iOS 14 به شما اجازه انجام اقدامات با ضربه زدن به پشت آی فون

در نطق اصلی WWDC اپل نمی تواند اجرا شود و از طریق هر ویژگی آن را آوردن برای اپل با iOS 14 به روز رسانی. مدفو

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399

در نطق اصلی WWDC اپل نمی تواند اجرا شود و از طریق هر ویژگی آن را آوردن برای اپل با iOS 14 به روز رسانی. مدفون در زیر توده ای از headlining اطلاعیه ها یکی از جذاب تر شده آن رد شده است یک حرکت جدید است که اجازه می دهد تا شما را به انجام اقدامات به سادگی با ضربه زدن به پشت آی فون خود را.

iOS 14 ارائه می دهد دسترسی به گزینه (از طریق MacRumors) که به شما اجازه می دهد به ماشه اقدامات مانند پایین کشیدن مرکز کنترل یا احضار سیری هنگامی که شما شیر پشت آیفون را دو بار یا سه بار. وجود دارد نزدیک به دو دوجین اقدامات شما می توانید راه اندازی از جمله فعال کردن قابل دسترسی در حالت گرفتن عکس از صفحه نمایش در آوردن تا جستجو ویژه و بیشتر. به علاوه شما می توانید پیکربندی های مختلف حرکات به دو شیر سه شیر حرکات.

مهمتر از این حرکات حمایت از کلید های میانبر سفارشی شما ممکن است ساخته شده بر روی آی فون خود را به عنوان به خوبی. بنابراین, به عنوان نشان داده شده در توییت متصل, زیر, شما می توانید با استفاده از این ویژگی های قابلیت دسترسی به فورا بحث را به برنامه های شخص ثالث مانند گوگل دستیار.

بر اساس بازخورد به اشتراک گذاشته شده توسط در اوایل iOS 14 کاربران آنلاین حرکات نسبتا دقیق و حتی کار را از طریق ضخیم و چرم و موارد. در حال حاضر به نظر می رسد آنها محدود به آی فون X و یا مدل های جدیدتر.

معلوم نیست با این حال که سنسور اپل با استفاده از به قدرت این ویژگی. اتفاقا گوگل آخرین به روز رسانی را برای سیستم عامل تلفن همراه اندروید, 11 یک شبیه مخفی در حرکت است که گفته می شود جمع آوری داده ها از گوشی ژیروسکوپ و شتاب سنج با سنسور برای تشخیص شیپور خاموشی.

ما رسیده ایم به اپل برای اطلاعات بیشتر در مورد این و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

بر خلاف آندروید, با این حال, شما می توانید با استفاده از این حرکات حق دور بر روی آی فون خود را در حال اجرا در iOS 14. شما می توانید آنها را با رفتن به تنظیمات > دسترسپذیری > تماس > بازگشت به آن ضربه بزنید.

دیگر از آن, iOS 14 به روز رسانی می افزاید: چند ویژگی های آی فون صاحبان درخواست شده است برای سنین مانند ویدجت صفحه اصلی یک کشو به پهلو خود حداقل دسترسی اغلب برنامه و سیری صفحه ای که نمی کشد تا گوشی خود را از کل فضای صفحه نمایش. همچنین revamps عناصر خاص به نگه دارید تا زمان مانند شفافیت بیشتر برای مجوز یک برنامه درخواست در فروشگاه App خود را فهرست.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب