برای من مهم نیست که چگونه بزرگ این OneDrive پیشرفت هستند و من از آن استفاده نمی


Illustration for article titled I Dont Care How Great These OneDrive Improvements Are, Im Not Using It

تصویر: مایکروسافت

مایکروسافت در حال تلاش برای متقاعد کردن مردم برای استفاده از آن ابر سرویس ذخیره سازی OneDrive برای مدتی. این که آیا آن را به دلیل هزینه یا این مجموعه ای از ویژگی های است که مشخص نیست که سرویس ذخیره سازی شما را انتخاب کنید پایین می آید به نیازهای شخصی و OneDrive ممکن است انجام آن را برای شما به خصوص اگر شما استفاده از مایکروسافت آفیس. اما مایکروسافت قرار است در یک مقدار زیادی از کار را به OneDrive رقابتی با لایک گوگل درایو و دیگر خدمات ذخیره سازی ابر. این شرکت فقط نورد چند ویژگی های جدیداز جمله یک فایل جزئیات پنجره و خانواده ها و گروه های. این ویژگی های جدید هستند قطعا بسیار مورد نیاز بهبود OneDrive, اما آن را بیش از حد کوچک خیلی دیر شده برای افرادی مثل من که شده با استفاده از این ویژگی (یکدوم و سپس برخی از) در گوگل درایو برای سال در حال حاضر.

تبلیغات

من اوایل وفق گوگل درایو تا زمانی که گوگل پشتیبان گیری و همگام آمد به ویندوز من بلافاصله آن نصب شده است. دیگر من را مجبور به باز کردن مرورگر, ورود به حساب Gmail من و حرکت به پوشه Google من نیاز به دسترسی به یک فایل خاص. من می تواند آن را انجام دهد همه از دسکتاپ من. آن را نیز آپلود فایل ساده تر بیش از حد. باز کردن پنجره. کلیک کنید و کشیدن فایل. انجام می شود. من نصب پشتیبان گیری و همگام سازی در هر دو دسکتاپ و لپ تاپ بنابراین اگر من نیاز به کار بر روی چیزی در حالی که من دور از خانه من می تواند به طور خودکار دسترسی به آن را به عنوان به زودی به عنوان ابر ذخیره سازی انجام شد و همگام سازی خود را به کامپیوتر من. از آن ساخته شده چیز بسیار آسان تر برای من.

پشتیبان گیری و همگام سازی بیرون آمد و یک ماه قبل از من در نهایت تبدیل به ویندوز 10 از ویندوز 7 پس از اهانت به OneDrive می آید از ویندوز درخواست من برای ورود به آن هر زمان که من تا بوت کامپیوتر من. هیچ مایکروسافت, من نمی خواهم به همگام سازی فایل های خود را با OneDrive! من در یک رابطه طولانی مدت با گوگل درایو. شما نمی توانید انتظار من فقط به حرکت فایل های خود را به خانه خود را هنگامی که من سال سرمایه گذاری از زمان به ایجاد یک دقت سیستم سازمان یافته از پوشه ها برای همه چیز: کار من در گرادیان مدرسه کلاس من آموخت, عکس های دوستیابی تمام راه برگشت به دوران کودکی من. نه به ذکر است که در آن زمان OneDrive فقط نمی باید تمام ویژگی های شسته و رفته گوگل درایو انجام داد.

تبلیغات

تنها چیزی که من متنفر بودم در مورد پشتیبان گیری و همگام سازی آن بود که من فقط می تواند امضا شود به یک حساب جیمیل در یک زمان است که kصنایع مزاحم هنگامی که شما چندین گوگل درایو شما نیاز به سرعت دسترسی در یک لحظه’s توجه کنید. اما چیزی که از گذشته به عنوان شما می توانید همگام سازی به عنوان بسیاری از حساب های که شما می خواهم به کامپیوتر شما در حال حاضر. هنوز هم هر از چند گاهی من ذخیره کپی از تمام فایل های من به من ثانویه, هارد دیسک, بنابراین من باید پشتیبان گیری در مورد من می تواند دسترسی به گوگل درایو برای برخی از دلیل. Google Docs می تواند به راحتی به تبدیل فایل های ورد و بالعکس. شما نیاز به در واقع باز کردن اسناد گوگل را در مرورگر خود را به انجام این کار, اما آن را تنها یک ناراحتی خفیف.

مایکروسافت کلمه بهتر است برای برخی از چیزهایی مانند در حال بارگذاری صدها نفر از صفحات اسناد و مدارک که foreeeeeever با گوگل. بut به طور کلی برای به اشتراک گذاری و یا همکاری من با چوب Google Docs چرا که آنچه که من انجام داده ام و اکثر مردم من نیاز به همکاری با ندارد Microsoft Office 365 اشتراک. چرا یکی که Google Docs رایگان است بله می دانید ؟

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اگر شما برنامه ریزی برای استفاده از OneDrive بر روی کامپیوتر خود را تا به حال در اینجا یک راه حل فوق العاده برای جلوگیری از بودن ناراحت شده و آن را دوباره: حذف لعنت چیزی که از کامپیوتر شما. آن را ساخته شده در بوت شدن بسیار لذت بخش تر. ببخشید مایکروسافت. من نمی خرید آنچه شما به فروش مهم نیست که چگونه بسیاری از ترفند کوچک شما را به OneDrive.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de