چگونه به فروش شما را پیر آمازون اکو دستگاه

اگر شما خود را یک آمازون اکو دستگاه و سپس شما می دانید مزایای که از داشتن یکی از این دستگاه های هوشمند در خا

توسط DOSTEMANSALAM در 23 اردیبهشت 1399

اگر شما خود را یک آمازون اکو دستگاه و سپس شما می دانید مزایای که از داشتن یکی از این دستگاه های هوشمند در خانه خود را. خوب بلندگوهای با کیفیت صفحه نمایش عالی دستیار صوتی را در الکسا-مجهز به دستگاه های برخی از بهترین خانه هوشمند محصولات در اطراف. در نهایت این دستگاه از تاریخ, اما شما لازم نیست که فقط آنها را ارسال به توان بازیافت. آنها می تواند کمک به شما پرداخت هزینه ارتقاء و یا چیز دیگری به طور کامل.

اگر شما می خواهید به فروش آمازون اکو و یا سایر اکو دستگاه شما باید بدانید که چند چیز مانند نحوه پاک کردن دستگاه خود را و چه مقدار از پول شما می توانید انتظار. راهنمای ما است که پاسخ به این پرسش ها و بیشتر بنابراین شما می توانید فروش آمازون اکو دستگاه به عنوان هموار که ممکن است.

آماده سازی و پاک کردن دستگاه خود را

بر خلاف یک کامپیوتر و یک دستگاه اکو نمی زیادی ذخیره دائمی داده ها و یا اطلاعات پروفایل خود هارد دیسک. اما آن را برخی از سوابق خود تنظیمات اطلاعات صوتی و غیره — چیزهایی که شما قطعا می خواهید به حذف قبل از فروش دستگاه خود را. خوشبختانه آمازون باعث می شود این فرآیند بسیار آسان است و با یک سفر سریع به وب سایت خود را.

مرحله 1: برو به وب سایت آمازون را انتخاب کنید و مدیریت مطالب خود را و دستگاه های.

مرحله 2: ورود به سیستم با آمازون خود را شناسایی. اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری آمازون شما در حال ورود به یکی از همان است که خود اکو دستگاه استفاده کنید.

مرحله 3: انتخاب دستگاه بخش از منو در بالای صفحه. این به شما نشان می دهد همه آمازون خود را با دستگاه های از جمله Echos, Kindles و دستگاه های تلفن همراه متصل به آمازون شبکه. به دنبال اکو دستگاه شما در حال برنامه ریزی برای فروش آن خواهد شد که نام شما را انتخاب کرد برای آن است. انتخاب این دستگاه است.

مرحله 4: در حال حاضر نگاه خود را در زیر لیستی از دستگاه شما و شما باید چندین گزینه برای مدیریت دستگاه شما را انتخاب کرد. را انتخاب کنید پاک کردن ضبط صدا برای حذف دستورات صوتی مرتبط با این دستگاه از حساب کاربری خود شوید. دوم را انتخاب کنید Deregister. این دستگاه از حساب خود را به طور کامل از بین بردن تمام باقی مانده محتوا را از اکو. بر گذشته هشدار دهنده و دستگاه شما خواهد بود لغو.

فروش از طریق آمازون تجارت در برنامه

ساده ترین راه برای فروش اکو است که آن را بازگشت به آمازون. آمازون مدیریت خود را نوسازی خدمات و خوشحال خواهد شد برای خرید به عقب خود را در الکسا دستگاه در نهایت به فروش دوباره — با چند هشدارهای. آمازون برنامه به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما پرداخت برای یک دستگاه اکو. شما یک کارت هدیه آمازون از بازگشت است که شما می توانید در هر نقطه در آمازون به علاوه 25% تخفیف برای هر مقدماتی دستگاه اکو. این است که به طور خاص طراحی شده برای ارتقاء به یک جدید اکو, اما شما می توانید چشم پوشی از ساخته شده است در تخفیف اگر شما می خواهید و استفاده از کارت هدیه برای کمک به پرداخت برای آینده خود آمازون سفارش دهید.

مرحله 1: حرکت به آمازون تجارت-در صفحه (آماده برای ورود به حساب خود را). بخش اول به شما نشان می دهد یک لیست از دستگاه اکو. انتخاب اکو دستگاه شما می خواهید به تجارت در. توجه داشته باشید که آمازون نیست پذیرش جدیدترین دستگاه اکو در این زمان پس از این معمولا کار می کند اگر شما یکی از مدل های قدیمی تر.

مرحله 2: پاسخ به چند سوال اساسی در مورد دستگاه شما برای روشن اگر آن کار می کند و اگر وجود دارد هر گونه خارجی معایب.

مرحله 3: آمازون به شما می دهد یک تجارت در ارزش به عنوان خوبی به عنوان دو گزینه در مورد آنها نمی توانند ارائه تجارت در ارزش پس از بازرسی. اگر آنها خود را بازرسی دستگاه اکو و پیدا کردن آن را در وضعیت آنها هم می تواند به شما ارائه قیمت پایین تر (در اختیار آنها معمولا به عنوان کمی تا $5) و یا بازگشت آن را به شما به صورت رایگان. را انتخاب کنید گزینه ای که شما ترجیح می دهم اگر همه چیز کار نمی کند و سپس ادامه دهید.

گام 4: انتخاب صحیح آدرس پستی در حساب شما. آمازون به شما ارسال خواهد شد یک برچسب حمل و نقل. کشتی خود را اکو به آمازون.

حرکت نزولی از تجارت در برنامه است که آمازون ارائه نمی دهد قیمت های بالا. اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن فروش خود را, شما نیاز به دنبال کردن یک شخص ثالث خریدار.

فروش از طریق وب سایت های شخص ثالث مانند Swappa

وجود دارد بسیاری از وب سایت های شخص ثالث است که به شما اجازه می دهد به فروش الکترونیک خود را. یک گزینه قابل اعتماد است که به خوبی versed در آمازون دستگاه توصیه می کنیم Swappa. شما اغلب می توانید دریافت قیمت بالاتر برای دستگاه خود را اگر شما مایل به از طریق این سایت.

مرحله 1: برو به فروش خانه Tech (آمازون) بخش Swappa سایت. خاص انتخاب دستگاه اکو که شما می خواهید به فروش می رسانند.

مرحله 2: ایجاد یک حساب کاربری با Swappa و مطمئن شوید الکسا است که هنوز به طور کامل عملکرد. شما همچنین می توانید اخیر میانگین قیمت فروش پس توجه داشته باشید از این. شما را به ورودی نیاز به ایمیل پی پال خود را در این نقطه بنابراین شما می توانید پرداخت به عنوان Swappa تنها با استفاده از پی پال.

مرحله 3: ایجاد یک لیست. آماده با پایه شرح اکو وضعیت و چند عکس — این کمک خواهد کرد که این فروش بیشتر به راحتی. شما می توانید قیمت خود را در اینجا. مطمئن شوید که شما چوب به دمای اما رها کردن چند دلار اگر شما می خواهید به فروش به سرعت.

گام 4: منتظر یک پیشنهاد است. هنگامی که شما دریافت خواهید کرد و قبول پیشنهاد شما پرداخت می شود بلافاصله. کشتی اکو به آدرس ارائه شده توسط فروشنده.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن