چگونه به استفاده از چهره ID در آیفون

چهره شناسایی شده است در اطراف برای چند سال در حال حاضر و آن را هنوز هم دولت از هنر ویژگی وقتی که می آید به باز کردن قفل آی فون خود را. اپل ادعا می کند آن را 20 بار امن تر از Touch ID که از آن به عنوان جایگزین به طور پیش فرض احراز هویت tech در سال 2017 با اعلام این خبر از آیفون X. در حالی که آن باقی می ماند و قابل اطمینان ترین راه تامین امنیت آی فون خود را نه در همه ممکن است بدانید که چگونه به بهترین استفاده را از آن. این راهنمای توضیح می دهد که چگونه به استفاده از چهره ID بر روی آی فون.

ما توضیح خواهیم داد که چگونه به راه اندازی Face ID و نحوه استفاده از آن برای باز کردن قفل آی فون خود را. اگر شما می خواهید بدانید که چگونه به استفاده از چهره ID در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت خوب, ما در حال حاضر نوشته شده است stand-alone مقاله در آن موضوع بسیار.

نحوه تنظیم صورت ID در آیفون

راه اندازی Face ID آسان است. هنگامی که شما بر روی صورت خود ID-سازگار با آی فون برای اولین بار آن را بی درنگ شما را به راه اندازی در صورت شناسایی به عنوان بخشی از راه اندازی اولیه روند. این مستلزم به آرامی چرخش سر خود را در محافل به منظور جذب زوایای مختلف و خطوط صورت خود را.

شما باید برای انجام این کار دو بار اما این فرآیند بسیار ساده است و زمان زیادی را باید. با اینحال مطمئن شوید که هیچ چیز مانع چهره خود را به عنوان آی فون خود را اسکن آن. عینک (عینک آفتابی نه) و لنزهای تماس با ما خوب هستند اما هر چیز دیگری — از جمله یک ماسک صورت — تداخل با روند.

فرض کنید که شما تصمیم به راه اندازی Face ID در طول راه اندازی اولیه فرایند متناوبا شما می توانید آن را راه اندازی با ساخت راه خود را به تنظیمات. رفتن به تنظیمات > چهره ID و رمز عبور. شما سپس باید برای خود را وارد کنید رمز عبور. هنگامی که شما انجام داده ایم که شیر تنظیم صورت ID. بعد موقعیت خود را در مقابل آی فون و برگزاری آن راست ضربه بزنید و شروع کنید.

همانطور که در بالا شما در آینده خواهید را به حرکت سر خود را به آرامی در یک دایره و سپس تکرار برای بار دوم. هنگامی که شما انجام این کار, شما قادر خواهید بود برای باز کردن قفل آی فون خود را با استفاده از چهره ID.

چگونه به استفاده از چهره ID در آیفون

اگر راه اندازی Face ID بر روی آی فون خود را آسان است, استفاده از آن را حتی ساده تر است. به سادگی بالا بردن و یا شیر برای بیدار کردن آی فون خود را. بعد نگاهی به آی فون خود را. شما خواهید دید کمی آیکون قفل را باز کند. وقتی این اتفاق می افتد کش رفتن از پایین صفحه نمایش به باز کردن آی فون خود را.

که در آن است. اگر آی فون خود را نتواند به تشخیص شما (به هر دلیلی) شما هنوز هم می تواند آن را باز کند با وارد کردن رمز عبور خود را عوض کنید. فقط کش رفتن از پایین صفحه نمایش و اگر چهره ID نتواند به کار برای شما و شما را وادار به وارد کردن رمز عبور به جای.

Helpfully شما می توانید با استفاده از چهره ID در iPhone و نه فقط آن را باز کند اما همچنین برای تایید خرید. اگر شما اپل پرداخت راه اندازی بر روی آی فون خود را, به عنوان مثال, شما می توانید با استفاده از چهره ID برای تایید خرید ساخته شده با استفاده از آن. شما برو به تنظیمات > چهره ID و رمز عبور, سپس مطمئن شوید که اپل پرداخت است دامنگیر است. شما همچنین می توانید این کار را با iTunes و فروشگاه App خرید: رفتن به تنظیمات > چهره ID & Passcode دوباره و کش رفتن لغزان برای iTunes & App Store به سبز در موقعیت.

با چهره ID فعال برای فروشگاه App خرید از شما درخواست می شود به دو شیر آی فون را در کنار دکمه هنگام خرید نرم افزار. این خواهد شد و سپس فعال کردن چهره ID که شما نیاز به نگاه در آی فون خود را. همان می رود برای خرید های ساخته شده با استفاده از اپل پرداخت اگر چه در این مورد شما باید برای نگه داشتن آی فون خود را نزدیک به پایانه پرداخت بعد از استفاده از چهره ID.

جایگزین حضور و توجه

وجود دارد چند تنظیمات شما می توانید به صورت ID تنظیمات آن را به کار به طور موثر تر برای شما بسته به نیاز خود.

شما می توانید انتخاب کنید برای خاموش کردن نیاز به توجه صورت ID. عطف به این معنی است که شما لازم نیست که به دنبال به طور مستقیم در آی فون خود را به باز کردن آن با استفاده از چهره ID. اگر این برای تلفن های موبایل مانند نوع از چیزی که می تواند برای شما مفید, رفتن به تنظیمات > چهره ID و رمز عبور. بعد شیر کشویی برای نیاز به توجه صورت IDبه طوری که آن را خاموش.

مرتبط با این, شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای خاموش کردن توجه و آگاه ویژگی های. با استفاده از این ID به صورت فعال کردن تعدادی از ظریف خودکار توابع, مانند گسترش اطلاع رسانی در قفل صفحه نمایش زمانی که شما نگاه کنید در آی فون خود را. دوباره برو تنظیمات > چهره ID و رمز عبور برای غیر فعال کردن (و یا دوباره فعال) این است.

در نهایت, شما ممکن است بخواهید به راه اندازی یک جایگزین ظاهر صورت ID. این اجازه می دهد تا شخص دیگری به استفاده از چهره ID با آی فون خود را یا آن را اجازه می دهد تا شما را اسکن خود را برای بار دوم در صورتی که شما تمایل به رشد و سپس با تراشیدن ریش, به عنوان مثال. ما نوشته اید یک مقاله جداگانه در مورد چگونه به انجام این کار, اما دوباره, شما به سادگی می توانید با رفتن به تنظیمات > چهره ID و رمز عبوراست که در آن شما پیدا کردن یک جایگزین ظاهر گزینه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de