چگونه به استفاده از دستگاه به صورت صفحه نمایش و ضبط ویدئو

کار از خانه است که بخش مهمی از بسیاری از مردم در زندگی روزمره. برای کمک به آنها را به ماندن در تماس با همکار

توسط DOSTEMANSALAM در 23 فروردین 1399

کار از خانه است که بخش مهمی از بسیاری از مردم در زندگی روزمره. برای کمک به آنها را به ماندن در تماس با همکاران ویدئو کنفرانس و ضبط نرم افزار است. وجود دارد یک انتخاب گسترده ای از رایگان تصویری ضبط برنامه اما یکی از محبوب ترین بافندگی و با همین دلیل خوب. شما حتی می توانید نسخه حرفه ای به صورت رایگان اگر شما یک معلم یا دانش آموز. رابط کاربری بسیار ساده است و می تواند تسلط خود را با حداقل تلاش.

در اینجا این است که چگونه به استفاده از دستگاه. اگر شما به هر گونه مشکلات اجرا با دستگاه و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتر نکات و ترفندهای پیشرفته برای کاربران, ما باید شما را تحت پوشش, بیش از حد.

نحوه ثبت نام و استفاده از دستگاه

در حالی که اکثر لپ تاپ ها با ساخته شده است در میکروفون و وب کم آن همیشه آسان برای مردم برای غلبه بر خود را با تکنولوژی اضطراب زمانی که نیاز به ایجاد یک ضبط ویدئو. به جای داشتن به جستجو از طریق کامپیوتر خود و فعال کردن حالت ویدئو و یا خرید گران قیمت ضبط برنامه Loom مشتری باعث می شود ضبط فیلم های آنلاین ساده و بدون درد است.

نسخه اولیه بافندگی در دسترس است بر روی صفحه اصلی خود را همراه رایگان برای هر کسی که به استفاده کاربران ارائه می دهد یک زن و شوهر از گزینه های مختلف به بهترین مطابقت با تنظیمات شخصی خود را. شما می توانید با استفاده از برچسبها برای ثبت مطالب در صفحه نمایش کامپیوتر خود را و شما همچنین می توانید ترکیب فیلم از خودتان روایت یا سخنرانی همراه با محتوا است.

Image of Loom homepage.
چندین گزینه شما را قادر به ثبت نام برای یک دستگاه حساب. کاربران می توانند با ورود به سیستم با استفاده از حساب گوگل خود را اطلاعات ارتباط خود را شل کنید یا ارائه یک آدرس ایمیل و رمز عبور و نام. قادر به دسترسی به برنامه شما نیاز به اطمینان حاصل شود که شما را به اتمام ثبت نام حساب کاربری خود شوید.

Image of Loom Signup page.
تصویر/دانیل مارتین

شما می توانید دانلود Loom در هر دو ویندوز و Mac و همچنین به عنوان دستگاه های در حال اجرا در iOS اما دو راه اصلی استفاده از دستگاه شامل دو Desktop Client و یا Google Chrome Extension. وجود دارد هیچ معایب واقعی وقتی که می آید به یکی از نسخه و یا دیگر; در درجه اول آن را پایین می آید به سلیقه شخصی. در هر صورت, شما می توانید ضبط فیلم با سهولت.

چگونه به استفاده از دستگاه desktop client

برای باز کردن دستگاه Desktop Client شما نیاز به جستجو برای بافندگی در ویندوز نوار جستجو کلیک کنید و یا قرمز چرخ دنده برچسبها آرم. هنگامی که مشتری شما خواهد بود قادر به انتخاب نوع ضبط ویدئو است که شما می خواهید برای ایجاد.

Image of Loom logo.
تصویر/دانیل مارتین

سه گزینه های در دسترس برای نسخه اولیه بافندگی در حال کم فقط صفحه نمایش و صفحه نمایش + Cam. به نام گزینه های حاکی از طب مکمل و جایگزین و تنها صفحه نمایش تنها اجازه می دهد تا شما را به ضبط یا محتوا بر روی صفحه نمایش خود را و یا خود را از طریق وب کم. صفحه + مخفی شما را قادر به نوار هر دو خود و محتوا به طوری که دیگران می توانید واکنش های خود را به مواد در حال ضبط در زمان واقعی است.

Image of Loom desktop client.
تصویر/دانیل مارتین

اگر شما فقط می خواهید برای ضبط روی صفحه نمایش خود را شما باید سه تنظیمات برای کمک به شما در تعریف پارامترهای ویدئویی خود را. سه گزینه تمام صفحه و پنجره و اندازه های سفارشی و آنها اجازه می دهد شما را به منظمی خیاط ویدئو های خود را.

