چگونه به استفاده از حالت تقسیم صفحه نمایش بر روی iPad خود را

iPads باور نکردنی دستگاه, و آنها حتی می تواند جای خود را به وابستگی به یک لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی تقریبا ب

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

iPads باور نکردنی دستگاه, و آنها حتی می تواند جای خود را به وابستگی به یک لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی تقریبا به طور کامل. با این حال وجود دارد برخی از مناطق که در آن یک کامپیوتر بسیار ارزشمند است و چند وظیفه ای است که یکی از آن. خوشبختانه iPadOS است با ابتلا به ویژگی های جدید است که تقلید از دسکتاپ ابزار. توانایی برای باز کردن برنامه های متعدد در همان زمان و استفاده از آنها در کنار یکی از این ویژگی های جدید و آن را یک ترفند ضروری برای یادگیری اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن خود را iOS بهره وری. در اینجا این است که چگونه به استفاده از حالت تقسیم صفحه نمایش خود را در iPad جدید.

تقسیم که صفحه نمایش

حوض قلب همه تقسیم صفحه نمایش ویژگی های بر روی دستگاه اپل خود را به عنوان این است که در آن تمام برنامه های قرار گرفته برای راه اندازی. اول مطمئن شوید که به شما در تنظیم iPad خود را از طریق تنظیمات > صفحه نمایش و حوض > چند وظیفه ای. سپس ضامن در سه گروه کنترل به اجازه می دهد برنامه های متعدد, تصویر در تصویرو حرکات. این تضمین می کند حداکثر انعطاف پذیری بدون در نظر گرفتن آنچه شما می خواهید به انجام.

 • حرکت یک برنامه آیکون به سمت چپ حوض: اول خط تا تمام برنامه های شما قصد استفاده از در حوض. شما فقط باید برای انجام این کار یک بار. ضربه بزنید و نگه دارید برنامه شما می خواهید به استفاده و کشیدن آن را به حوض اگر آن را در حال حاضر وجود دارد. آیکون ها را می توان اضافه شده تنها در سمت چپ از تقسیم. در سمت راست آیکون از برنامه های شما به تازگی استفاده می شود. همچنین, اگر شما نمی خواهید به برنامه های زنده در اسکله شما می توانید به سرعت راه اندازی و برنامه های شما می خواهید به استفاده از به منظور قرار دادن آیکون خود را در اسکله برای دسترسی آسان بعد.
 • راه اندازی یک برنامه: اگر شما از برنامه های اصلی است که شما در حال تقسیم صفحه نمایش و شما می خواهید آن پنجره به در اندازه بزرگتر باز است که برنامه برای اولین بار. شما فقط می توانید تقسیم صفحه نمایش 50-50 یا 25-75 بنابراین انتخاب های خود را محدود به استفاده از دو برنامه در یک زمان هر چند شما می توانید چندین باز و انتظار در بال.
 • کش رفتن از پایین برای دسترسی به حوض: پس از برنامه برای اولین بار راه اندازی شده است, کش رفتن تا در toolbar به فاش کردن برنامه های دیگر در این حوض را انتخاب کنید و سپس خود برنامه دوم.
 • را انتخاب کنید و کشیدن آیکون برنامه: ضربه بزنید و نگه دارید و بر روی برنامه دوم و drag کردن حوض. به شما به عنوان شناور به آن بیش از نرم افزار باز کردن یک پنجره مستطیل شکل به نظر می رسد که شما می توانید با کشیدن به سمت چپ یا راست از روی صفحه نمایش و سپس انتشار به باز کردن برنامه دوم.
 • ترتیب تقسیم صفحه نمایش: با یک پنجره بزرگ اشغالگر بیشتر از صفحه نمایش و یکی کوچکتر دیگری به سمت شما می تواند ویندوز را در هر راه شما می خواهید به سمت چپ یا راست.
 • مخفی کردن و نشان می دهد برنامه تب: اگر شما می خواهید برای مخفی کردن یکی از برنامه ها ضربه بزنید نوار خاکستری در بالای آن پنجره و کشیدن آن را به طرف صفحه نمایش است که باعث خواهد شد برنامه پنجره به ناپدید می شوند به طور موقت اما نه برنامه. کش رفتن از سمت آن به ظهور.
 • تقسیم صفحه نمایش به طور مساوی: تب دوم نشسته در مقابل برای اولین بار توسط default, اما شما می توانید تقسیم صفحه نمایش به طور مساوی بین این دو برنامه با ضربه زدن و نگه داشتن نوار خاکستری در بالای تب دوم و کشیدن آن به پایین (یا بالا). دو زبانه خواهد تاری به طور موقت خواهد شد اما تقسیم صفحه نمایش به همان اندازه که منتشر شد.
 • خاموش کردن عملکرد چند تکلیفی: در هر زمان شما می خواهید به ترک با استفاده از این ویژگی شما می توانید بازگشت به تنظیمات و آنها را خاموش.

اپل چند تکلیفی حرکات عمل به عنوان یک کتابچه راهنمای میانبر برای دسترسی به برنامه تلفن و یا صفحه نمایش است اما ممکن است برخی از عمل به سیال با این حرکات. برای app switcher, کش رفتن با یک انگشت از لبه پایین صفحه نمایش و نگه دارید و در وسط تا app switcher به نظر می رسد و پس از آن را انتخاب کنید برنامه شما می خواهید به استفاده از. به سوئیچ بین برنامه های کش رفتن به سمت چپ یا راست با چهار یا پنج انگشت به سوئیچ به قبلی برنامه. در اپل نرم افزار با ID اپل Pro 11 اینچی یا iPad Pro 12.9 اینچ (3rd generation) این حرکت شامل کشیدن لبه پایین صفحه نمایش. برای بازگشت به صفحه اصلی و صفحه نمایش و کش رفتن از لبه پایین یا — این ساده ترین حرکت — خرج کردن پنج انگشت با هم بر روی صفحه نمایش.

اسلاید بیش از slickness

شما می توانید با استفاده از اسلاید بیش از ویژگی های در نمای تقسیم به حتی بیشتر برنامه های باز در همان زمان فرایند بسیار مشابه است. فقط کش رفتن از پایین صفحه نمایش برای مشاهده حوض کشیدن برنامه در بالای نرم افزار تقسیم و با استفاده از نوار سیاه و سفید در پایین هر پنجره به سوئیچ سمت چپ یا راست بین آنها است. برای بستن یک برنامه در اسلاید بیش بکشید و نگه دارید در وسط صفحه نمایش برای نشان دادن تمام برنامه های شما را باز و سپس ضربه تند وشدید زدن تا دوباره برای بستن برنامه.

محتوای حرکت در تقسیم مشاهده برنامه های

هنگامی که شما دو یا بیشتر برنامه های باز شما می توانید با کشیدن و رها کردن محتوا — متن و عکس و فایل های بین آنها را مانند متن یا تصاویر را از یک ایمیل و یا صفحه وب به نرم افزار یادداشت و یا از یک صفحه وب به یک ایمیل و یا متن پیام.

 • باز کردن دو برنامه در هر دو نمای تقسیم و یا اسلاید ،
 • لمس کنید و نگه دارید آیتم شما می خواهید به حرکت به آن جدا از سند آن, ایمیل, صفحه وب و یا توجه داشته باشید.
 • کشیدن و رها کردن دارایی به برنامه دیگر.
 • شما همچنین می توانید آیتم های مختلف را با کمی کشیدن یکی از اولین که شما انتخاب کنید یک ثانیه با یک انگشت های مختلف اما برخی از تردستی مورد نیاز است که برای عملیات.

تصویر در تصویر

با تصویر در تصویر شما می توانید فیلم ها در یک پنجره جداگانه در حالی که شما تکمیل کارهای دیگر مانند خواندن و یا ایمیل خود را چک کردن Facebook خوراک. حتی با این که دوم برنامه در حال اجرا ویدئو های خود را همچنان به بازی و شما می توانید ویدئو را به هر بخشی از صفحه نمایش شما می خواهید پس از آن در راه است. فقط شیر آیکون فلش در بالا سمت چپ به کوچک شدن تصویری پنجره و سپس با استفاده از هر برنامه دیگر شما می خواهید و در ادامه به تماشای. برای بازگشت به تصویری کامل-صفحه نمایش ضربه بزنید فلش در گوشه پایین سمت چپ. شما همچنین می توانید مخفی کردن و نشان دادن تصویری با کشیدن آن به جلو و عقب از سمت صفحه نمایش.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب