خرید رپورتاژ

Intel isotopically pure wafer for spin qubits
والدن Kirsch/Intel Corporation

اینتل لبه یک گام نزدیک تر به عملی کامپیوترهای کوانتومی. این chipmaker و شریک زندگی خود را QuTech را با موفقیت کنترل “داغ” qubits (که در دمای بالاتر از 1 کلوین) که همچنین منسجم و متراکم ساختن آن آسان تر برای قرار دادن qubits و الکترونیک و کنترل در همان تراشه و در نتیجه تولید بیشتر کوانتومی پیشرفته کامپیوتر. تا زمانی که در حال حاضر کامپیوترهای کوانتومی تا به حال به اجرا در درجه حرارت در millikelvin محدوده و یا به سختی بالاتر از صفر مطلق (فقط زیر 460F) — برای بافت متوسط دما در فضا خوشبو 3 کلوین.

این تظاهرات که هنوز هم نسبتا متوسط. اینتل و QuTech تکمیل شده خود را با استفاده از آزمون دو کيوبيتی منطق که در آن برش لبه کامپیوترهای کوانتومی ده ها تن از qubits و کامل یک کامپیوتر ممکن است نیاز به بیش از 1 میلیون نفر است. این است که “فقط یک قدم” نسبت به مقیاس کوانتومی با کامپیوترهای Intel گفت. آن را هنوز هم یک گام مهم, اگر چه, و, نکات, که تکنولوژی بیشتر دوام تر از آن به نظر می رسد امروز.

در این مقاله: اینتل QuTech کوانتومی و محاسبات کوانتومی, فیزیک, علم, کوانتومی, کامپیوتر, کيوبيت, محاسبات, کامپیوتر, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو