چگونه برای به اشتراک گذاشتن کلمه عبور خصوصی با AirDrop

کلمه عبور تعریف خصوصی اما اغلب آن را یک چالش به آنها را نگه دارید که راه و شلوغ صنعت پدید آمده برای محافظت از کلمه عبور خود را — و در نتیجه داده های خود را از چشم کنجکاو. وجود دارد زمانی که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک رمز عبور با یک دوست و یا اعضای خانواده در این نزدیکی هست که نیاز به ورود به یکی از حساب های خصوصی.

یک چیز شما باید انجام دهید این است که به خود را در رمزهای عبور ساده و آسان برای به یاد داشته باشید — چرا که آسان هکر طعمه. با استفاده از کلمه عبور منحصر به فرد و تعویض آنها در طول زمان است یک راه خوب برای محافظت از اطلاعات شما. شما هرگز نباید استفاده مجدد از رمزهای عبور تحت هیچ شرایطی. با که در ذهن شما باید آماده برای به اشتراک گذاشتن کلمات عبور پیچیده که آیا آن را برای حساب بانکی شما و یا به اشتراک Netflix بکشد خود را در امن ترین راه ممکن است.

ارسال یک رمز عبور از طریق ایمیل و خطرناک است و بسیاری از مردم احساس نمی راحت ارسال اطلاعات حساس حتی از طریق رمزگذاری iMessage سرویس پیام. همانطور که برای ترک یک پیام تلفن یا های شفاهی — کسانی که روش خود را مسائل بالقوه. وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از راه های آسان برای به اشتراک گذاشتن کلمه عبور: AirDrop. ما به شما نشان می دهد چگونه آن را انجام داده در iOS 13, هر چند شما همچنین می توانید انجام آن را در iOS 12 و MacOS موهاوی یا بعد از آن. توجه داشته باشید که در iOS اجازه نمی دهد که کلمه عبور ذخیره شود در یک تصویر, بنابراین شما نمی توانید به اشتراک گذاری آنها را که در راه است.

قبل از اینکه شما شروع به آن را نیز ایده خوبی است برای محدود کردن AirDrop برای تماس فقط از طریق تنظیمات > عمومی > AirDrop > تماس فقط.

  • در دستگاه iOS خود را, رفتن به تنظیمات > کلمات عبور و حساب > وب سایت و برنامه های عبور.
  • شما ممکن است خواسته شود به تایپ رمز عبور خود را و یا در غیر این صورت بررسی کنید که آن را به شما.
  • برای ورود یا رمز عبور است که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن و روی آن ضربه بزنید.
  • هنگامی که شما رمز عبور ضربه بزنید و نگه دارید نام کاربری و یا رمز عبور و یک popover ظاهر خواهد شد با گزینه های کپی و یا AirDrop.
  • شیر AirDrop و شما آشنا و رابط کاربری که به شما اجازه ارسال آن را به دیگری نزدیک دستگاه.
  • شیر انجام می شود.
  • هنگامی که گیرنده خود را می پذیرد و رمز عبور به طور خودکار اضافه شده به خود را در رمزهای عبور ذخیره شده به طوری که دفعه بعد که می خواهید برای ورود به سیستم که در آن شما خواهد پرکن بنابراین شما هرگز به اشتراک گذاری آن را دوباره.

از AirDrop روش کار با اپل و iPads بلکه با مکینتاش. اگر شما AirDrop یک رمز عبور برای مک آن را در Safari باز و اضافه کردن آن به دریافت کننده خود را تکمیل خودکار کلمه عبور.

رفتن به سافاری > تنظیمات > کلمه عبور را انتخاب کنید ورود به سیستم شما نیاز دارید. شما یک دکمه به اشتراک گذاری است که اجازه می دهد تا شما AirDrop رمز عبور دستگاه خود را انتخاب کنید. این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد رمزهای عبور خود را به عنوان پیچیده به عنوان آنها باید به منظور حفظ امنیت خود را در حالی که در همان زمان به اشتراک گذاری آنها را با افراد دیگر که ممکن است نیاز به آنها دسترسی داشته باشید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de