آن را خوب داشتن بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری اگر شما نمی دانید که چگونه شما ممکن است یک روز این تغییر به نوبه خود سود. روندهای دیجیتال نیست در مورد به مشاوره سرمایه گذاری که ما forte, اما ما می توانیم شکستن ویژگی های اصول برای شما چگونه به فروش بیت کوین.

وجود دارد راه های مختلفی برای رفتن در مورد آن بسته به اینکه آیا شما می خواهید به فروش در یک ارز و یا به طور مستقیم اما در اینجا برخی از مراحل را به فروش بیت کوین خود را سریع و به آسانی.

مرحله 1: راه اندازی یک حساب

Selling on Coinbase

ساده ترین و “خودکار” راه خود را تبدیل بیت کوین به پول نقد سخت به از طریق یک پلت فرم تبادل. عمل آنها به عنوان یک واسطه برای معروف غیر متمرکز cryptocurrency با فروش بیت کوین خود را برای شما. پس از آن یکی از محبوب ترین و شناخته شده مبادلات توصیه می کنیم Coinbase. اگر شما ترجیح می دهند خود را انتخاب کنید وجود دارد بسیاری دیگر را انتخاب کنید از جمله محبوب گزینه های بین المللی مانند Bitstamp و Bitfinex.

ثبت نام برای یک حساب کاربری در Coinbase آسان است, اما وجود دارد برخی از پرتال تخصصی اولی شما را مجبور به پرش از طریق. که بسته به کشور شما در, شما باید برای مطابقت با اشکال مختلف “می دانم که شما مشتری” قوانین که ممکن است به معنی ارسال سایت اشکال خاصی از ID. که می تواند چند روز به روند. ثبت نام برای Coinbase Pro نیز توصیه می شود هر چند نه به شدت لازم است به شما کنترل بیشتر بر فروش خود را.

هنگامی که حساب خود را ایجاد لینک حساب بانکی خود را به طوری که هنگامی که شما را ساخته اند تجارت خود را شما می توانید دریافت پول نقد با عنوان کمی بدون هیچ زحمتی به عنوان امکان پذیر است.

مرحله 2: انتقال بیت کوین خود را به ارز خود را کیف پول

اگر شما به دنبال راهنمای ما در مورد چگونه به خرید بیت کوین شما ذخیره شده اند شما بیت کوین در امن — شاید حتی سرد — کیف پول. به تجارت در Coinbase شما می خواهید خود را برای ارسال بیت کوین به کیف پول ارز و نگه داشتن آن وجود دارد و آماده برای فروش.

مبتدیان همیشه می توانید با استفاده از Coinbase کیف پول برنامه که باعث می شود اتصال این کیف پول فوق العاده ساده به عنوان آن را به طور خودکار کار می کند با Coinbase معاملات. فقط برنامه را باز کنید و صبر کنید تا برای اطلاع رسانی به “اتصال” در حال حاضر و سپس خود را وارد کنید Coinbase ورود اطلاعات. اگر شما نمی بینیم اطلاع رسانی شما همیشه می توانید به تنظیمات را انتخاب کنید و اتصال به Coinbase برای گرفتن آغاز شده است. این Coinbase کیف پول نیز دارای چند ویژگی های دیگر مفید, از جمله توانایی برای پرداخت تجار به طور مستقیم از کیف پول اگر آنها بخشی از Coinbase تجارت برنامه.

Coinbase امنیت خوبی ارائه پشتیبانی برای بیومتریک و احراز هویت پیشرفته فن آوری است. اما اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از یکی دیگر از کیف پول دیجیتال سر به تنظیمات آن و به دنبال راه هایی برای اتصال به یک ارز. شما باید قادر به ورودی خود را Coinbase ورود در محبوب ترین کیف پول دیجیتال و شروع یک فرایند احراز هویت به آن وصل کنید. این ممکن است چند روز به تکمیل و پس از آن قطعا نه آخرین لحظه گام.

مرحله 3: قرار دادن یک سفارش فروش

خود را با ارز حساب خود را از حساب بانکی مرتبط, و خود بیت کوین سپرده در ارز آن زمان به واقع به فروش می. آخرین نسخه از Coinbase این باعث می شود بسیار آسان است. به سادگی را انتخاب کنید خرید/فروش از منوی بالا و حرکت به فروش بخش است. را انتخاب کنید و بیت کوین به عنوان واحد پول خود را از انتخاب و مطمئن شوید که قسمت حق انتخاب برای خود بودجه در سپرده به بخش. اگر شما یک حساب بانکی متصل به حساب خود را به شما خواهد بود قادر به آن را انتخاب کنید در اینجا به صورت مستقیم انتقال دهید.

بررسی خود را متصل به کیف پول ببینید چقدر بیت کوین شما را انتخاب کنید و مقدار شما می خواهید به فروش می رسانند. در سال 2018 Coinbase مطرح default محدودیت برای تجارت آغاز شده و اجازه می دهد مردم را به تجارت خود cryptocurrency بلافاصله پس از خرید آن است که یکی از دلایل ما طرفداران از این سرویس است. شما می توانید خود را ببینید هفتگی بانک محدود در همان بخش. را انتخاب کنید اگر شما می خواهید به تکرار این فروش, و اگر چنین است در چه فرکانس. پس از انتخاب فروش بیت کوین. که در آن است!

وجود خواهد داشت یک کوتاه برگزاری دوره قبل از فروش کامل است. شما می توانید به عنوان بسیاری از خرید و فروش در این زمان به عنوان شما می خواهید, اما نقل و انتقالات نمی خواهد به پایان برسد تا خود را در برگزاری دوره است.

همانطور که برای تصمیم گیری زمانی که به فروش خوبی که وارد شدن به این نوع از مشاوره سرمایه گذاری و با وجود بسیاری از استراتژی های خود را بر اساس برنامه های بلند مدت و چقدر بیت کوین شما می خواهید به حرکت می کند. بیت کوین شده است رفتن را از طریق یک دوره طولانی از ارزش و اصلاحات به تازگی همراه با اندکی بهبود. برخی تحقیقات جدی ممکن است نیاز به تصمیم می گیرید که بهترین زمان برای فروش است برای شما.

روش های جایگزین

اگر شما ترجیح می دهم که بیشتر از یک دست واقعی فرآیند فروش مستقیم معاملات (یا نظیر به نظیر معاملات) ممکن است جایگزین. شما نیاز به ثبت نام است که در برخی موارد به معنای تایید هویت خود را به طوری که با تمام روش های فروش ما می خواهم پیشنهاد میکنم حساب خود را راه اندازی به خوبی در پیش از زمانی که شما در واقع می خواهید به فروش می رسانند. هنگامی که شما راه اندازی شما می توانید فروش Bitcoins خود را در یک مقدار بیشتر مستقیم به شیوه ای.

بر خلاف بورس که معاملات خودکار, شما نیاز به انجام معامله در تماس مستقیم با خریدار. به شما در تنظیم یک سفارش فروش برای یک مقدار خاص و هنگامی که کسی می آید به دنبال خرید در توافق قیمت های سایت را به شما هشدار که شما می توانید حرکت به جلو با معامله. هنگامی که شما آن را شست تا خریدار می پردازد و شما و سپس ارسال آنها را به cryptocurrency در بازگشت.

واقعی روش انجام پرداخت خواهد شد بسیار بستگی دارد که پلت فرم شما را به تجارت از طریق. سایت های مانند BitQuick نگه داشتن چیزهای منحصرا آنلاین با استفاده از حساب بانکی نقل و انتقالات. اما سایت های مثل LocalBitcoin یا Paxful به مراتب بیشتر گزینه های متعدد از جمله Moneygram کارت هدیه نقدی در ایمیل و حتی پول نقد در فرد است.

اگر چه برخی از این روش ها بسیار وقت گیر بسیاری از آنها خیلی بیشتر ناشناس و اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن معامله خود را به دور از چشم کنجکاو اگر این چیزی است که شما اولویت بندی کنید. اگر شما تصمیم به ایجاد معاملات در فرد مطمئن شوید برای انجام این کار در یک محیط عمومی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو