Instagram بنیانگذاران دوباره برای ایجاد یک COVID-19 گسترش ردیاب

Radoslav Zilinsky via Getty Images Instagram بنیانگذاران Kevin Systrom و مایک کریگر قرار داد

توسط DOSTEMANSALAM در 31 فروردین 1399
Coronavirus around blood cells
Radoslav Zilinsky via Getty Images

Instagram بنیانگذاران Kevin Systrom و مایک کریگر قرار داده اند از اولین محصول مشترک پس از خروج از Facebook و آن را نه یک شبکه اجتماعی است. دو راه انداخته اند Rt. زندگی می کنند, یک سایت است که کمک می کند تا مسیر تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19 در هر دولت است. به عنوان Krieger گفته TechCrunchاین پروژه طول می کشد استفاده از Systrom منبع باز به روش محاسبه Rt (متوسط تعداد افراد آلوده داده می شود فرد آلوده) به صورت روزانه نشان می دهد که چگونه به خوبی یک دولتی داده شده است که مقابله — هر چیزی در زیر یک Rt از 1 نشان می دهد یک مبارزه موفق در برابر این بیماری است.

این سایت همچنین کمک می کند تا درک بهتری از داده ها در یک راه شما همیشه نمی بینم با این انتقالها. شما می توانید فیلتر های منطقه تاخر و استفاده از پناهگاه در محل سفارشات (به عنوان شما ممکن است حدس می زنم این کشورها بدون سفارشات به طور معمول کرایه بدتر). این می تواند به شما احساس بهتری از چگونه ما مقابله با این بیماری همه گیر از به سادگی به دنبال در مورد نرخ و ممکن است اثبات مفید برای بعد از مطالعات.

به برخی از درجه Rt. زنده است نتیجه کار در Instagram. Systrom مطالعه شده است virality هنگامی که در حال توسعه این سیستم است که به کمک Instagram منفجر شود. تا آنجا که مردم ممکن است در مورد شکایت سوزاننده اثرات شبکه های اجتماعی, آنها ممکن است در مفید آمده است اگر آنها کمک به نگه داشتن زبانه ها در COVID-19 و سریع تغییرات در استراتژی.

در این مقاله: Kevin Systrom, Mike Krieger, instagram, Covid-19, کروناویروس, سلامت, پزشکی, اینترنت, باز, منبع, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب