سامسونگ بعد از earbuds می تواند کهکشان BudsX

دنیای واقعی بی سیم از earbuds یک درب گردان, با یک ظاهر بی پایان جریان از محصولات برروی آن بکشید ، گوگل صفحه

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399

دنیای واقعی بی سیم از earbuds یک درب گردان, با یک ظاهر بی پایان جریان از محصولات برروی آن بکشید ، گوگل صفحه جوانه درست از آب در آمد و در حال حاضر شایعات در حال حاضر رویه در مورد چیزی که بعد از بزرگ.

که چیز بزرگ می تواند Samsung Galaxy BudsX با توجه به هلند بر اساس سایت LetsGoDigital. سایت, گیر افتاد, ثبت علامت تجاری در خارج از کشور برای یک دستگاه با این نام افتتاح خطوط بی پایان برای حدس و گمان در مورد آنچه که سامسونگ می تواند کار بر روی بعدی.

بسیار وجود دارد با نرم افزار های دیگر از این واقعیت است که آن را واصل شد مارس 27 سال 2020 و علامت تجاری توضیحات شامل عبارات معمول مانند headphones, earbuds و پوشیدنی هدست. به طوری که ما را با این سوال واضح: آیا Galaxy BudsX خواهد بود ؟

خوب دیدن که سامسونگ به معنای واقعی کلمه فقط بیرون آمد با earbuds چند ماه پیش در سامسونگ کهکشان جوانه+ آن را معقول و منطقی به این باور کهکشان BudsX می تواند یک نسخه حرفه ای از سامسونگ محبوب جوانه. شاید یک جفت با بیشتر حق بیمه صدا و امیدوارم فعال لغو سر و صدا? یکی می تواند خواب.
در همان زمان اخبار در مورد پتانسیل باقلا به شکل سامسونگ از earbuds نیز به تازگی منتشر شده.

این مراجعه کننده به صورت غیررسمی به عنوان کهکشان سامسونگ جوانه 2 هستند شایع عبارتند از ANC برای یک قیمت مناسب حدود 140 دلار. همانطور که در حال حاضر ما نمی دانیم که آیا کهکشان BudsX و کهکشان جوانه 2 یکی و یکسان و یا متفاوت نگر جوانه ها در کامپیوتر است.

سامسونگ هنوز تایید نشده است هر گونه اطلاعات در مورد هر جوانه به عنوان تقریبا روش استاندارد در این نقطه است. می تواند سامسونگ بود با انتشار سه earbuds در همان تقویم سال ؟ بعید به نظر می رسد اما این امر می تواند یک حرکت جسورانه را امتحان کنید و به دست آوردن بیشتر جای پای در earbuds صنعت.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب