'Streets of Rage 4' با وارد حالت جنگ در آوریل 30th,

DotEmu پس از نشستن در قفسه برای سه دهه در خیابان های خشم حق رای دادن است در نهایت گرفتن یک م

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399
Streets of Rage 4
DotEmu

پس از نشستن در قفسه برای سه دهه در خیابان های خشم حق رای دادن است در نهایت گرفتن یک مطلب جدید و DotEmu اعلام کرده است که ضرب و شتم-em-تا عاقبت دارای یک تاریخ انتشار است. Streets of Rage 4 در دسترس خواهد بود بر روی PC, Xbox One, PS4 و سوئیچ آغاز آوریل 30th, برای $24.99.

Streets of Rage 4
DotEmu

همراه با یک, تاریخ انتشار, تریلر جدید نشان می دهد نبرد حالت از ویژگی های است که بازده از 2 و 3 در سری بازی های که در آن بازیکن می تواند ضرب و شتم یک دیگر به جای فقط یک جریان AI-کنترل دشمنان است. Streets of Rage 4 پشتیبانی از دو بازیکن آنلاین چند نفره و یا چهار بازیکن به صورت محلی. DotEmu پا کرده است تا به سادگی از انتقال و بازسازی یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی مانند تعجبم که پسر سوم برای ایجاد تجربه های جدید از خراش و قضاوت ما در Gamescom نمایشی در پاییز گذشته آماده است برای ارائه یک تجربه ارزشمند از سری.

در این مقاله: سوئیچ سمت های پیشین, PS4, Streets of Rage 4, Lizardcube, Xbox One, كلاسيك, بازی Streets of Rage DotEmu, Steam, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن