چگونه به تماشای 90 روز نامزد آنلاین: جریان واقعیت سری به صورت رایگان

هیچ چیز کاملا به عنوان سرگرم کننده به تصویب زمان در قرنطینه مانند یک ریسک بالا و حتی بالاتر درام واقعیت نشان م

توسط DOSTEMANSALAM در 8 تیر 1399

هیچ چیز کاملا به عنوان سرگرم کننده به تصویب زمان در قرنطینه مانند یک ریسک بالا و حتی بالاتر درام واقعیت نشان می دهد و TLC را 90 روز نامزد ارائه می دهد که فقط. سری آهنگ های روابط بین زوج ها که برای اعمال و یا در حال حاضر دریافت یک ویزای K-1 — ویزا به طور خاص طراحی شده برای خارجی نامزد از شهروندان ایالات متحده. این زوج دارای 90 روز برای برنامه ریزی عروسی خود را و در نهایت ارتکاب به یک دیگر تا زمانی که مرگ آنها را انجام دهد ، آیا این صدا نمایشی به اندازه کافی برای خود تلویزیون واقعیت ثابت ؟ و سپس در اینجا این است که چگونه به تماشای 90 روز نامزد آنلاین.

ایجاد شده توسط: TLC
فصل 1 بازیگران: Russ & پائولا, Alan & Kirlyam لوئیس & Aya, Mike & عزیزه
تعداد فصول: 7

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به تماشای 90 روز نامزد حاضر در ایالات متحده آمریکا

Hulu را در جریان خدمات خانه های پنج فصل از 90 روز نامزد. پلت فرم آزمایشی رایگان طول می کشد یک ماه تمام می دهد و به مشتریان دسترسی کامل به کتابخانه خود را از محبوب سینما و تلویزیون را نشان می دهد. لغو است و فقط با چند کلیک آسان دور یک بار آزمایشی منقضی می شود اما اگر شما می خواهم به ادامه اشتراک هزینه می آید به تنها 6 دلار در هر ماه است. اگر شما می خواهم به ادامه اشتراک و سازمان دیده بان را نشان می دهد مانند 90 روز نامزد بدون تبلیغ وقفه هزینه اشتراک ماهانه $12 به جای. اینکه آیا یا نه شما متعهد به تبلیغ رایگان, اشتراک, Hulu قطعا ارائه می دهد ارزان ترین معامله برای کسانی که علاقه مند به مشاهده این واقعیت نشان می دهد.

اما اگر شما به دنبال برای تماشای تمام هفت فصل از این مجموعه شما نیاز به آنها را خرید در آمازون نخست سرویس ویدئو. از آنجا که آنها در دسترس نیست با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه شما باید برای خرید آنها را به عنوان فردی قسمت یا فصل. فصل 1 هزینه $3 در هر قسمت و 9 دلار برای هر شش. فصل 2 و 3 در دسترس هستند برای خرید در $3 در هر قسمت و $15 در هر فصل, فصل 4, 5 و 6 در حال تنظیم در 3 $در هر قسمت و $20 در هر فصل است. تازه ترین فصل 7 می تواند خریداری برای $3 در هر قسمت و 29 $برای کل فصل. با که گفت, اگر شما به دنبال برای کمی ارزان تر قیمت ها در قسمت و فصل به فصل از 90 روز نامزددر نظر خرید آنها از Vudu به جای.

علاوه بر این, یک دانش سطحی از قسمت کامل از سریال موجود در TLC را از سایت شبکه. هنگامی که درخواست شما به سادگی ورود به حساب ارائه دهنده تلویزیون شما را و شروع به جریان قسمت های که ساخته شده اند در دسترس است.

فصل هفتم از نمایش به پایان رسید پخش در ماه فوریه اما TLC هنوز برای تمدید آن برای یک هشتم. خوشبختانه وجود داشته است هفت spinoffs از سری (مانند 90 روز نامزد: قبل از 90 روز) بنابراین هنگامی که شما گرفتن بر روی همه سری اصلی', آبدار, درام وجود دارد مقدار زیادی محتوای بیشتر در سمت چپ به شراب خواری.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب