در نگاه اول Rick and Morty را فصل پنجم ریک جدید Nemesis

دیدار با... آقای هاله?تصویر: شنا بزرگسالان/YouTube (دیگر)او Aquaman. او راه بیشتر احساساتی. طی دیروز شنا بزرگس

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399
Meet... Mr. Nimbus?
دیدار با... آقای هاله?
تصویر: شنا بزرگسالان/YouTube (دیگر)

او Aquaman. او راه بیشتر احساساتی.

طی دیروز شنا بزرگسالان سن دیگو Comic-Con پنل Rick and Morty co-خالق دن هارمون به نظر می رسد تقریبا به ارائه یک به روز رسانی نشان می دهد همراه با جدید در حال پیشرفت کلیپ آینده فصل پنجم. کلیپ نمایش مقدمه ناتمام قسمت از نشان می دهد به شرح زیر Rick and Morty به عنوان آنها عبور ابعاد تامل و میر سقوط به اقیانوس و دیدار با کسی که ریک واقعا نمی خواهید برای اجرا به. حتی برای نمایش سریع توطئهآن مقدار زیادی را در.

آقای هاله که پاره ای از اقیانوس در یک تاشو-مانند یک شنا بزرگسالان تقلید مسخره امیز از "تولد ونوس" است با توجه به ریک کینه که قطعا به عنوان یک ناامیدی برای هر فرد و مفهوم انتزاعی است که در حال حاضر در نظر گرفته شده خود را دانشمند دیوانه را nemesis. و در حالی که آقای هاله, ندانسته به خداوند اقیانوس قطعا به نظر می رسد مانند او برای رفتن به سرگرم کننده برجسته از کلیپ Morty انتخاب به تماس طولانی مدت له جسیکا به عنوان او careens نسبت به احتمال بسیار زیاد مرگ است. دو خنده دار و روشنگری و امیدوار کننده مکالمه در پایان که به نظر می رسد که اگر این بیچاره پسر می تواند مدیریت برای زنده ماندن این آخرین اشتباه او ممکن است را صادقانه به خدا تاریخ به انتظارنشسته بودند.

تبلیغات

به عنوان زمانی که ممکن است ما دیدن نسخه کامل از این قسمت و بقیه از فصل پنجآن را به طور کامل روشن نیست. هارمون گفت: که نوشتن در این فصل کامل با تولید اتفاق می افتد به آرامی از طریق کار از راه دور. در حالی که در جریان نوشتن کارکنان منتقل شده به برنامه نویسی برای فصل شش.

هیچ ورزشگاه آزادی برای هر فصل که قرار است از آن خواهد شد تا به عنوان یک-از-حال-نامعلومی بخشی از 60 قسمت سمت چپ بر روی شبکه کارتون سنگین 70 قسمت سفارشذکر شده بود هر چند پنجم قطعا به نظر می رسد با هم.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن