من متنفر قدرت بانک ها تا زمانی که من استفاده می شود Aukey 10000 میلی آمپر Kickstand تحمل شارژر بی سیم

عکس: Quentyn KennemerAUKEY Basix Pro 10,000 میلی آمپر شارژ بی سیم پاور بانک | $40 | آمازونمن نمی توانم فکر می

توسط DOSTEMANSALAM در 1 تیر 1399
Illustration for article titled I Hated Power Banks Until I Used Aukeys 10,000mAh Kickstand-Bearing Wireless Charger
عکس: Quentyn Kennemer

AUKEY Basix Pro 10,000 میلی آمپر شارژ بی سیم پاور بانک | $40 | آمازون

من نمی توانم فکر می کنم از یک ابزار جهانی مفید از قدرت بانک. با تعداد فزاینده ای از دستگاه های در سود به منظور تسهیل در ما ultra-mobile شیوه زندگی بسیاری از آنها به معنای واقعی کلمه از دست رفته زمانی که باتری خود را می میرند. من باید بدانید که بعد از اینکه رشته در نیواورلئان در 3 هستم با هیچ راننده تاکسی در معرض دید است. من نمی توانم بگویم شمال از جنوب ظاهرا و بدون نقشه های گوگل من پیچ.

تبلیغات

حتی من آغاز شده در تعطیلات بازدیدکننده داشته است به مادر بزرگ که در آن من به نظر می رسد تنها یک در هزاره سن گروه بی طرف در تلاش به دنبال چندگانه به طور همزمان مکالمات از کسانی که طرفین ما. به عنوان یک درونگرا من می خواهم به ماندن چسب به یک صفحه نمایش در طول این بار پر سر و صدا.

با وجود تمام است که من برای پیدا کردن آن سخت به حمل یک بسته باتری در هر روز است. بسیاری از آنها سنگین تر از گوشی من و شما باید به بسته کابل و یا دو به تحویل جریان است که ایده آل اگر شما در حال تلاش برای سفر نور. آن را undoable اما مگر من انتظار یک کابوس بی پایان روز (و من معمولا می خواهم آماده, شخصی, کیسه که در مخمصه), من به دنبال هر بهانه ای برای ترک آن ،

اما من ممکن است تغییر ذهن من بعد از استفاده از Aukey 10000 میلی آمپر 18W شارژ بی سیم پاور بانک ($40)که تولید کننده ارائه شده برای نمایشگاه آزمون. واحد طراحی هوشمند باعث می شود آن را آسان تر به استفاده از بر روی بروید از هر چیز دیگری من تست کردم تا به امروز.

تبلیغات
Illustration for article titled I Hated Power Banks Until I Used Aukeys 10,000mAh Kickstand-Bearing Wireless Charger
عکس: Quentyn Kennemer

اگر شما مجموعه ای از چی-دستگاه های فعال در حال رشد است—همراه smartwatches و درست بی سیم از earbuds را تشکیل می دهند قابل توجه عمده ای از میدان در حال حاضر—شما می خواهید بیش از حد. شارژ بی سیم سرعت تا رسیدن به 10W و باتری را به طور خودکار تنظیم به دستگاه خود را حداکثر قابلیت های.

در اینجا این است که چگونه ساده آن این است که در عمل: ضربه بزنید دکمه قدرت به تعامل با شارژ بی سیم حالت و رها کردن تلفن خود را بر روی آن. که خیلی بهتر از گزاره untangling من کابل USB از کلید های من و بی مهارت در اطراف برای پلاگین در هر دو به پایان می رسد, شکست چند تلاش می کند در طول راه به خاطر من مفتضحانه مهارت-به چالش کشیده است. من حتی ممکن است به طور تصادفی رها کردن گوشی یا باطری اگر من به کار بر روی سطح. آن را قبل از اتفاق افتاده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون
Illustration for article titled I Hated Power Banks Until I Used Aukeys 10,000mAh Kickstand-Bearing Wireless Charger
عکس: Quentyn Kennemer

من عاشق ساخته شده است در kickstand. عقب عنصر خوب و محکم و باید قادر به نگه دارید تا زیر ترین حالت عادی به اندازه گوشی های هوشمند است. (بدون, کهکشان, برابر, شما دعوت شده است.) جلو برگزاری سینی نمی دهد من به عنوان مقدار اعتماد به نفس, اما عقب kickstand نوسانات را در زاویه مناسب نگه داشتن وزن به طور مساوی و متعادل شدید و حملات صفحه نمایش لمسی بی قراری و من هنوز به تجربه ناخواسته نکته بیش از.

ناامیدی لگد در زمانی که من یاد گرفتم kickstand تنها با این نسخهها کار در حالت افقی و اما این که هیچ shocker با توجه به هدف این است که pocketability. شاید شما می تواند استدلال می کنند برای بیشتر kickstands اما بیشتر قطعات متحرک آن را بیشتر در معرض شکستن و قطعا بیشتر گیج کننده برای استفاده است. نمی تواند خود را بی سیم قابل حمل لیتیوم و خوردن آن را بیش از حد گمان می کنم.

تبلیغات
Illustration for article titled I Hated Power Banks Until I Used Aukeys 10,000mAh Kickstand-Bearing Wireless Charger
عکس: Quentyn Kennemer

من تنها دیگر شکایت—و آن را یکی کوچک—است که وجود دارد تنها دو سیمی شارژ بنادر کل که خیلی بد نیست توجه شما را شارژ می تواند بیش از هوا و بیش سیم به طور همزمان اگر شما از دست دادن قابل توجهی بهره وری در انتهای هر زمانی که شما انجام این کار. به عادلانه باشد من کاملا این را به عنوان چیزی که بیشتر متعلق به گردش روزانه بیش از یک کار نیروگاه به طوری که باید مهم نیست خیلی. همان می رود اگر شما با استفاده از USB-C و USB PD-یک پورت در همان زمان. اما با 18W به گسترش در سراسر شارژ سرعت نیست خیلی آهسته تر من می خواهم به عمد از انجام آن است.

من فکر می کنم Aukey چیزی شیرین در دست خود را در اینجا. این یک متعادل قدرت بانک با نهایی تطبیق پذیری با تشکر برای چی شارژ بی سیم تماس و kickstand و حتی با سه دستگاه متصل به سختی آن تولید گرما. شما می خواهید به چیزی بزرگتر از خود را از 10 ، 000 میلی آمپر ساعت ظرفیت اگر شما به دنبال برای پوشش بیش از یک زن و شوهر از دستگاه در یک زمان اما آن را به ارزش گرفتن یک اگر شما فقط نیاز به یک روزمره مناسب حمل.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن