اسرائیل متوقف می شود با استفاده از تلفن ردیابی برای اجرای COVID-19 قرنطينه

دانیل Fainberg via Getty Images اسرائیل با استفاده از تلفن ردیابی فن آوری برای ردیابی COVID-

توسط DOSTEMANSALAM در 3 اردیبهشت 1399
Anti-virus concept. Woman wearing Mask and Glasses Waiting for Ambulance. Copy Space
دانیل Fainberg via Getty Images

اسرائیل با استفاده از تلفن ردیابی فن آوری برای ردیابی COVID-19 بيمار آمده است به بخشی از پایان. مجلس نظارت کمیته متوقف استفاده از ردیابی برای اجرای قرنطينه پس از افزایش نگرانی های حریم خصوصی. حفظ حریم خصوصی و نقض سنگین تر بودن از مزایای عضو کمیته Ayalet Shaked گفت: — مانیتورینگ تلفن, تکنولوژی خیلی کمک نمی کند زمانی که پلیس در حال حاضر پرداخت بازدیدکننده داشته است به COVID-19 بیماران برای اطمینان از آنها پیروی از قوانین.

پلیس تا کنون استدلال کرد که ابزار موثر است داشتن دستگیر 203 مردم با کمک تلفن اطلاعات محل. اجرای قانون انجام شده حدود 500 مکان تصادفی چک در هر روز.

این کشور هنوز هم با استفاده از تکنولوژی (اعتقاد بر این شامل ردیابی تلفن) از آژانس امنیت ملی شین بت برای تماس با ردیابی. این می تواند هر دو نقشه قبلی حرکات افراد آلوده و با دقت اشاره کردن دیگران که ممکن است می آیند بیش از حد نزدیک است. که برنامه به نظر می رسد نسبتا امن در بخشی خود را به عنوان تیم حذف تمام اطلاعات پس از یک هفته. اما آشکار است که دولت اسرائیل ضد coronavirus تلاش باید محدودیت های خود را. در کشورهای دیگر اسرائیل ممکن است مجبور به اعتصاب تعادل بین مجموع بینش ویروس و احترام تمایل به حفظ برخی از صورت ظاهر از زندگی خصوصی.

در این مقاله: اسرائیل Covid-19, کروناویروس, حفظ حریم خصوصی, نظارت, shin, شرط, دولت, سلامت, پیگیری تلفن های هوشمند, تلفن همراه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب