خرید رپورتاژ

BERLIN, GERMANY - OCTOBER 07: In this photo illustration the logo of subscription video on demand service Hulu is displayed on a smartphone on October 07, 2019 in Berlin, Germany. (Photo Illustration by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)
توماس Trutschel/Photothek via Getty Images

آن را نمی ممکن است یک لحظه به یک Hulu فن — بسته به پلت فرم استفاده می کنید حداقل. کاربران در پایین آشکارساز ق و در جای دیگر گزارش مشکلات با خدمات بسیاری از آنها در دستگاه های اپل مانند اپل ، iPads و اپل تلویزیون. بسیاری از گزارش برنامه توفنده در هنگام راه اندازی, اما هم وجود دارد برخی از گزارش ها از جریان مسائل اگر این برنامه با موفقیت باز می شود. شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از مسائل غیر اپل, اما آنها به نظر می رسد به مراتب کمتر در تعداد.

یک کاربر Reddit که به صحبت کرد Hulu پشتیبانی ادعا کرد که وجود یک برنامه به روز رسانی های آینده برای حل و فصل مسائل اما که آن هنوز در دسترس است. این نشان می دهد که از راه دور تغییر ممکن است منجر به رفتار حشره دار در دستگاه های اپل برنامه های, اگر چه وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در این مرحله است.

ما خواسته ایم Hulu, برای, نظر, هر چند آن را ایمن می گویند زمان کمتر از ایده آل است. با بسیاری از مردم ماندن در خانه و با توجه به همه گیر Hulu یک منبع کلیدی سرگرمی — نیاز به تعویض دستگاه و یا بدون رفتن به ترک بیشتر مردم نا امید تر از حد معمول است.

با تشکر از اندی!

در این مقاله: Hulu, اینترنت, خدمات, پخش, تلویزیون, تلویزیون, iOS, iPadOS, tvOS, تلویزیون اپل, آیفون, اپل, قطع برق, برنامه, برنامه های, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت