HP 4 جولای فروش: 5 معاملات شما کاملا نمی توانیم به دست

4 جولای فروش لگد کردن در اوایل سال جاری با در حال حاضر زمان مناسب به نمره برخی از تخفیف های بزرگ در همه انواع

توسط DOSTEMANSALAM در 6 تیر 1399

4 جولای فروش لگد کردن در اوایل سال جاری با در حال حاضر زمان مناسب به نمره برخی از تخفیف های بزرگ در همه انواع تکنولوژی صفحه اصلی ملزومات دنده در فضای باز و بیشتر. HP برای قرار دادن در یک فروش بزرگ در زمان برای هر فروش نجومی و این دقیقا کاری است که انجام آن با نوت 4 جولای فروش. در حال حاضر وجود دارد برخی از صرفه جویی های بزرگ در همه چیز از پرینتر به رایانه های شخصی و لپ تاپ. اگر شما به دنبال برای برخی از سخت افزار جدید برای دفتر خانه خود را در این محل می شود. ما تنگ شده همه چیز را به پنج نفر از بهترین معاملات از نوت 4 جولای فروش زیر.

به یاد داشته باشید که چگونه چاپگرهای لیزری استفاده می شود به نظر می رسد مانند یک دفتر کار-تنها نوع انتخاب است ؟ آن روزها از بین رفته و با محصولات مانند HP LaserJet Pro M404n در آینده در قیمت مقرون به صرفه برای دفتر خانه خود را راه اندازی. آن را به مراتب نسبت به clunky و پر سر و صدا, پیر پرینترهای جوهر افشان. آن را قادر به چاپ تا 40 صفحه در دقیقه با ترد از 1200 x 1200 نقطه در اینچ با وضوح. دو سینی های کاغذ معنی آن را نمی خواهد نیاز به تغذیه کاغذ بیش از حد اغلب یا نه. اگر شما به طور منظم چاپ و کپی سیاه و سفید شما واقعا نمی تواند ضرب و شتم این پرینتر از نظر کارایی. با 50 دلار کاهش قیمت این است که زمان زیادی را به ضربه محکم و ناگهانی آن را.

با کاهش قیمت این 4 جولای HP 340S G7 نوت بوک کامپیوتر شروع می شود از تنها $460 و ارائه می دهد مقدار زیادی از آنچه شما نیاز دارید از یک بهره وری متمرکز لپ تاپ. این آخرین 10-generation Intel Core i3 4GB حافظه و 14 اینچ صفحه نمایش HD. 128 GB از فضای ذخیره سازی به معنی شما برنده ' تی اجرا خارج از اتاق را برای ذخیره تمام اسناد و مدارک با ارزش خود را هر زمان به زودی یا نه. اگر شما علاقه مند به ارتقا تکنولوژی های قابل حمل این است ایده آل بودجه خرید به شما را در جا خوب در حالی که به آمده است.

می خواهید یک لپ تاپ است که می تواند چند بازی ، HP 15z لمس غرفه لپ تاپ ارائه می دهد یک AMD Ryzen 5 processor, AMD Radeon وگا 8 گرافیک 16GB حافظه و 256 GB ذخیره سازی. با تشکر از کسانی که جامد و مشخصات آن مناسب و قدرتمند لپ تاپ برای بازی و همچنین ویرایش ویدئو و یا پردازش تصویر. که در هزینه حمل هم با HP 15z لمس غرفه لپ تاپ و همچنین باریک به اندازه کافی به اطراف با شما در تمام طول روز بدون هیچ زحمتی. این شهر همچنین دارای بلندگو با تنظیم سفارشی توسط B&O Play, پس از آن برای تلفن های موبایل بیش از حد بزرگ. آن را در دسترس در حال حاضر در $120 کردن قیمت معمول.

با 100 دلار تخفیف در حال حاضر HP All-in-One 24-f0135 کامل است اگر شما کوتاه در فضا اما نمی خواهید یک لپ تاپ راه اندازی. همه چیز ساخته شده است به نظارت بر سیستم پس از آن طول می کشد تا فضای کمتر بر روی میز کار خود را. کامپیوتر ارائه می دهد یک 9th, generation Intel Core i5 processor, 8GB RAM, 128GB سریع SSD ذخیره سازی 1TB منظم سازی بنابراین شما باید مقدار زیادی از اتاق را برای ذخیره فایل های ارزشمند. صفحه نمایش یک 23.8 اینچ full HD مانیتور بنابراین وجود دارد هیچ کمبود مشاهده فضا یا علاوه بر آن یک صفحه نمایش لمسی! این بزرگ راه اندازی اگر شما می خواهید به دفتر خانه خود را کمی بیشتر از حل و فصل با تکیه بر یک لپ تاپ در همه زمان ها.

پارسه نادیده گرفته شده اند در این HP 4 جولای فروش با فال 30L دسکتاپ با بهره گیری از 100 دلار تخفیف در قیمت معمول. خود را برای پول شما می توانید یک AMD Ryzen 5 3600 پردازنده 8GB از بالا پایان حافظه 256GB از ذخیره سازی SSD و یک AMD Radeon RX5700 XT کارت گرافیک. ترکیب که یک سیستم عالی برای تمام بازی های خود را نیاز دارد. بدون مانیتور گنجانده شده است اما شما به راحتی می توانید قلاب آن را به تلویزیون خود و یا موجود نظارت داشته باشند. این یک معامله بزرگ اگر شما مشتاق برای دریافت بیشتر جدی در مورد بازی خود را.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب