Hulu آخرین جریان شرکت برای پایان دادن به پشتیبانی از دستگاه های قدیمی تر

عکس: مونیکا Schipper (گتی ایماژ)در اینجا ما دوباره: در ژوئن 24, Hulu متوقف خواهد شد حمایت برخی از دستگاه های R

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Illustration for article titled Hulu Is the Latest Streaming Company to End Support for Older Devices
عکس: مونیکا Schipper (گتی ایماژ)

در اینجا ما دوباره: در ژوئن 24, Hulu متوقف خواهد شد حمایت برخی از دستگاه های Roku.

تبلیغات

این حرکت در می آیدccording به روز رسانی های اخیر به آن صفحه پشتیبانیبه عنوان خال خال توسط Ars Technica. یکffected مدل عبارتند از Roku Streaming Player (مدل های 2400 به 3100) و Roku Streaming Stick (مدل 3420 یا قبل از آن) است که پشتیبانی از ویژگی های حق بیمه افزودنیها و یا برنامه های زنده تلویزیونی مانند جدیدتر مدل های فراموش.

علاوه بر این اگر شما در حال حاضر هر یک از زیر دستگاه های Roku (که هنوز هم پشتیبانی می شود پس از 24 ژوئن)شما نیاز به به روز رسانی دستگاه های خود را برای سیستم عامل نسخه 8.1 یا بالاتر برای دسترسی به آخرین نسخه از برنامه Hulu. این نسخه شامل اضافه کردن در به اشتراک HBO, Cinemax, Showtime, و مهندس, و همچنین به عنوان توانایی به مانند/دوست نداشتن نشان می دهد و فیلم و بگویید Hulu برای جلوگیری نشان می دهد مطالب شما جالب نیست ،

تبلیغات

در اینجا با سخت افزار شما نیاز به به روز رسانی:

  • Roku فوق العاده
  • Roku برتر و والاتر+
  • Roku بیان و ابراز+
  • Roku 3 و 4
  • Roku 2 (مدل 4210)
  • Roku Streaming Stick (مدل 3500 یا بعد از آن)
  • Roku تلویزیون
  • 4k Roku تلویزیون

اگر شما مطمئن هستید که مدل شما می توانید به راحتی آن را پیدا کنید. شما باید قادر به حرکت به گزینه تنظیمات در Roku خود را, رابط, و سپس کلیک کنید در مورد نشان می دهد که مدل و شماره نسخه نرم افزار. اما اگر شما یک TCL 4K Roku تلویزیون مثل من, شما در پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید در مکان های مختلف ، مرور از طریق تنظیمات > تنظیمات سیستم > در مورد, و سپس کلیک کردن یکی از سمت راست به زمان بیشتری برای رسیدن به تمام این اطلاعات.

Roku می گوید: به روز رسانی سیستم عامل به طور خودکار اما اگر برای برخی از دلیل آن را نمی کند, شما می توانید به روز رسانی آن را به صورت دستی.

Hulu آخرین شرکت به پایان پشتیبانی از دستگاه های قدیمی تر در چند ماه گذشته. بسیار به ترس از بسیاری از مشتریان Netflix چپ مسن Roku و سامسونگ دستگاه های Sonos کشته شدند و برخی از آن سخنرانان (هر چند تصمیم به ادامه حمایت از آنها را با وصله های امنیتی به جای رها کردن آنها را به عنوان برنامه ریزی شده)و HBO حذف آن HBO Go و HBO در حال حاضر جریان برنامه از برخی از اپل تلویزیون. HBO به پایان رسید تا با هل دادن به عقب اصلی آن لغو تاریخ دو هفته اما آن را تبدیل شدن به امری عادی برای شرکت ها برای پایان دادن به نرم افزار و امنیت پشتیبانی از دستگاه های قدیمی تر با وجود این واقعیت است که این دستگاه هنوز هم کاربردی است.

تبلیغات

گرفتن سیستم عامل جدید به کار بر روی دستگاه های قدیمی تر گاهی اوقات در نتیجه اشکالات بنابراین بسته به اینکه چگونه است که دستگاه ممکن است یا نه ممکن است ارزش زمان و پول به آن را به کار با ویژگی های جدید است. Roku LT 2400 است که یکی از مدل که دیگر پشتیبانی می شودمنتشر شد تقریبا از 10 سال پیش. مدل های قدیمی تر نیز پشتیبانی نمی کند 4K و چند حتی نمی, پشتیبانی 1080p, بنابراین احتمالا نمی توان مقدار مالی حس برای Hulu برای ادامه پشتیبانی از این دستگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن