خرید رپورتاژ

NBA استراتژی لوکس با استفاده از دستگاه های پوشیدنی را برای شناسایی و جلوگیری از COVID-19 در میان بازیکنان بسکتبال به نظر می رسد بدجور خوب بر روی کاغذ. آن را نیز عذاب ما با هر دو پیشنهاد تکنو-گلوله نقره ای و همچنین ارائه یک دیدگاه در چگونه ثروتمند و مشهور لذت بردن از نخبگان سطح ایمنی در طول یک بیماری همه گیر ویرانگر.

به دلیل این است که یک داستان در حال وقوع در سال ما از جهنم 2020. این یک داستان در مورد کوروناویروس سرمایه داری Orwellian نظارت و رها تا به طرز وحشیانه ای توسط دولت فدرال به مرگ است که به منظور زنده ماندن ما باید با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما مهم نیست که چقدر مظنون به منظور صرفه جویی در خودمان است.

حلقه را وارد کنید

زمانی که بازیکنان وارد به دیزنی جهان “زندگی در داخل حباب” — آزمایشی تاریخ جولای 30 — برای راه اندازی مجدد بسکتبال NBA فصل آنها می تواند ملاقات با یک بوفه از ابزارهای مربوط به اینده آنها به طور داوطلبانه می تواند استفاده برای جلوگیری و تشخیص مرگبار coronavirus.

این شامل ابزارهای پوشیدنی نزدیکی آلارم که بوق هنگامی که شما بوده ام در عرض شش متر از کسی که بیش از حد طولانی صترلزرس, دماسنج و این 300 دلار تیتانیوم حلقه هوشمند هر کس صحبت کردن در مورد Oura. حلقه آهنگ و تجزیه و تحلیل داده ها مانند خواب و ضربان قلب و درجه حرارت بدن, عملکرد تنفسی ، NBA گزارش خرید بیش از 1000 Oura حلقه برای فصل راه اندازی مجدد.

بازیکنان نیز فراوان در-را تست بیش از حد ساخت آنها حسادت اکثر آمریکایی ها.

در عین حال آن را Oura در تمام عناوین sci-fi پوشیدنی هر کس به طور ناگهانی می خواهد. حلقه اعتیاد به مواد مخدره در مطبوعات است که آن را تشخیص علائم کروناویروس تا سه روز پیش با 90 درصد دقت و صحت. که ادعا می کنند می آید از یک ممکن است آزادی مطبوعات در واقع ترویج برنامه های ساخته شده توسط Oura غرب ویرجینیا دانشگاه راکفلر موسسه علوم اعصاب (RNI) و باختری پزشکی است. این برنامه از یک مطالعه بین Oura و RNI در مورد حلقه بالقوه به پیش بینی coronavirus میان خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. این ایده جالبی است اما نظر من این است که این برنامه ادعا و نه لزوما حلقه.

Oura به اعتبار آن نیز همکاری با تیم های دیگر در خط مقدم COVID-19 پژوهش مانند USCF TemPredict مطالعه است.

وجود دارد بسیاری از هشدارهای اینجا. برای یکی از این مطالعات در حال تامین مالی توسط این شرکت فروش این محصول است. شما می توانید بازی buzzword bingo با هر Oura آزادی مطبوعات خود را به صلیب. به علاوه تمام سوالات افرادی مثل من باید در مورد Oura به ویژگی های پیاده سازی و امنیت مفاهیم (به خصوص در مورد بلوتوث) مثبت کاذب چه Oura وسیله داده های برای تبلیغات در برنامه چرا که آنها به نظر می رسید به خود اجازه دهید برنامه اندروید رنج کشیده است که تماشای ما افتاد مثل سقف و چقدر حشره دار است که این جادویی پوشیدنی به هر حال ؟ و البته آنچه که آنها فکر می کنم در مورد ساخت یکی برای مردم فقیر. چرا که به لطف COVID-19 ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر از کسانی که بیش از حد.

بنابراین ما باید سوال. بسیاری از آنها را. اما ما نیز واقعا در زندگی یا مرگ وضعیت. خیلی عمیق تر آیا wearables در نهایت رسیدن به نقطه که در آن آنها می توانند تشخیص COVID-19 علائم قبل از آنها ظاهر می شود (و یا ارائه یک فرم از تایید در شروع)?

دیدار با biohacker که جان سالم به در COVID-19

Biohacker Mikey Sklar تا به حال تاسف فرصت برای پیدا کردن برای ما زمانی که او قرارداد COVID-19 در هفته دوم ماه مارس در حالی که با استفاده از دو انتقالها تناسب اندام: Garmin Venu تماشا و Oura حلقه.

“در شب مارس 16th, برخی از ناهنجاری شروع به نشان دادن تا حتی اگر من هنوز علامتی,” Sklar نوشت. “من می خواهم اقدام به عرق را از طریق شب و از خواب بیدار با یک قاتل سردرد وحشتناک, بدن درد, لرز و کاهش حس بویایی.” او سپس دقیق برخی از تفاوت های آشکار در بیومتریک در Garmin را “عادی” و “بیمار” است.

خود را تست مصیبت شدید بود هر چند Sklar گفت: Engadget از طریق ایمیل “گرفتن تست پیچیده تر بود که در آن زمان.”

mobile

Mikey Sklar / Adafruit

اگر شما با استفاده از یک خواب ردیاب مانند Garmin و یا Oura و شما می خواهید به دانستن آنچه که به دنبال در مورد امکان COVID-19 علائم Sklar اشاره کرد او تفاوت بین “عادی” و “بیمار” به عنوان:

  • ضربان قلب استراحت افزایش 15 BPM (کمتر بهتر است)

  • ضربان قلب کاهش 30 BPM (بالاتر بهتر)

  • به طور متوسط یک شبه درجه حرارت بدن افزایش 3.3 درجه فارنهایت

  • تعداد تنفس افزایش 2.7 تنفس در هر دقیقه

Sklar یکی از آنهایی که خوش شانس. “علائم محدود بود و تقریبا فقط ناراحت بودن برای کمی بیش از یک هفته,” او نوشت. حتی پس از او در ارتباط با توسعه دهندگان برنامه خواب Bioloop “که مشغول به کار بود با استنفورد و Oura حلقه داده ها برای پیدا کردن ناهنجاری در افراد بیومتریک تاریخ است. آنها به دنبال همان نوع جهش در بیومتریک من در بالا ذکر شد RHR, HRV درجه حرارت بدن و تنفس رای,” او اضافه شده است.

در پایان آن همه Sklar به این نتیجه رسیدند که “تناسب اندام انتقالها نمی توانید به ما بگویید که چه کرده اند” اما که آنها “می توانید به ما کمی از هشدار زمانی که بدن ما شروع به مبارزه.”

آن را بسیار حتی دست را از کسی که واقعا به هک و ردیابی خود را. برخی از بازیکنان NBA از سوی دیگر در حال سرد نیست که در همه. در حالی که با استفاده از Oura حلقه داوطلبانه است و NBA ساخت است اطلاعات حریم خصوصی وعده به بازیکنان لس آنجلس لیکرز به جلو Kyle Kuzma پرسیدم به نظر می رسد مانند یک دستگاه ردیابی.”

یک coronavirus panopticon (بر روی مچ دست شما)

Kuzma مناسب است مشکوک باشد; او کاملا درست است. Oura نیست که متفاوت از دیگر خواب و سلامتی انتقالها در عین حال این دستگاه جمع آوری و ضبط یک ثروت عمیقا اطلاعات شخصی آنها استفاده امنیت-مشکل چیز مانند بلوتوث هر کسی که می داند چه چیزی آنها انجام می دهند می توانید فشار با نوک انگشت در دیتا برای دریافت اطلاعات بیشتر مانند محل و شرکت ها به فروش می رسد (و همچنین تحت فشار توسط دولت).

از هر دیدگاه فنی چیزی مانند Oura نشان دهنده نخبگان کامل و نگران کننده ردیابی دقیق دستگاه نوار, هیچ کدام, وحشتناک اگر آن را به توان مورد استفاده برای بد (یا توسط Palantir یا Facebook که برای ماده). بیشتر را دارد در حال حاضر است که یک کشور در حال شکل گرفتن coronavirus wearables بسیار Orwellian جهت که کشور سنگاپور است.

نه هر کس در سنگاپور با استفاده از این کشور تماس با ما-ردیابی TraceTogether برنامه. استفاده از میان جمعیت هرگز آن را از گذشته 25 درصد اشباع تا حدودی به این دلیل نیست که هر کس یک گوشی و تا حد زیادی به دلیل سنگاپور برنامه کار نمی کند در اپل. چرا که TraceTogether معافیت های جدی امنیتی “بهترین عمل” یعنی که اپل اجازه نمی دهد که برنامه های آی فون در حال اجرا در پس زمینه برای دسترسی به بلوتوث.

سنگاپور راه حل جدید برای این ظروف سرباز یا مسافر خود را ساخت است که برای آزادی پوشیدنی تماس با ما-ردیابی ردیابی دستگاه برای شهروندان خود و تهدید به آن را اجباری برای کل جمعیت را می پوشند.

“آیا شرایطی هرگز نیاز اجباری تصویب ما نمی توانیم” گفت: سنگاپور هوشمند ملت ابتکار وزیر-مسئول ویویان Balakrishnan در ژوئن 5th. “من می خواهم به انجام بهترین من به فشار نرخ مشارکت تا بدون نیاز به رفتن به پایین مسیر اجباری.”

دادخواست بلافاصله ایجاد شده با 52,000 امضا که از این هفته به “سنگاپور می گوید” نه ” به دستگاه های پوشیدنی برای Covid-19 تماس با ردیابی.” این توضیح می دهد که چگونه به راحتی این دستگاه قادر خواهد بود برای نظارت شهروندان و ایالات متحده:

دولت به نظر می رسد به Covid-19 pandemic به عنوان بهانه ای مناسب برای درک آنچه در آن است همیشه پیش بینی برای آمریکا و این کشور از مردم: برای نظارت ما با مصونیت از مجازات به پیگیری ما بدون هیچ گونه فن آوری خویشتنداری و حفظ یک شکل از جنبش نظارت بر هر یک از ما در همه زمان ها و مکان ها. و به انجام این کار توسط فرمان آن را اجباری برای همه مطیع قانون افراد برای تبدیل شدن به ‘گیرنده’.

ما – به عنوان آزاد و مستقل و قانونی اعضای عمومی سنگاپور – محکوم کردن این دستگاه پیاده سازی به عنوان تخلفات آشکار بر حقوق ما به حفظ حریم خصوصی و فضای شخصی و آزادی حرکت. ما با رد این تصور که غیر اثربخشی اثری هم ابتکار بود superceded یک رژیم است که می تواند به طور بالقوه نیاز به تمام اعضای عمومی (بدون در نظر گرفتن سن و استعداد ابتلا به بیماری و یا وضعیت بهداشت و درمان) به این حقوق تحت, ترس از عفونت از Covid-19 – اما از پیگرد قانونی توسط دولت است.

نقطه به شما نشان همه این است که به شما را بترساند. ما تا به حال به اندازه کافی از آن و ما احتمالا باید بریس برای اطلاعات بیشتر. آن را نیز وسوسه انگیز به فکر می کنم که من گرفته ام به شما این مناظر تیره امکانات چون من در وحشتناک خوانندگان و یا تمایل شهرت traumatically ترساندن خوانندگان من. من نمی.

وجود دارد مقدار زیادی در جریان است و بیش از برخی از افراد می تواند. اگر شما با استفاده از انتقالها تناسب اندام, امیدوارم Mikey Sklar تجربه می تواند به شما کمک کند (او را نیز به شما بگویم آنچه که او انجام داد در حالی که آن باقی مانده است, همه شما باید انجام دهید این است که از او بخواهید).

اما من نیز به دنبال به چهره از این همه بی عدالتی, بی عدالتی, طمع, جنون و غیر ضروری دل شکستگی را در این صفحه به دلیل, خوب, خشم یک فرم از امید — و ما باید تا آنجا که ما می توانیم در حال حاضر. به عنوان غیر قابل تصور به عنوان آن است که ایالات متحده رسما unflattened منحنی وحشتناکی که جهان آماده به قرنطینه ما را به خود ما خاک است. من فکر می کنم ما می تواند بخشیده شود برای عصبانی بودن, بودن می ترسم و برای وجود دارد که فقط به غم و اندوه در همه چیز کار می کنیم.

من همچنین فکر می کنم آن را کاملا مناسب برای بحث در مورد چرا و چگونه ما DIY راه ما را از طریق این که آیا آن را یادگیری از ردیاب تناسب اندام هکرها خواستار پاسخ برای افرادی که می تواند دسترسی به این فن آوری به دلیل نابرابری تکنولوژی نوپا حاضر به اذعان و یا دیدن مردم سنگاپور مخالفت تهاجمی دیجیتال ردیابی و یادگیری از آن. ما دیگر افسون توسط براق اسباب بازی است که ارائه راحتی و اتصال. از آن زمان به کسانی که ابزارهای کار برای ما به جای.

در این مقاله: Covid-19, oura گارمین خواب ردیاب, nba, تست, disney world, سنگاپور, tracetogether Mikey Sklar, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو