IBM ابزار را نگه می دارد اطلاعات رمزگذاری شده در آی فون و نرم افزار مک در حالی که در استفاده از

کریس Velazco/Engadget آن را در حال حاضر عملی تر برای نگه داشتن داده های رمزگذاری شده در حالی

توسط DOSTEMANSALAM در 18 خرداد 1399
Apple iPhone 11 Pro and 11 Pro Max
کریس Velazco/Engadget

آن را در حال حاضر عملی تر برای نگه داشتن داده های رمزگذاری شده در حالی که شما با استفاده از آن ارائه شده شما با استفاده از یک دستگاه اپل. IBM منتشر کرده است (از طریق ZDNet) یک ابزار است که باعث می شود آن را آسان تر به پیاده سازی به طور کامل homomorphic encryption (FHE) در iOS و برنامه های macOS. در تئوری کامپیوتر شما باید یک زمان سخت تر کنجکاو در انواع خاصی از اطلاعات حساس است که به طور معمول نیاز به رمزگشایی مانند مالی خود را و یا داده های پزشکی. برنامه های انتخابی می تواند رمزگشایی محتوای بیش از حد, بنابراین کاربر می تواند تنها با دریافت اطلاعات آنها به معنای دیدن است.

کیت در دسترس است در GitHub (در iOS, macOS) در حال حاضر با آندروید و لینوکس نسخه های انتظار در "چند هفته." آی بی ام است و هشدار داد که آنها "نه کامل یا نهایی" و این که آنها همیشه نمی تواند مفید باشد. آنها ممکن است, اما به اندازه کافی کامل برای تقویت امنیت در مواردی که حتی موقت رمزگشایی برخواهد داشت ممکن است یک خطر امنیتی است.

در این مقاله: IBM iOS iPadOS, آی فون, آی پد, مک, macOS, رمزگذاری, امنیت, اینترنت, homomorphic به طور کامل homomorphic encryption fhe خلوت, ویدیو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب