اوایل روز یادبود فروش: AirPods Pro, Samsung Galaxy جوانه در معامله بن

در شکار برای برخی از اوایل روز یادبود فروش ؟ شما به جای حق آمده است. ما در بر داشت باید ارائه می دهد در AirPod

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399

در شکار برای برخی از اوایل روز یادبود فروش ؟ شما به جای حق آمده است. ما در بر داشت باید ارائه می دهد در AirPods با شارژ مورد AirPods با شارژ بی سیم مورد AirPods Pro و Samsung Galaxy جوانه. شما نیاز به عمل سریع هر چند با قیمت با شروع از تنها $208 این ارائه می دهد نمی تواند در اطراف برای مدت طولانی.

Samsung Galaxy جوانه — $108 شد 130 دلار

دن بیکر/Digital Trends

اگر محصولات اپل نیست خود را در فنجان چای و شما زندگی می کنند زندگی در بودجه, و سپس نگاهی به Samsung Galaxy جوانه برای چرخش و لذت بردن از امتیاز از اتصال بی سیم بدون اضافه حق بیمه. تا شش ساعت عمر باتری با یک شارژ کامل شما می توانید لذت بردن از همه چیز در شهرستان را ارائه کرده است بدون هیچ گونه سر و صدا.

کیفیت صدا طراحی شده است AKG مناسب برای صدای استریو است که صدا ارزان و یا بر دوش استاتیک اما به عنوان کامل و یا غنی به عنوان پایان بالاتر هدفون یا نه. آنها خوب به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را در خارج از جعبه اگر شما از یک دستگاه آندروید و دستگاه های iOS کار با آنها را به عنوان به خوبی. اگر شما همیشه می خواهید به مکث موسیقی و لحن را به جهان خارج, شما می توانید با فشار از earbuds در و بیرونی میکروفون بازی خواهد کرد هر آنچه را در خارج به طور مستقیم به گوش شما. به این ترتیب, شما نمی خواهد که به کشف آنچه که می شود گفت در آی فون از طریق سکوت سر و صدا. علاوه بر این اگر شما در حال مصرف هر گونه تماس داخلی میکروفون صحبت کردن باعث می شود از طریق یک صدای ناهنجار و خشن از سر و صدای نسیم مطلق.

در حالی که شما و در مورد شما همچنین می توانید کنترل دقیقا چه چیزی و چقدر سر و صدا محیط شما قادر به شنیدن بنابراین شما تقریبا هرگز به آنها را از گوش خود را. در صورتی که تا کنون اجرا از شارژ شامل مورد دو برابر به عنوان یک شارژر با یک هزینه اضافی دو برابر حداکثر عمر باتری در یک شارژ کامل از شش تا 12 ساعت. علاوه بر این اگر شما یک Samsung Galaxy S10 شما می توانید به صورت بی سیم شارژ Galaxy جوانه مستقیم از تلفن خود را از طریق صورت و تنها با قرار دادن آنها در بالا. آنها همچنین مقاوم در برابر عرق بنابراین شما لازم نیست که آنها را در طول تمرینات است. در نهایت همگام سازی به تلفن شما اجازه می دهد تا شما را به ارسال متن تا کنون که بدون نیاز به لمس گوشی خود را با تشکر از سحر و جادو از دستیاران مجازی.

اگر شما می خواهید یک بودجه دوستانه همراه در گوش خود را به عنوان شما را در مورد کسب و کار روزانه شما, کهکشان جوانه باید فوت و فن انجام دهد. اگر شما علاقه مند شما می توانید آنها را بررسی کنید در آمازون که در آن آنها با تخفیف از $130 $108 با سه روش متفاوت در گوش سیلیکون earbud اندازه به بوت.

خرید در حال حاضر

اپل AirPods (2nd Gen) — از 130 دلار

دوم-نسل AirPods هستند که در آن ما شروع به ضربه زدن به پسر بزرگ از نظر تجربه کاربری و ارائه راحتی. اپل شناخته شده است در سراسر جهان برای خود تضمین کیفیت و AirPods متفاوت هستند. به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال همگام سازی شده برای دستگاه تلفن همراه خود را و قرار داده شده در خود را به گوش آنها آماده استفاده می شود برای پنج ساعت در یک شارژ کامل.

کیفیت صدا خوب است اما هیچ مختلف از کلاسیک سیمی EarPods جدا از عدم وجود سیم, بنابراین اگر شما یک فن از EarPods' کیفیت صدا و سپس شما ممکن است بهتر است با AirPods Pro یا کهکشان جوانه. در غیر این صورت اگر شما از ذهن نیست بالاتر از متوسط صوتی, پس این یک مسئله غیر. چیزی که ما در مورد این AirPods است که آنها می دانند که آنها هستند و یا نیستند در گوش خود را. آنها به طور خودکار احساس زمانی که آنها در گوش خود را به بازی موسیقی خود را و سپس آنها توقف آن را اگر آنها حذف شده است. این راه شما را از دست ندهید بر روی موسیقی خود را هنگامی که شما نیاز به صحبت کردن و یا گوش دادن به چیزی است که مهم است. صحبت که آنها فیلتر کردن خارج از سر و صدا هر زمان که شما صحبت کنید تا سیری یا هر کس که شما در حال صحبت کردن نیست و مبارزه با تشخیص صدای شما را از ترافیک.

اگر شما همیشه در حال اجرا از باتری در حالی که رفتن در مورد کسب و کار روزانه و نمی توان به زحمت از زنجیره ای خود را به یک سوکت شارژ مورد می توانید نگه دارید متعدد اتهامات عنوان شده علیه اضافی برای بیش از 24 ساعت بدون توقف گوش دادن و حداقل شارژ معافیت در بین استفاده می کند. متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات با AirPods است که آنها تنها در "یک اندازه متناسب با همه" شکل بنابراین اگر آنها متناسب نیست و یا به طور مداوم سقوط سپس شما را از شانس هستید. اگر شما هر گونه مسائل با راه آنها فرسوده هر چند پس از آن شما باید چیزی برای نگرانی در مورد.

فقط مراقب باشید به از دست دادن یک AirPod و یا خود را در مورد. انجام بنابراین شما مجبور به خرید یک جایگزین. اگر شما از دست دادن یک AirPod و سپس شما می توانید نگه دارید در خرید یک مجموعه جدید در حالی که به عنوان آنها می تواند به طور مستقل از یک دیگر فقط خوب است. وجود دارد دو نوع در دسترس — بی سیم و سیمی شارژ موارد — بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که آنهایی که مناسب نیازهای شما را بهتر است به عنوان شارژر بی سیم است که کمی گرانتر. اگر شما علاقه مند شما می توانید آنها را بررسی کنید در ورایزون جایی که آنها در حال فروش از 130 دلار.

اپل AirPods (2nd Gen) با شارژ مورد — 130 دلار بود $160:

خرید در حال حاضر

اپل AirPods (2nd Gen) با شارژ بی سیم مورد — $165, 200 $بود:

خرید در حال حاضر

AirPods Pro — $228 شد $249

به دور از لیست ما هستند AirPods Pro برای حق خریدار است که می خواهد — و سزاوار — تنها بهترین در اپل آرسنال از هدفون بی سیم فن آوری است. این AirPods نرم افزار رفع هر گونه و همه کاستی های که وانیل AirPods اند و پس از آن را به طور کلی کیفیت تا یک زن و شوهر از شکاف. در یک نگاه بارز ترین بهبود استفاده از در گوش سیلیکون earbuds, با سه اندازه مختلف برای پوشش جهانی و سقوط در بار ترین ناخوشایند.

اگر شما یک بیت از یک audiophile و می خواهید چیزی با صدا با کیفیت بالا با کیفیت و سپس AirPods Pro قطعا تیک جعبه خود را. باس عمیق و صدای غنی است و وجود ندارد دانه دانه یا اتلاف بافت باعث خرابی موسیقی خود را و یا ورودی صوتی. این سر و صدا لغو است و همچنین در نقطه و به طور فعال فیلتر کردن هر گونه خارج از سر و صدا بنابراین شما می توانید بیشتر از موسیقی خود را بدون هر گونه حواس پرتی. اگر شما می خواهید برای بررسی در در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما AirPods طرفدار شفافیت حالت است که تقویت سر و صدا از محیط اطراف خود را بنابراین شما می توانید همه چیز را بهتر از شما می خواهم اگر شما آنها را در زمان خاموش.

مانند AirPods آنها روشن و خاموش کردن به طور مستقل و به طور خودکار این که آیا آنها در گوش شما و برای افزایش کیفیت صدا حتی بیشتر آنها با تطبیقی EQ تکنولوژی که سازگار صوتی را مطابق شکل گوش خود را شخصا برای بهینه سازی موسیقی طراحی شده فقط برای شما. اگر شما مصرف آنها را به ورزشگاه شما نیز خواهید بود خوشحالم که می دانم که آنها در حال عرق - ضد آب و به طوری که آنها باقی بماند و کاملا کار حتی در طول تمرینات شدید. Siri نیز در دسترس به عنوان مورد نیاز برای پاسخ دادن به تماس های چک کردن آب و هوا و هر چیز دیگری که شما به طور معمول استفاده از یک تلفن برای.

در نهایت آنها گذشته چهار و نیم ساعت در یک شارژ کامل که ممکن است مدت زمان طولانی توسط خود را, اما شارژ بی سیم صورت می توانید نگه دارید به اتهامات متعدد به صورت صعودی از 24 ساعت متوالی استفاده است. متاسفانه اگر شما از دست دادن یکی از سه اجزای شما باید برای خرید یک جایگزین تنظیم شده است. تا آن زمان اگر شما هنوز هم باید حداقل یک AirPod سپس آن را می تواند به طور مستقل کار فقط خوب است. اگر شما می خواهید اپل بهترین هدفون سپس AirPods Pro آنچه شما دنبال آن هستید. چک کردن آنها را در آمازون امروز و آنها را برای به عنوان کم به عنوان $228 از خرده فروشی خود را با قیمت $249.

خرید در حال حاضر

سر را به ما تخفیف توپی برای بیشتر AirPods معاملات و هدفون می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن