Instagram آزمایش ابزار جدید است که به نظر کمتر انت

آینده برچسب ها و اشاره کنترل.تصویر: Instagramبه عنوان بخشی از مبارزه با آنلاین قلدری Instagram است نورد از ویژ

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399
Upcoming Tags and Mentions controls.
آینده برچسب ها و اشاره کنترل.
تصویر: Instagram

به عنوان بخشی از مبارزه با آنلاین قلدری Instagram است نورد از ویژگی های جدید طراحی شده برای آن را آسان تر برای کاربران به کنترل که در تعامل با آنها را بر روی پلت فرم.

تبلیغات

یک تغییر عمده به Instagram نظر کنترل اجازه می دهد تا به کاربران برای حذف تا 25 دیدگاه در یک بار به عنوان به خوبی به عنوان بلوک ها و یا محدود کردن کاربران به صورت فله و مستقیم از نظرات ناخواسته. در حال حاضر کاربران فقط می توانید یک نظر در یک زمان و جلوگیری و یا محدود کردن یک کاربر در یک زمان است که باعث می شود آن را فوق العاده وقت گیر برای کسانی که با بالا پیرو حساب (یا دستیاران آنها) به طور موثر مدیریت سرکش بخش نظر.

این ویژگی های جدید کار خواهد کرد یکی از دو روش بسته به اگر شما در iOS و یا یک کاربر آندروید. چگونه آن را با این نسخهها کار در iOS: Tap در یک نظر سپس را انتخاب کنید نقطه چین آیکون در گوشه بالا سمت راست. شیر مدیریت نظرات—از آنجا شما می توانید تا 25 دیدگاه در یک زمان. را انتخاب کنید گزینه های بیشتر اگر شما نیاز به جلوگیری و یا محدود کردن حساب های متعدد. در اندروید شما می تواند دسترسی جدید به صورت فله حذف گزینه توسط فشار دادن و برگزاری نظر و سپس با ضربه زدن بر روی نقطه چین آیکون و انتخاب مسدود و یا محدود کنید.

تبلیغات

Instagram نیز به کاربران خود توانایی برجسته و یا پین به سه دیدگاه در بالای پست خود خواهد شد و به اطلاع کسی که آن را نوشته است. Instagram را آغاز کرده تست این ویژگی هنوز, اما آن را می گوید قصد آن است که به کاربران اجازه "مجموعه ای از تن برای حساب کاربری خود."

این ویژگی های جدید ذکر شده در Facebook آخرین استانداردهای جامعه اجرای گزارشکه برجسته چه هر Facebook متعلق به پلت فرم (که شامل Instagram) انجام شده است و برای اجرای آن سیاست های مرتبط با قلدری سخنرانی نفرت حساب های جعلی و دیگر رفتار منفی.

Instagram است نورد یک برچسب جدید از ویژگی های مدیریت شبیه به Facebook رااما همچنین به کاربران کنترل بهتر از خود اشاره. در حال حاضر Instagram تنها به شما می دهد گزینه ای را برای تغییر این گزینه به به صورت دستی تایید برچسبها روشن و خاموش. اگر مشخصات خود را عمومی است و هر کسی می تواند شما را در یک عکس و یا ویدئو—same با اشاره به در نظر نوشتن شرح تصاویر و داستان. اما این ویژگی جدید به شما اجازه می را انتخاب کنید اجازه می دهد برچسب ها و اشاره از یکی از سه دسته بندی ها: everyone تنها مردم خود را دنبال کنید و هیچ کس.

مانند کنترل محتویات آن را مانند به نظر می رسد این ویژگی خواهد بود که یک محافظ زمان و همچنین به دلیل کاربران نمی خواهد که به از طریق هر تگ و ذکر برای دیدن اگر آنها خوب هستند با آن یا نه. همچنین من دوست دارم که Instagram رفت و با "تنها افرادی که شما را دنبال کنید" گزینه به جای راه دیگری در اطراف پس از آن با حساب نمی توانید کنترل کنید که به شرح زیر آنها را یا نه مگر اینکه آنها می خواهند برای رفتن به مسدود کردن ولگردی و قانونی شکنی.

تبلیغات

Instagram هنوز تست از بین بردن "مانند" شمارنده. این شرکت شروع به تست هایی که قابلیت در نزدیکی پایان سال 2019 به عنوان یک راه برای "depressurize" پلت فرم و مردم به خصوص نوجوانان به تمرکز بیشتر در برقراری ارتباط با دیگران به جای تلاش به دندانه دار کردن به عنوان بسیاری دارد که ممکن است در پست های خود را. اما هنوز هم مهم متریک برای نام تجاری بازاریابان برای اندازه گیری تعامل. باید امثال کاملا ناپدید می شوند آن's ممکن است که تنها حسابهای کسب و کار خواهد شد که دسترسی به تعداد کسانی که به عنوان یک داخلی اندازه گیری. یا شاید حساب های شخصی هنوز هم ببینید این تعداد لایک در پست خودفقط نه هر کس دیگری.

آن را به خوبی برای دیدن Instagram قرار دادن در برخی از تلاش برای ایجاد پلت فرم های خود را دوستانه با توجه به اینکه ما در حال صرف زمان ما در قرنطینه بی وقفه پیمایش از طریق آن تغذیه.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن