من ویندوز فن برای زندگی, اما در اینجا به همین دلیل جدید مدلهای macbook تقریبا من برنده بیش از

من قطع محاسبات من دندان در MS-DOS و ویندوز 1.0. من یک کاربر از ویندوز پس از آن در اطراف بوده است. اما وجود د

توسط DOSTEMANSALAM در 8 اردیبهشت 1399

من قطع محاسبات من دندان در MS-DOS و ویندوز 1.0. من یک کاربر از ویندوز پس از آن در اطراف بوده است.

اما وجود دارد یک زن و شوهر از زمانی که من روشن تمام راه را به یک مک. برای اولین بار در سال 2007 بود که ویندوز ویستا گلایه به من رمه را به خرید یک لپتاپ MacBook Pro. ویندوز 7 من برنده بازگشت در سال 2010 اما پس از آن من دنبال یک لپ تاپ جدید در سال 2012 و من اتفاق افتاده برای جلوگیری از فروشگاه اپل. 2012 مک بوک ایر تا به حال بهترین صفحه کلید های موجود بر روی لپ تاپ وجود دارد و من دوباره در مک.

که تکرار احساس زمانی رخ داد که من به تازگی سعی کردن MacBook Pro 16 اینچ. برای اولین بار در تقریبا هشت سال خودم را با توجه به یک سوئیچ به مک. در اینجا به همین دلیل است.

بازگشت به شکوه

آن را دشوار است برای تعیین کمیت که چقدر من عاشق MacBook Pro 16 سحر و جادو صفحه کلید. من تقریبا خجالت. من می توانم آنها را برای ساعت ها در مورد چگونگی بزرگ آن است که به نظر می رسد. من لذت بردن از تایپ کردن بر روی این صفحه کلید این است که کاملا تنظیم برای من — و به عنوان یک نویسنده وجود دارد و مهم تر از لپ تاپ جزء.

اگر اپل تا به حال مورد مطالعه من تنظیمات و طراحی یک صفحه کلید برای مطابقت با آن را احتمالا نمی خواهد به عنوان کامل است. کافی است بگویم که من می توانم بیشتر از نوع سرعت و با دقت بر روی این صفحه کلید نسبت به هر گونه دیگر من سعی کردم. اپل حتی به ارمغان آورد و این همان صفحه کلید جدید مک بوک ایر که برخوردار از مزایای همه بیشتر.

در گذشته که به سادگی نیست در این مورد. من عاشق صفحه کلید در مک بوک ایر 2012 — هنوز هم در واقعیت. اما پروانه صفحه کلید است که اپل به تصویب رسید و در سراسر خط محصول خود در چند سال گذشته منصرف من. آن را همیشه احساس به من مانند تایپ کردن بر روی یک بلوک از چوب است. این bottoming عمل شد و راه بیش از حد ناگهانی و در حالی که صفحه کلید تا به حال با یک کلیک به آن سفر بود بیش از حد کوتاه است.

کنتراست که با سحر و جادو صفحه کلید, که, کامل, یک میلیمتر از سفر متعادل bottoming عمل می کند که فقط مقدار مناسب از بازخورد لمسی و فوق العاده دقیق clickiness است که به من اجازه می دانم که دقیقا همان زمانی که یک کلید افسرده است و زمانی که به حرکت به بعدی. در آن مسابقات من حافظه عضلانی کاملا و به من اجازه می دهد نوع به سرعت و با دقت که من تا کنون داشته است.

HP Spectre x360 15 صفحه کلید است در جایگاه دوم و من هنوز هم آن را دوست دارم بسیار کمی, اما آن را واقعا نمی در همه. اگر من می تواند سحر و جادو صفحه کلید در ویندوز 10 دستگاه — می گویند Lenovo ThinkPad X1 شدید Gen 2 با معجزه آسا آن صفحه نمایش AMOLED و عملکرد عالی — من می خواهم در لپ تاپ بهشت است.

بله صفحه کلید تشکیل اولیه من کنجکاوی در بازگشت به مک. اما دیگر وجود دارد, شگفتی بیش از حد.

مک بوک بلندگوهای یک مثال خوب است. من شوکه شده بود فقط چقدر خوب هستند. بله, من می خواهم به عنوان خوانده شده بررسی که در مورد نحوه صحبت واضح و تنومند سخنرانان می شود اما پس از گوش دادن برای خودم شده ام خراب با تجربه. هیچ سوالی وجود دارد این بهترین سخنرانان همیشه در یک لپ تاپ.

آنها بیشتر شبیه به یک جفت کیفیت سخنرانان خارجی با طیف گسترده ای از طیف رنگها و باس بیشتر از انتظار دارد. آنها می توانند بسیار بلند و بدون اعوجاج و آنها enhance my گوش دادن به موسیقی و تماشای Netflix تجربه. من می خواهم کشتن به این بلندگو بر روی ویندوز 10 لپ تاپ به خصوص یکی با 4K و محدوده دینامیکی بالا (HDR) پشتیبانی می کند.

حتی برخی از قبلی قطع یو پی اس شروع به محو شدن پس از من صرف زمان بیشتری را با 16-inch MacBook Pro. برای مثال من هرگز شیفته با مک بوک را بزرگتر و لمسی صفحه لمسی. اپل خواستار آن لای شیار نیروی لمسی است که با استفاده از یک موتور taptic engine که تقلبی احساس یک کلیک. این یک تکنولوژی نوآورانه اما من هرگز ترجیح مصنوعی کلیک کنید به یک واقعی.

اما پس از صرف برخی از زمان طولانی با آن رشد کرده است در من. صفحه لمسی عظیم اندازه یک مزیت است و اپل توانسته است به تقریبا کامل رد نخل — صفحه لمسی ثبت پالم در هر حال حاضر و پس از آن, اما آن را به اندازه کافی نادر است که آن را هرگز یک مشکل است. من به سادگی نمی تواند می گویند که در مورد برخی از ویندوز 10 touchpads که هنوز هم تمایل به جست و خیز و پرش در اطراف به عنوان شما در حال تایپ کردن به دلیل ضعیف نخل رد.

چیزهایی که از ویندوز لپ تاپ من را از دست ندهید

HP Spectre x360 13 (late 2018)
علامت Coppock/Digital Trends

با وجود این رسم از MacBook Pro 16 اینچ من تصمیم به استیک با ویندوز لپ تاپ پایین می آید فقط چند کوچک اما مهم تفاوت.

با انتخاب گسترده ای از ویندوز 10 لپ تاپ شما می توانید هر نوع از لپ تاپ, قابل تصور, بدون محدودیت. که شامل لپ تاپ های بازی های ایستگاه های کاری و تجربی 2-در-1s — اما همچنین ویژگی های مانند لمس صفحه نمایش. مک بوک طرفدار خاص خود را دارد نوع صفحه نمایش لمسی لمسی, نوار, اما آن را به سختی مقایسه می کند.

از آن نیاز به بیش از حد از توجه من به یاد داشته باشید زمانی که آن را ممکن است مفید باشد و زمانی که آن را نمی ممکن است. آن را به ندرت به نظر می رسد پیش بینی من نیاز واقعی است که خارج از کنترل حجم.

این واقعا خیلی بد اپل نمی خواهد بیش از خود و اضافه کردن یک صفحه نمایش لمسی به مک بوک. من نمی توانم به گذشته نبود به خصوص برای کارهای ساده مانند پیمایش از طریق صفحات وب با انگشت شست و بهره برداری pop-up دکمه. اپل استدلال در برابر لمس صفحه نمایش نیست قانع کننده به من به سادگی از آنجا که آنها بسیار سودمند در ویندوز 10. و آیا به من آغاز شده در قلم پشتیبانی که مدلهای macbook نیز نبود.

این چیز کمی است اما این باعث می شود یک تفاوت بزرگ در چقدر من لذت بردن از با استفاده از یک لپ تاپ — من به معنای واقعی کلمه نگه دارید من کوچکتر از لپ تاپ های با صفحه نمایش با من thumbs آماده برای حرکت. این احساس عجیب و غریب — و محدود کردن — هنگامی که یک صفحه نمایش پاسخ نمی. شاید من فقط خراب شده با استفاده از بسیاری از 2-in-1s که باید لمس صفحه نمایش اما بدون در نظر گرفتن: این تجربه برای من بدون یکی subpar.

مدلهای macbook نیز نمی تواند در رقابت با ویندوز نمایش در بالا پایان. مدلهای macbook' صفحه نمایش شبکیه چشم نگاه بزرگ با تیز, متن عالی کنتراست و روشنایی و گسترده و دقیق رنگ. به همین دلیل آنها هنوز هم بهترین انتخاب برای عکاسان.

اما آنها هنوز هم نمی پشتیبانی از رزولوشن 4K و بنابراین من نمی توانم تماشای Netflix در تمام شکوه آن است. بهترین Netflix تجربه مشاهده باقی می ماند Lenovo ThinkPad X1 شدید Gen 2 با سامسونگ عالی صفحه نمایش AMOLED. نه تنها آن است که 4K, اما آن را نیز ورزش بسیار جذاب Dolby Vision محدوده دینامیکی بالا (HDR) است که باعث می شود احتمالا برای بهترین Netflix تجربه مشاهده شما را پیدا کوتاه از بهترین OLED و QLED تلویزیون.

با توجه به تاریک بسیاری از Netflix را نشان می دهد می تواند (خود را در سینما به عنوان به خوبی به عنوان خود را تم) عدم HDR می تواند یک ضرر. و برخی از مردم متوجه نمی 4K در صفحه نمایش های کوچکتر اما من انجام دهد.

با وجود آن چیزهایی که من می خواهم دست از ویندوز لپ تاپ من نمی نیاز به یک تفنگ اشاره کرد و در سر من برای انتخاب یک مک بوک ایر و یا نرم افزار 16. ویندوز 10 لپ تاپ باید به اندازه کافی از یک مزیت برای نگه داشتن من در هیئت مدیره اما این جدید مدلهای macbook آن را نزدیک تر از همیشه قبل از.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب