کنستانتین بود Rated R عمدتا به دلیل آن بود مودی

از سال 2005 کنستانتین. تصویر: Warner Bros. کنستانتیندر سال 2005 کیانو ریوز-بازیگران اقتباس از سرگیجه طنز به ح

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
From 2005's Constantine.
از سال 2005 کنستانتین.
تصویر: Warner Bros.

کنستانتیندر سال 2005 کیانو ریوز-بازیگران اقتباس از سرگیجه طنز به حال خشن رفتن از آن برای اولین بار در. هر چند این فرقه مورد علاقه در حال حاضر آن را انجام نمی, به خصوص به خوبی در آزادی تا حدی به دلیل این واقعیت است که آن ستم مرز است که بسیاری از کتاب های کمیک فیلم هنوز هم حاضر به صلیب: این امتیاز شد Rمحدود کردن قرار گرفتن در معرض آن به نوجوان جمعیتی که هنوز هم فوق العاده حیاتی برای فروش هر کتاب طنز فیلم. اما همانطور که معلوم است سازندگان سعی در ضربه که PG-13 معیار. آنها واقعا انجام داد.

تبلیغات

امروز ریوز کارگردان فرانسیس لارنس و تولید کننده Akiva Goldsman پیوست برای یک پنل بزرگداشت کنستانتین's 15th anniversary توسط برخورد دهنده را Steven Weintraub. آن را لذت بخش پنل (شما می توانید آن را به صورت کامل در زیر) و نه فقط به دلیل ریوز وجود دارد با, کامل, زیبا و چشم; همه درگیر روشن عشق برای این فیلم و ظروف بسیاری از جذاب پشت صحنه جزئیات. بود که در مورد R? آن را از دست خود را.

"در اصل زمانی که همه ما در این آغاز شده ما فکر این امر می تواند یک امتیاز-R فیلم" فرانسیس لارنس گفت. "وارنر سپس دیکته شده است که آن را تا به حال به PG-13 به دلیل آنچه در آن هزینه. ما لیستی از دستورالعمل ها از آنچه که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در یک PG-13 فیلم سینمایی و ما به دنبال این قوانین به T."

تبلیغات

کسانی که غیر رسمی اما موثق قوانین—از جمله بسیاری از چگونه و چه نوع ناسزا فیلم می توانید استفاده کنید, چقدر گور مجاز است, و غیره—یک طرح در تولید است. اما هنگامی که آن زمان برای MPAA raters به نشستن و تماشای این فیلم, قوانین ناگهان بسیار کمتر مهم است.

"من به یاد داشته باشید شنوایی که اونها رو حدود پنج دقیقه قرار داده و خود را notepads پایین" لارنس گفت. "آنها گفتند: ما سخت R برای 'تن.' این چیزی است که در این فهرست است. اما در واقع وجود دارد یک حس قریب از ترس چیزی بود که من شنیده ام از باز کردن در. و آنها فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی که ما می تواند در مورد آن انجام دهد."

بنابراین کنستانتینیک فیلم که تلاش کرد تا شجاعانه به ماندن در داخل آن تجویز اعتبار دستورالعمل کاهش یافت و در خارج از آنها به دلیل آن را فقط... مرتب کردن بر اساس افسرده ؟

تبلیغات

"وجود دارد یک زیر مجموعه های مذهبی ترسناک که به نظر می رسد برای به دست آوردن یک مقدار R با سرعت بیشتری" Akiva Goldsman, تهیه کننده در این فیلم اضافه شده است. "آنچه شما یاد بگیرند این است که با وجود این واقعیت است که وجود دارد دستورالعمل های آن را صرفا ذهنی تفسیر است. و این ذهنیت اببس و جریان بر اساس این گروه است که در تعیین رتبه. اما ما بسیاری از شیاطین است. شیاطین به نظر می رسد برای برخی از این دلیل به ماشه R رتبه."

آه! یک شیطانی نفرین ، قطعا این چیزی است که کنستانتین به عنوان یک شخصیت می تواند درک. برای لارنس بخش او فقط نا امید که او هرگز یک فرصت برای ایجاد یک نسخه از فیلم که تکیه به خود تاریکی و رفت و پس از تحقیق آن را تا پایان گرفتن به هر حال با وجود این تولید آن شد.

تبلیغات

"ما کمی پیچ در این جبهه" لارنس گفت.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب