هواوی به فروش می رسد بیشتر از گوشی های سامسونگ و اپل برای اولین بار

برای اولین بار در نه سال سامسونگ یا اپل منجر نمی شود جهانی گوشی های هوشمند نمودار. طبق گزارش Canalys, Huawei

توسط DOSTEMANSALAM در 9 مرداد 1399

برای اولین بار در نه سال سامسونگ یا اپل منجر نمی شود جهانی گوشی های هوشمند نمودار. طبق گزارش Canalys, Huawei فروش ترین گوشی در سه ماهه دوم سال 2020 — حسن نیت ارائه میدهد از رشد خود را با تسلط در چین بزرگترین بازار گوشی های هوشمند.

Canalys ادعا می کند در 55.8 میلیون واحد Huawei حمل حدود 2 میلیون بیشتر از گوشی های سامسونگ (53.7 میلیون) که حفظ نقطه دوم توسط اپل. در حالی که کشورهایی مانند ایالات متحده — که در آن سامسونگ و اپل نگه قطب مواضع و همچنان به مبارزه با Covid-19 محدودیت چین تا حد زیادی به حالت عادی بازگشته اجازه می دهد Huawei برای بستن شکاف.

که آشکار در ارقام بیش از حد. Huawei گوشی های هوشمند فروش کاهش 5% به عنوان مخالف به زمان مشابه در سال گذشته. اما سامسونگ دچار یک شیب 30% سقوط در برابر Q2 2019 که در این گزارش حمل بیش از 70 میلیون گوشی.

بن استانتون یک تحلیلگر ارشد در Canalys می گوید: Huawei شده است قادر به گرفتن "استفاده کامل از اقتصادی چین به بازیابی دوباره خود را گوشی های هوشمند کسب و کار است." "سامسونگ بسیار کوچک حضور در چین با کمتر از 1% سهم بازار دیده است و هسته آن در بازارهای مانند برزیل و هند و ایالات متحده و اروپا ویران شده توسط شیوع بیماری و پس از آن مستندات," او اضافه شده است.

تحلیلگران اگر چه با احتیاط که آیا هواوی می تواند به حفظ این نقطه بالا که بقیه کشورها' فروش گوشی های هوشمند شروع دوره نقاهت.

نزدیک به سه چهارم از Huawei حمل و نقل از چین و آن بیمار در روابط غرب باید هزینه آن را 27 درصد کاهش در غیر چین مناطق. چینی فروشنده گوشی در خارج از چین و دیگر ارائه خدمات گوگل به دلیل تجارت ما بان کی مون و که می تواند به طور بالقوه از بین بردن که سه ماهه باقی مانده از آن کسب و کار است.

در بالا از آن اپل را رقابتی تر فشار از طریق گوشی مقرون به صرفه مانند آی فون 11 و آیفون SE نیز تحت تاثیر Huawei به اشتراک گذاری در چین است. همانطور که در مقابل گزارش تحقیقات از هفته گذشته در سه ماهه دوم سال 2020 اپل بود در سریعترین رشد گوشی های هوشمند با نام تجاری در چین خود را به عنوان حمل و نقل افزایش یافت 32 ٪ در سال در سال.

Canalys تحلیلگر Mo Jio معتقد است آن سخت خواهد بود برای Huawei "به حفظ آن منجر شود در دراز مدت". "آن عمده شرکای کانال در مناطق کلیدی مانند اروپا به طور فزاینده ای با احتیاط از اعم Huawei دستگاه در کمتر از مدل و آوردن در مارک های جدید برای کاهش خطر. قدرت در چین به تنهایی نمی خواهد به اندازه کافی برای حفظ Huawei در بالا هنگامی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند" او اظهار نظر بیشتر است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب