بهترین iPad Pro 12.9 (2020) موارد

اپل شده است به شکلگیری یک لپ تاپ برای برخی از زمان, اما جدید iPad Pro است که برای اولین بار از اپل افسانه ای

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

اپل شده است به شکلگیری یک لپ تاپ برای برخی از زمان, اما جدید iPad Pro است که برای اولین بار از اپل افسانه ای طیف وسیعی از قرص واقعا وجود دارد. آن را کاملا خیره کننده قطعه کار و به این معنی iPad Pro 12.9 است در نهایت جایگزین لپ تاپ اپل همیشه می خواستم آن را به — و حتی اگر شما یک فن از سحر و جادو صفحه کلید وجود دارد تعداد زیادی از دیگر iPad Pro صفحه کلید را انتخاب کنید از.

اما همه بهره وری امکانات در جهان نمی خواهد ماده یک نقطه اگر شما جدید iPad Pro ورقه کردن میز و با یک گریم پایان در طبقه چوب جنگلی. اگر که اتفاق می افتد به iPad خود را شما می خواهید شما می خواهم kitted آن را با دستی محافظ مورد برای نگه داشتن آن امن و — اغلب — اضافه کردن دستی kickstand به نوبه خود مولد اپل به مناسب Netflix ماشین. در اینجا برخی از بهترین iPad Pro 12.9 (2020) موارد خود را به نگه داشتن iPad Pro در یک قطعه.

آیا شما کوچکتر iPad Pro? سپس نگاهی به بهترین موارد برای iPad Pro 11.

Otterbox تقارن سری 360 مورد

Picture of an iPad Pro 12.9 in a burgundy Otterbox Symmetry Series folio case

Otterbox است شناخته شده برای آن با کیفیت بالا و موارد و تقارن سریال برگ مورد به شما اجازه نشان دادن iPad خود را طراحی در حالی که ارائه حفاظت جدی. این باریک TPU برگ مورد بسته شدن مغناطیسی برای فعال کردن خواب و بیداری و حالت برتر قطره, حفاظت, حفظ iPad خود را امن در خانه, در محل کار و در رفت و آمد خود را. آن مقاوم در برابر خراش طراحی خود را محافظت می کند اپل صفحه نمایش لمسی در حالی که پوشش چین به راحتی به زوایای مختلف به صورت hands-free Netflix binges. ما می خواهم برای انتخاب کردن غنی کبود رنگ نشان داده شده است اما این مورد نیز در دسترس در یک شب پرستاره طراحی و یا یک مینیمالیستی خاکستری است.

شاعرانه Lumos X مورد

اگر شما می خواهید برای محافظت از خود اپل مارک چای, سینی, اما همچنین می خواهم به آن را نشان می دهد گزینه های خود را تا حدودی محدود است. خوشبختانه شاعرانه پا به نقض با Lumos X. ساخته شده است به طور کامل روشن TPU فراهم می کند که حفاظت است که اجازه می دهد تا iPad خود را طراحی و به درخشش هر چند. انعطاف پذیر TPU است و جذب کننده شوک ویژگی های اضافی گوشه حفاظت و اختصاصی اپل مداد حافظه برای نگه داشتن مداد و ایمن در محل در حالی که در اتهامات عنوان شده علیه. این پوشش دارای یک طراحی سه تایی بنابراین شما می توانید iPad خود را در دو زاویه مختلف و آن را برابر در سراسر اپل برای محافظت از صفحه نمایش خود را در حالی که آن را استفاده نمی کنید. آن را بیشتر مورد محافظ در اطراف و بسیاری از ویژگی های غنی اما آن کار خود را به خوبی و آن را در دسترس در یک قیمت عالی. یک گزینه خوب برای "ماندن در خانه" iPad Pro.

Apple Smart Folio case

های هوشمند اپل و برگ ممکن است کمی ساده برای بسیاری از, اما آن را به یک کلاسیک به یک دلیل. Smart Folio ساخته شده است از یک قطعه واحد از پلی اورتان است که سراسر پشت و جلو از دستگاه شما محافظت از آن را از طیف وسیعی از تهدیدات مختلف است. جلد یک tri-fold, پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن خود را از iPad Pro در حالت نشسته برای تماشای فیلم و یا پایین تر در یک زاویه برای راحت تر تایپ کردن با استفاده از صفحه کلید روی صفحه نمایش. آن را به طور خودکار قرار دادن iPad خود را به خواب هنگامی که بسته شده و از خواب بیدار آن را هنگامی که شما تلنگر پوشش بازگشت. به عنوان شما می خواهم انتظار از اپل آن را ساخته شده از مواد با کیفیت بالا — اما آیا این بهانه قیمت ؟ آن بسیار گران است آنچه در آن است و اکثر مردم احتمالا جلوگیری از آن به این دلیل است که. اما Smart Folio ضروری است اگر شما می خواهید خالص اپل تجربه کنید.

Laut های پروازی برگ مورد

هیچ چیز اشتباه با یک مورد اضافه کردن یک سبک متفاوت خود را به iPad Pro است که درایو پشت Laut را Inflight برگ مورد. را بهمراه رگه طراحی پارچه تکمیل شده است با چرم تر و تمیز اضافه کردن یک چرخش جدید به iPad خود را آلومینیوم شیک. آن را باریک و احساس خوب است, اما آن را نیز باید ثابت و با دوام با تشکر از پلی کربنات است که دارای iPad خود را. جلد اجازه می دهد تا iPad خود را به استراحت در دو موقعیت و ویژگی های خودکار خواب/ویک تابع بیش از حد. متاسفانه, آن را ارائه نمی دهد حفاظت کامل بر طرف و یا اختصاصی محوطه برای اپل مداد, اما شما هنوز هم می توانید شارژ خود را با مداد به صورت بی سیم. شیک و ظریف این مورد واقعا می افزاید: به iPad Pro است ،

Spigen Tough Armor نرم افزار مورد

از آن زمان به را در گوشت گاو. اگر خود را به iPad Pro است که فعال تر از اکثر سپس شما احتمالا به دنبال یک مورد که قوی تر از معمول رژه برگ. Spigen سختی زره Pro دقیقا همان است که. همانطور که معمول است برای Spigen دشوار زره Pro بسیار حفاظتی و ساخته شده است از یک هسته داخلی از TPU زوج با یک پوسته پلی کربنات. این ترکیب باید ثابت کند بسیار موثر در برابر طیف وسیعی از آسیب از جمله می زند و جزئی برجستگی است. سخت پوسته بیرونی مجهز به dual-موقعیت ایستاده و یک اسکله اختصاصی برای نگه داشتن اپل مداد با خیال راحت جمع دور. ناهموار سبک ممکن است برخی از خاموش اما اگر شما می خواهید حفاظت خوب در یک قیمت عالی Spigen یک جای خوب به دنبال.

پد & کویل آکسفورد مورد چرم

اگر یک مورد شیک است که شما می خواهید و سپس نگاه نه بیشتر از پد & کویل زیبا آکسفورد مورد چرم. هر مورد ساخته شده است از یک قطعه واحد از آمریکا تمام دانه چرم افسار زوج با فوق العاده نرم و چرم داخلی. به نظر می رسد احساس می کند و باید به خوبی محافظت در برابر انواع تهدیدات. جلد یک پایه ساخته شده است اما اگر شما واقعا می خواهید به تحت تاثیر قرار دادن, شما می توانید جفت این با یکی از اپل صفحه کلید موارد است. بر خلاف بسیاری از دیگر موارد آکسفورد مورد چرم را می توان در همان زمان به عنوان اپل سحر و جادو صفحه کلید و یا صفحه کلید هوشمند مورد اتصالات زیبایی بر بالای هر دو اضافه کردن حفاظت اضافی. آن را قطعا یک گزینه گران هر چند انتظار می رود که قیمت به حداقل دو برابر زمانی که زوج با یک صفحه کلید اپل. هنوز برای لوکس, آن را سخت برای به دست آوردن یک انتخاب بهتر است.

, UAG کلانشهر سری مورد

اگر شما در عشق با یک, برگ, اما نیاز به چیزی سخت پوشیدن, نگاهی به, UAG این کلانشهر مورد. , UAG را مشخص طراحی شده است زوج با یک ساخت و ساز جامد را به یک برگ مورد است که باید خود را محافظت iPad Pro در برابر طیف وسیعی از خطرات است. یک ضربه-مقاوم در برابر هسته نرم و سخت تر پوسته بیرونی نگه داشتن iPad خود را امن و آن را بسیار سبک وزن بیش از حد, با تشکر, UAG استفاده از پر نور مرکب. این برگ چین به ایجاد یک پایه وجود دارد یک حلقه برای خود اپل مداد و لامسه پایان تضمین گرفتن شرکت بر روی دستگاه شما. آن را قطعا در گران تر طرف برای, برگ, اما ما در حال حاضر به پرداخت برای حفاظت این خوب است.

Targus VersaVu Rotating Folio case

غرفه بزرگ هستند, اما شما همیشه می خواهید به عنوان خوانده شده خود را به iPad Pro در یک موقعیت چشم انداز. گاهی پرتره بهتر است و به همین دلیل Targus را VersaVu برگ دارای قابلیت چرخش بنابراین شما می توانید به نوبه خود iPad خود را هنگامی که مورد نیاز است. این جلد دارای چند شیار برای موقعیت یابی بنابراین شما می توانید بقیه آن را در زاویه ای است که مناسب شما و هنگامی که شما انجام می شود برابر آن را برای محافظت از صفحه نمایش خود را از آسیب. مورد است که نگه می دارد خود را به iPad Pro است که در واقع جای تعجب محافظ و تست شده است تا با استانداردهای نظامی علیه قطره آن را یکی از موارد حفاظتی در این لیست است. در حالی که آن را قطعا ارزان نیست کلی کیفیت و انعطاف پذیری این مورد باعث می شود آن را یک انتخاب بسیار خوب است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن