قانون اساسی و جنگ داخلی. این انتقاد هم واشنگتن و لینکلن. سیاستمداران ندارد و به مانند آن, اما آنها فراموش کرده اند به آن را. ما یک سابقه طولانی در مطبوعات حزبی تحریک کننده امتیازهای.

اما سیستم عامل رسانه های اجتماعی نیست "مطبوعات است." آنها بیشتر شبیه به بلندگو در گوشه هاید پارک در لندن یک محل که در آن افراد از هر خط خطی می تواند ایستادن و بیان نظرات خود را — با این حال نیمه پخته. این است که اساسا این استدلال که Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ است که آن را نمی Facebook کار به دامپزشک نظرات بیان شده در آن خدمات. اخطار emptor. هر یک از ما باید تصمیم بگیرید که چه به عنوان خوانده شده و یا گوش دادن به و اختصاص هر وزن به آن که ما را انتخاب کنید.

Mark Zuckerberg Testifies Before Congress
الکس ونگ / گتی ایماژ

زوکربرگ استدلال خود خدمت و ممکن است ریاکارانه اما در واقع برخی از منطقی شایستگی و اعتبار می دهد به ما به عنوان خوانندگان. اما من فکر می کنم در پایان او اجازه Facebook قلاب بیش از حد به راحتی.

زمان به مسئولیت

در کمتر از لحاظ فنی پیچیده جهان آن را آسان تر برای افراد به رسمیت شناختن که صحبت شد و معلوم وابستگی های خود و اعتقادات. در حال حاضر در عصر deepfakes و رباتها وجود دارد مشروع جعلی اخبار — نه آنچه که سی ان ان اندرسون کوپر گفت: شب گذشته اما داستان تولید شده از پارچه کل. Facebook را قادر می سازد این تقلبی به پنهان کردن خود واقعی و ریشه های به دست آوردن ظاهر مشروعیت از طریق ترویج به اشتراک گذاری اجتماعی. برای غیرسیاسی مثال از خطرات ناشی از این نگاه بر ضد واکسن جنبش است. بزرگ تکنولوژی سیستم عامل اضافه کردن یک ضمنی تایید شده و هاله ای از مشروعیت با نشان دادن محتوا به افراد است.

از آن زمان for Twitter, Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به رشد و مسئولیت برای کیفیت محتوا که آنها توزیع. آنها دیگر باید به نوبه خود چشم خود را به تولید "حقیقت است." و نه گوگل معاف هر دو در موتور جستجوی خود و از طریق یوتیوب. این خرس مسئولیت که در آن مردم می فرستد. در پایان این سرمایه گذاری در سلامت طولانی مدت کسب و کار خود را.

Trump tweet on a smartphone screen
اولیویه مورن / گتی ایماژ

من این را تحسین توییتر رویکرد نسبت ناروا به توييتها. آنها نمی تعطیل خود حساب آنها را مسدود صدای جیر جیر خود را اما آنها می گویند که جیر جیر نمی شد مطابق با حقایق شناخته شده. این اولین گام مهم به سمت دادن خوانندگان این زمینه است که آنها نیاز به در نظر گرفتن یک استدلال ارائه شده در سیستم عامل خود را.

این است خلاصه از هر کسی حق آزادی بیان است. به عنوان دیوان عدالت الیور وندل هولمز گفت: بیش از 100 سال پیش در Schenk مورد: "دقیق ترین حمایت از آزادی بیان را محافظت نمی کند یک مرد در به دروغ فریاد آتش سوزی در یک تئاتر و باعث وحشت."

اگر آنها نمی شوند و مسئولیت Google, Facebook, Twitter و YouTube نه تنها خطر را قادر می سازد کسی که برای "yell fire" — آنها در حال ارائه او یک بلند گو حرف زدن.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب