A wide shot of the Pompeii archaeological site in Italy.

یک شات گسترده ای از Pompeii سایت باستان شناسی در ایتالیا.
عکس: جورجو Cosulich (گتی ایماژ)

یک تیم از محققان در پمپئی به تازگی کشف شواهدی وجود دارد که رومیان بودند مشتاق بازیافت با توجه به آخر هفته و نگهبان گزارش. این آمار و ارقام که همان جامعه آورده است که ما برنامه ریزی شهری داخل سالن گرم و بتن نیز جلوتر از زمان خود را با رفتن سبز بیش از حد.

تبلیغات

حفظ انبوهی از زباله برخی چندین متر ارتفاع داشت در خارج از دیوارهای شهر آوردند و “کمدي زمینه را برای چرخه استفاده و استفاده مجدد” به گفته پروفسور آلیسون Emmerson آمریکا علمی با دانشگاه سین سیناتی حفاری تیم. در حالی که محققان قبلا کشف شبیه انبوه زباله در اطراف Pompeii نظریه غالب این بود که آنها ایجاد شده توسط زلزله که آمار شهرستان نزدیک به دو دهه قبل از بدنام کوه Vesuvius فوران در 79 میلادی به خاک سپرده شد آن را در خاکستر آتشفشانی.

در واقع بسیاری از در حال حاضر پاک شده است دور در اواسط قرن 20 گاردین گزارش شده است. اما پس از بررسی چند به تازگی کشف زباله انبوه Emmerson و باستان شناسان همکار استیون الیس و کوین Dicus قادر به ردیابی سفر از این بیت از گچ و سرامیک و دیگر رد.

تبلیغات

“ما دریافتیم که بخشی از شهرستان ساخته شده از زباله,” او گفت: خروجی. “شمع در خارج از دیوار نیست که مواد را ریخته شده است برای خلاص شدن از آن. آنها در خارج از دیوار در حال جمع آوری و طبقه بندی شده اند می شود resold در داخل دیوار.”

با تجزیه و تحلیل نمونه های خاک این تیم مشخص است که زباله از شهر خواهد بود و حمل و نقل به “حومه سپرده معادل مدرن محل های دفن زباله” در هر نگهبان که در آن از آن خواهد شد طبقه بندی شده اند و گنجانیده شده مواد ساخت و ساز برای این شهر ساختمان ها و دیوار.

“زباله ریخته و در جاهای مانند توالت و یا چاله در پشت برگ غنی آلی خاک است. در مقابل زباله که در طول زمان انباشته در خیابان و یا در تپه های خارج از شهر نتایج بسیار sandier خاک” Emmerson گفت. “تفاوت در خاک ما اجازه می دهد تا ببینید که آیا زباله های تولید شده در محل که در آن یافت می شود و یا جمع آوری شده از جاهای دیگر به استفاده مجدد و بازیافت.”

و از آنجا که هیچ کس می خواهد به زندگی می کنند در یک محل است که به نظر می رسد مانند زباله, مهم نیست چقدر سازگار با محیط زیست ممکن است این دیوارها “دریافت نهایی لایه ای از گچ پنهان کردن ظروف سرباز یا مسافر از مواد درون” با توجه به Emmerson.

تبلیغات

آن می ایستد به همین دلیل است که قرن 21 بشریت می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از آن کهن پیشینیان چه خود را با آمریکا میانگین تولید 4.51 پوند زباله در هر روز با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. در شرایط پلاستیکی به تنهایی ساخته ایم 6.3 میلیارد تن زباله از سال 1950 بیش از سه چهارم به پایان رسید که در محل های دفن زباله و یا littering طبیعی محیط.

“این نقطه ارتباط برای مدرن زباله بحران” Emmerson گفت: نگهبان. “کشورهایی که به طور موثر مدیریت زباله های خود را به کار گرفته اند یک نسخه از باستان مدل اولویت بندی کالایی به جای حذف ساده.”

تبلیغات

بنابراین دفعه بعد که شما به خودتان پیدا کنید waffling در بازیافت—و من از آن می توان آن را فوق العاده ناراحت کننده و خسته کننده بسته به جایی که شما زندگی می کنند—به یاد داشته باشید که اگر تمدن های باستانی می تواند آن را انجام دهد در حالی که مبارزه با آفت و پوشیدن آن dumb صندل پنجه باز و سپس شما رو هیچ بهانه ای.

[نگهبان]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو