اینتل قرار می دهد دکتر ان كويين مسئول آن به تاخیر افتاد 7nm CPU پروژه

تصویر داد via Getty Images هفته گذشته اینتل نشان داد که بازده برای پردازنده های تولید شده در

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
The logo of chip manufacturer Intel in front of the Intel headquarters in Santa Clara, US, 21 May 2016. PHOTO: ANDREJ SOKOLOW/dpa | usage worldwide (Photo by Andrej Sokolow/picture alliance via Getty Images)
تصویر داد via Getty Images

هفته گذشته اینتل نشان داد که بازده برای پردازنده های تولید شده در یک 7nm فرآیند در حال اجرا یک سال پشت برنامه که سرعت انتقال آن به فن آوری است که اجازه می دهد تا آن را کارآمد تر ساخت پردازنده. در حال حاضر chipmaker است reshuffled مدیران مسئول با رئیس مهندسی افسر دکتر Murthy Renduchintala که پیشرو آن تکنولوژی سیستم های معماری و گروه مشتری (TSCG) ترک این شرکت است.

در حال حاضر فشار برای 7nm و 5nm فرآیندهای سرب توسط دکتر ان کلهر به عنوان گروه تقسیم شده است تا افراد مختلف خواهد شد که تمام گزارش به طور مستقیم به مدیر عامل. یکی دیگر از کلید تغییر کیوان Esfarjani مصرف بیش از كويين سابق مسئولیت تولید و عملیات, که در آن او را "رهبری جهانی عملیات تولید و ادامه كويين کار رانندگی محصول سطح شیب دار و ساخت fab جدید ظرفیت."

فقط به عنوان انتشار اعتبارات كويين با شتاب اینتل را تا سطح شیب دار از 10nm فن آوری در حال حاضر آنها نیاز به انجام دوباره آن را به عنوان شرکت به نظر می رسد تکیه بر خارج fabs به جای عمودی یکپارچه ساختار آن حفظ شده در گذشته است. در یک بیانیه مدیر عامل شرکت باب سوان گفت:". ما متنوع ترین نمونه کارها از رهبری محصولات را در تاریخ ما به عنوان یک نتیجه از ما شش ستون از نوآوری و disaggregation, استراتژی انعطاف پذیری بیشتری در چگونگی ساخت بسته بندی و ارائه این محصولات به مشتریان ما است."

در این مقاله: Intel, CPU, fab 7nm, Murthy Renduchintala, ان کلهر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب