Ian Holm, ستاره بیگانه برزیل و ارباب حلقه درگذشت در سن 88


Ian Holm has passed away.

Ian Holm در گذشت.
عکس: Warner Bros.

از شر اندروید خاکستر به دمدمی هابیت بیلبو, Ian Holm بود به عنوان همه کاره یک بازیگر به عنوان یکی همیشه می تواند تصور کنید. او می تواند آن را انجام دهد و آیا پس از چند دهه و حتی درآمد یک اسکار نامزدی در سال 1982. اما ما غمگین به گزارش که باور نکردنی بازیگر گذشت این هفته در سن 88 از عوارض با بیماری پارکینسون.

تبلیغات

متولد شده در انگلستان در سال 1931 حلم رفت و به مطالعه درام در آکادمی سلطنتی هنرهای نمایشی قبل از شکستن به فیلم در اوایل 1960s. در میان قدیمیترین نقشهای بود که از جن بازیگوش در سال 1968 فیلم ویلیام شکسپیر A Midsummer night’s Dream. حلم خواهد ادامه را کوچک و پیچیده نقش از جمله این که ناپلئون در یک TV mini-series به نام ناپلئون و عشق, در طول تمام زندگی خود را.

از نظر نوع کار و حلم خود را آغاز صعود با نقش شاه جان در سال 1976′s رابین و ماریوندر کنار تیتان Sean Connery, آدری هپبورن و رابرت شاو. به زودی پس از او در زمان یک نقش کوچک به عنوان یک ربات در یک ریگ فیلم در مورد یک فضا خدمه که در می یابد مرموز تخم مرغ. که فیلم بود به نام بیگانه.

تبلیغات

پس از حرفه ای که تغییر, فیلم, حلم کردم که اسکار-نامزدی برای ارابه آتش, reprised نقش ناپلئون در تری گیلیام را راهزنان زمانکار با Gilliam دوباره در حماسه برزیلبه نظر می رسد در لوک بسون عنصر پنجم و دیوید کراننبرگ را eXistenZهمراه با ده ها تن از غیر نوع فیلم.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

برای این نسل اگر آنها سقوط در عشق با حلم در بخش دوم کار خود را به عنوان چابک پیری هابیت بیلبو بگینز در پیتر جکسون ارباب حلقه ها سه گانه. هر چند بیلبو نیست شخصیت اصلی در این فیلم با آن نقش بسیار مهم و حلم را تجربه و حضور مجموعه ای از تن برای برنده جایزه اسکار فیلم. او می خواهم بعدا تلافی نقش در هابیت فیلم به عنوان به خوبی.

حلم بود که یک بازیگر با یک رویا-مانند حرفه ای. هر چند او در حال حاضر از بین رفته اند کار خود را زندگی می کنند در برای همیشه لطفا برای.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>