صفحه نمایش کامل سوابق همه چیز است که بر روی مانیتور خود را و یا صفحه نمایش به طوری که مردم می توانید ببینید هر کلیک ماوس و به دنبال همراه و بر روی کامپیوتر خود را. اگر شما در حال تلاش برای ایجاد محدودیت بیشتر آموزش است که کاهش هر گونه حواس او را پرت شما می توانید با استفاده از این پنجره گزینه ای را برای ضبط یک برنامه رایانه ای. اندازه سفارشی در دسترس است تنها برای کاربرانی که به روز رسانی نرم افزار حساب و آن را اجازه می دهد تا آنها را به ایجاد و سفارشی ویندوز برای ضبط بخش های خاص از صفحه نمایش کامپیوتر خود.

شما می توانید انتخاب کنید به استفاده از دستگاه شما ساخته شده در وب کم و میکروفون برای ضبط بافندگی خود را و یا شما می توانید انتخاب کنید دستگاه های خارجی به عنوان مورد نیاز و یا مورد نظر. برچسبها توصیه می کند که کاربران باید با استفاده از با کیفیت بالا و میکروفون به منظور بهبود کیفیت صدا از فیلم های خود را.

چگونه برای ضبط ویدئوها با Loom Google Chrome Extension

به منظور استفاده از دستگاه گوگل کروم افزونه شما فقط باید برای دانلود آن را از فروشگاه وب Chrome و آن را نصب کنید. هنگامی که شما انجام این کار, شما می توانید با فعال کردن این فرمت با کلیک بر روی چرخ دنده برچسبها لوگو در گوشه سمت راست بالای مرورگر و بارگذاری آن و رابط کاربر.

Image of Loom extension logo
تصویر/دانیل مارتین

بسیار شبیه به desktop client شما می توانید انتخاب کنید بین بادامک فقط صفحه نمایش و صفحه نمایش + Cam. متاسفانه کاربران از گوگل کروم افزونه محدود و یا ضبط خود را در کل صفحه نمایش و یا محتویات یک زبانه.

این ویدئو منو کنترل نیز سازماندهی متفاوت از گسترش دسکتاپ ظاهر می شود در پایین و سمت چپ پنجره مرورگر. کاربران نیز تنها محدود به سه دکمه که شروع/پایان ضبط مکث ضبط و پاک کردن ضبط از راست به چپ.

Image of Loom Chrome Extension menu.
تصویر/دانیل مارتین

چگونه برای ضبط ویدئوها در Loom desktop client

هر حالت اجازه می دهد تا شما را به استفاده از دستگاه دوربین حباب که اجازه می دهد تا شما را به مشاهده و رکورد خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک ویدیو. هیچ حد بالایی در طول تصویری, اما شما خواهد شد دریافت فرمان از دستگاه برای اطمینان از شما نمی به طور تصادفی در حفظ و ضبط.

هنگامی که شما به پایان رسید نهایی گزینه های خود را, شما می توانید عکس های خود را با توجه به چهار دکمه کنترل ویدئو منو در سمت چپ صفحه نمایش خود را. برای شروع ضبط ویدئو های خود را به سادگی دکمه ضبط را فشار دهید در بالای منو. این دکمه در خدمت دو عملکرد: این اجازه می دهد تا شما می دانید که شما در حال ضبط ویدئوها وقتی دکمه قرمز است و زمانی که کلیک برای بار دوم آن متوقف می شود ضبط.

Image of Loom Control Menu and Camera Bubble.
تصویر/دانیل مارتین

روی دکمه زیر ضبط دکمه مکث را فشار دهید, که مکث ویدئو های خود را هر چند شما همچنین می توانید با استفاده از Alt + Shift + P و یا گزینه + Shift + Pبسته بر روی کامپیوتر شما. زباله می تواند نماد نشان دهنده دکمه حذف که نه تنها متوقف می شود ضبط بلکه حذف این ویدئو به طور کامل پس از تایید شما تصمیم خود را از طریق یک جعبه محاوره ای.

در نهایت ما به نقشه کشی ابزار که توسط یک آیکون قلم و نیاز به یک نرم افزار اشتراک. این آیکون اجازه می دهد تا کاربر برای ایجاد نقشه برای ویدئو های خود را که کمک به تمرکز توجه خاص آمار و ارقام. با کلیک کردن بر روی آیکون و انتخاب یک رنگ از پیش تعیین شده شما می توانید در قرعه کشی خود توجه بیننده را به تمام جزئیات مهم است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن