چگونه به سازمان دیده بان MLB: Colorado Rockies مقابل اوکلند دو و میدانی آنلاین امروز

2020 فصل لیگ بیس بال به طور رسمی هفته گذشته آغاز شد و اگر چه آن بوده است (به فقط 60 بازی از آن معمول 162 و هیچ عمومی اجازه حضور در استادیوم نیست که توقف طرفداران بیس بال از گرفتن خود را حل کنند. حتی اگر شما نمی توانید لذت بردن از بازی در شخص شما هنوز هم می توانید گرفتن تمام عمل با ESPN و اگر شما به دنبال بهترین راه برای تماشای رشته کوه های راکی کلرادو در مقابل اوکلند دو و میدانی زنده جریان آنلاین شروع امشب سپس ESPN+ چیزی است که شما نیاز دارید. خوانده شده در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این دو سری بازی و چگونه شما می توانید آن را تماشا کنید.

رشته کوه های راکی در مقابل دو و میدانی بازی 1 تاریخ و زمان: شنبه 7/28, 9:40 PM (ET)
رشته کوه های راکی در مقابل دو و میدانی بازی 2 تاریخ و زمان: شنبه 7/29, 3:40 PM (ET)
رشته کوه های راکی در مقابل دو و میدانی محل سکونت: اوکلند, کالیفرنیا
رشته کوه های راکی در مقابل دو و میدانی ورزشگاه: سالن بزرگ RingCentral

چگونه به سازمان دیده بان MLB: رشته کوه های راکی در مقابل. دو و میدانی آنلاین در ایالات متحده آمریکا

در این سال یکی از عجیب و غریب برای بازی بیس بال با کروناویروس مربوط به تاخیر و باعث MLB به کوتاه شدن فصل از 162 بازی برای فقط 60. اگر بیس بال فصل معمولا ماراتن 2020 خواهد بود با حداکثر سرعت دویدن و این احتمال وجود دارد که این سرعت سریع تر خواهد شد و شکل دادن به استراتژی ها و عملکرد تیم های مختلف در هر بخش. در اوایل پیروزی مهم خواهد بود برای ایجاد حرکت است که امیدوارم به اندازه کافی برای حمل تیم از طریق فصل کوتاه و به پلی آف.

فصل گذشته رشته کوه های راکی موفق به آن را به postseason در حالی که دو و میدانی حذف شد زمانی که آنها از دست 2019 لیگ آمریکا کارت های وحشی بازی در به Tampa Bay Rays. کلرادو است تنها از آن ساخته شده به جهان سری یک زمان در این تیم تاریخچه کوتاه (رشته کوه های راکی تشکیل شد به عنوان یک تیم توسعه در سال 1993) آنها را روشن underdog اینجا. با اینحال پس از برنده چهار تا از پنج بازی خود را تا کنون به رشته کوه های راکی در حال خاموش به یک شروع قوی در این سال و کوتاه 2020 فصل می تواند برخی تعجب آور و غیر قابل پیش بینی نتایج در فروشگاه برای بازیکنان و طرفداران است.

اگر شما یک تلویزیون کابلی اشتراک که شامل ESPN و شما به دنبال یک راه برای تماشای 2020 MLB: Colorado Rockies مقابل اوکلند دو و میدانی, livestream, سپس شما نیاز به ثبت نام برای ESPN+. 5 دلار در هر ماه و یا $50 در هر سال شما می توانید دسترسی کامل به لیگ اصلی بیس بال 2020 فصل همراه با یک تن از دیگر حوادث زندگی می کنند, تجزیه و تحلیل, مصاحبه, منحصر به فرد را نشان می دهد و خیلی بیشتر. به دنبال یک بزرگتر جریان بسته به کمک شما قطع بند ناف? این ارزش بسته نرم افزاری ارائه می شود شما ESPN+ همراه با Hulu و دیزنی+ فقط 13 دلار در هر ماه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de