Instagram جریان زندگی می کنند در حال حاضر قابل مشاهده در وب

جان Fingas/Engadget در حال حاضر که شما به احتمال زیاد ماندن در خانه در طول COVID-19 pandemic

توسط DOSTEMANSALAM در 24 فروردین 1399
Instagram Live stream on the web
جان Fingas/Engadget

در حال حاضر که شما به احتمال زیاد ماندن در خانه در طول COVID-19 pandemic, شما ممکن است به عنوان تمایل به پخش زنده Instagram خوراک بر روی گوشی شما... و در حال حاضر شما لازم نیست که. کاربران (از جمله Engadget) متوجه شده اند که Instagram Live streams به تازگی قابل مشاهده در وب است. تجربه آشنا است و پشتیبانی از دو نفر جریان, اما طول می کشد استفاده از صفحه نمایش فوق العاده فضایی برای نگه داشتن نظرات جدا از تصویری — شما نمی خواهد که برای مقابله با نیمی از خوراک بودن پنهان متن است.

ما خواسته ایم Instagram اگر آن را می توانید به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر از اجرای.

شما نمی توانید شروع به پخش از دسکتاپ خود را, بنابراین این نیست کامل جایگزین برای دیگر وب سایت دوستانه livestreaming خدمات. آن پر کردن فاصله قابل توجهی در Instagram وب نسخه ذهن شما و باید در مفید آمده است برای نوازندگان مشهور و دیگران که می خواهند برای رسیدن به طرفداران در حالی که آنها در خانه گیر کرده.

در این مقاله: instagram web, اینترنت, Instagram Live streaming, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب