چگونه به مهندسی معکوس یک جنگل انبوه

سال 2020 ممکن است سال همه ما در مواجهه با یک بیماری همه گیر. اما 2019 سال بود زمین سوخته است. در استر

توسط DOSTEMANSALAM در 6 خرداد 1399

سال 2020 ممکن است سال همه ما در مواجهه با یک بیماری همه گیر. اما 2019 سال بود زمین سوخته است. در استرالیا و جهان را در وحشت به عنوان bushfires نابود 10.3 میلیون هکتار مارک قاره شدید ترین و مخرب fire فصل در بیش از 40 سال است. قبل از آن که سقوط کالیفرنیا دیدم بیش از 101,000 هکتار تخریب شده با خسارت به سمت بالا از 80 میلیارد دلار. آلاسکا دیدم نزدیک به یک میلیون نفر است. شکستن رکورد آتش سوزی نیز به اندونزی و روسیه و لبنان — اما هیچ جا دیدم محض جمعی از پوشش رسانه ای به عنوان آتش سوزی که پاره از طریق آمازون تقریبا تمام تابستان گذشته.

تا پایان سال هزار نفر از جهانی رسانه ها گزارش کرده بود که برزیل بزرگترین جنگل انبوه میزبان بیش از 80,000 فردی آتش سوزی جنگل ها در سال 2019 در نتیجه برآورد 906,000 مربع هکتار از نابودی محیط زیست. در آن زمان برزیل, موسسه ملی تحقیقات فضایی گزارش آن را سریع ترین نرخ سوزش پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 2013 است.

اما در میان خرابه های سوخته یکی از بزرگترین اکسیژن-تولید محیط های در این سیاره یک راز نهفته مدفون در زیر خاک است. یک شبکه پیچیده ای از دانه گم شدن قارچ و کود در حال حاضر سخت در محل کار ایجاد نسل بعدی گرمسیری بازسازی. ما در حال مسابقه برای معکوس-مهندسی جنگل — و مانند هر نیمه مناسب و معقول معمار, ما در حال رفتن به باید آن را از زمین تا.

سیلیستعریف مهندسی معکوس

فعل یک فرایند است که توسط یک جسم یا سیستم واسازی به فاش کردن آن طرح های معماری و مفاهیم در درون و سپس بازسازی شده به چیزی مشابه با سطح فعلی ما از فن آوری است.

در این سال زدایی قریب الوقوع به نظر می رسد. در ژانویه سال 2020 انسان پاک 110 کیلومتر مربع از جنگل در آمازون بیش از دو برابر ثبت نام شده در ژانویه 2019. خطر تشدید شد یک فوریه سال 2020 اعلام شده توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro از لایحه او فرستاده بودم به برزیل کنگره که بیشتر باز کردن ذخایر بومی در آمازون به تجاری معدن اکتشاف نفت و گاز, گاو, دام داری محصولات کشاورزی, آبی, سد, پروژه و گردشگری. توسط مه, جنگل زدایی حال افزایش بیش از 50% در سراسر منطقه در واقع تشدید در میان جهانی COVID-19 گیر غیر قانونی به عنوان وبلاگ نویس و معدن با عجله در به یارانه درآمد خود را. این هیچ راز در برزیل است که بسیاری اعتقاد دارند برای کشور خود را به رستگار آمازون را باید سوزاند.

با نرم افزار, گرفتن چیزی از هم جدا و با قرار دادن آن را به عقب با هم دوباره می تواند کمک به مهندسین بهبود درک خود را از منبع اساسی کد نرم افزار خود را. در مهندسی سازه همان روش می تواند به تعیین علت بالقوه کشنده نقص طراحی. مهندسی معکوس نیز مفید در پزشکی و پژوهش های علمی مانند پروژه ژنوم انسان که در آن محققان سعی کنید به کشف DNA انسان به کشف بیشتر در مورد نحوه کار ما به عنوان یک گونه است.

قفل شده است و در یک مسابقه در برابر زمان, سیاست و تغییر آب و هوا از راه های که در آن ما ممکن است قادر به مهندسی معکوس و بازیابی جنگلهای ما ممکن است تعجب حتی رواقی از محیط زیست و نظریه پردازان.


اولین گام در مهندسی معکوس چیزی است که به توسعه یک زبان مشترک. چه کاری می تواند ما موافق است ؟ خطرات چه هستند ؟ اهداف چه هستند ؟ چگونه می تواند ما را در اعمال خواص کمی به کیفی پدیده بنابراین ما می توانید اندازه گیری و پیگیری ما نتایج ؟ اینها سوالات نسل جدیدی از انبوه محققان با استفاده از مجموعه مدل های محاسباتی هستند و درخواست خود را به عنوان آنها شروع به نقشه در گذشته و آینده از آمازون.

"وقتی که می آید به محاسباتی مدلسازی مفید ترین نقش است که ما را قادر به شبیه سازی انواع آتی می گوید:" پل Moorcroft یک بوم شناس دانشگاه هاروارد است که منتشر شده یک سری از پیشگامانه مطالعات زیست محیطی دینامیک زمینی جوامع گیاهی و اکوسیستم در سراسر جهان است. "ما می توانیم نگاهی به انواع و اقسام حالات مختلف مثلا استفاده از زمین و مدیریت و یا اجرای آتش کدهای کنید و ببینید چقدر پتانسیل wilding شما می توانید در مقابل تخریب تحت سناریو های مختلف."

این پتانسیل آتی که اساسا از محدوده "آن خواهید بود خوب" به "آمازون را به یک لفظ مرتع سال 2050" به شدت مورد بحث در جنگل تحقیقاتی جامعه است. یک چیز محققان می توانند همه توافق بر این است که آمازون سوختن است نه یک پدیده های طبیعی است.

A drawing of a tapir

سلام خوان! Tapirus terrestrisاینجا. می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد جنگل بازسازی تکنولوژی ؟ من دنبال آهنگ برای کشف ظهور جهانی مهندسی محیط زیست اتفاق می افتد در حال حاضر در جنگل طبقه.

01. Muvuca

ترجمه از پرتغالی به عنوان "یک جمعیت از مردم در یک فضای باریک," muvuca نوآورانه کاشت روش توسعه یافته توسط برزیل کشاورزان است که ترکیبی از یک gunky مخلوطی از دانه ها از درختان بومی به سرعت در حال رشد و حبوبات و ماسه به سرعت reseed deforested زمین. با کاشت تا 200 گونه از دانه ها را در یک متر مربع muvuca طراحی شده است اجازه می دهد تا انتخاب طبیعی به علف هرز از قوی ترین جنگل در حالی که همچنین جلوگیری از خاک و ریشه از اینکه خشک و آفتاب سوخته به عنوان رشد جدید طول می کشد نگه دارید. به عنوان یک خبره پگاه رو از جوان مناقصه رشد آن را نیز برای تلفن های موبایل بسیار خوشمزه است.

بر خلاف دیگر جنگل—که بسیاری از آنها از طریق یک چرخه طبیعی از خیس کردن و خشک کردن و گاهی آتش آمازون است خانه را به یکی از مرطوب اکوسیستم زمین است. با وجود این اطلاعات غلط کمپین تداوم توسط Bolsonaro و دولت برزیل آمازون آتش سوزی نیست و در نتیجه برخی از ولگرد کيندلينگ یا فعالیت های زیست محیطی اشتباه رفته; آنها تا حد زیادی نتیجه سیستماتیک استخراج با ورود به معدن دامی و کشاورزی شرکت هایی که بریده بریده و سوزاندن جنگل راه را برای کسب و کار.

اثرات آن بر جنگل طبقه نقشه برداری توسط هر دو دست بشر و دیجیتال مدل ویرانگر است. با درختان رفته و مواد مغذی دور و خاک تنزل به انبوه آجر مانند لایه نامهربان به بسیاری از ریشه های گیاه. بدون بومی درختان و یا بوته ها همزیستی خاک و موجودات زنده می میرند بیشتر کاهش باروری است. باران های سنگین و شدید نور خورشید در خط استوا صافی مواد مغذی از خاک سه برابر ضربه. گونه های جانوری مهم به گرده افشانی دانه پردازش و پراکندگی دانه ناپدید می شوند.

"این واقعا تنها طول می کشد یک زن و شوهر از آن حوادث و جنگل اساسا فقط مرگ می گوید:" Moorcroft. مدل نشان می دهد که در سال های بعد از عمده سوختگی ریشه آسیب دیده سیستم های باز کردن حتی بیشتر انعطاف پذیر 1000 سال سایبان به فرسایش باد آسیب پاتوژن ها و موریانه. "کسانی که درختان بزرگ به سادگی نمی خواهد زنده بماند."

مدل های کامپیوتری تغذیه زمینه مشاهدات سنجش از دور و به طور فزاینده ای پیچیده ماهواره ای و مایکروویو و LiDAR داده ها همچنین نشان می دهد ما چگونه تغییر آب و هوا می تواند بر انبوه و بالعکس کمک به تراز محققان و سازمان ها در یک هدف مشترک آنها مسابقه مجددا آنچه را از دست داده است. برای مثال آنها در حال انجام هر آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به 1.5 تا 2.0 درجه سانتیگراد (2.7-3.6 فارنهایت) دمای اهداف تاسیس توافق پاریس و فشار برای متوقف کردن نرخ فعلی جنگل های تخریب که منتشر شده حدود 9.7 میلیارد تن کربن به اتمسفر در این فرآیند است.

همانطور که برای بدترین سناریو Moorcroft نیست مصون سازی شرط خود را. "سوال این است که آیا آن را گرم و یا مرطوب و یا گرم و یا خشک کن ؟ اگر جواب این است: گرم و خشک که زمانی که شما تمایل به دریافت اثرات ویرانگر."

در واقع یک سال 2007 طرح دریافتند که اگر آمازون می رسد حدود 40 درصد از جنگل تبدیل به pastureland شرقی آمازون می تواند نزدیک به 20 درصد کاهش بارندگی. بیشتر مطالعات اخیر استدلال می کنند که این سطح از خرابی اتفاق می افتد می تواند به عنوان کمی به عنوان 20 تا 25 درصد جنگل زدایی. نتیجه بالقوه است که یک پدیده شناخته شده به عنوان savannization است که با تغییرات شدید در ساختار پوشش گیاهی خاک aridity و تاج پوشش است که مدل های کامپیوتری پیش بینی می unalterably تبدیل جنگل به یک مقدار بیشتر باز اکوسیستم در آینده است.

این مسابقه در برابر زمان پیش بینی شده توسط چندین مدل های آب و هوا است در حال حاضر شروع به دیدن اولین شواهد بیولوژیکی به عنوان به خوبی. یک 2019 مطالعه منتشر شده در دیدگاه ها در اکولوژی و حفاظت یافت که رها مراتع تحت تاثیر آتش سوزی در برزیل اطلس نشان داد شباهت در ساختار پوشش گیاهی و گیاه کاربردی صفات به یک دشت بی درخت-مانند اکوسیستم — صفات پیش بینی شده به طور قابل توجهی مختل بازیابی آن.

"مداوم تغییر آب و هوا است به احتمال زیاد به تشدید مشاهده savannization و نشان می دهد که انتقال آن به دشت بی درخت-مانند ممکن است یک موضوع از زمان" نویسندگان این مطالعه نوشت. "یک وقت است که می خواهد به خصوص کوتاه زیر به احتمال زیاد آب و هوا حالات."


دانشمندان بر روی زمین در حال یادگیری بیش از همیشه در مورد آنچه در آن طول می کشد به بازسازی جنگل های از زمین تا. فقط به عنوان یک معمار ممکن است شروع با مطالعه مواد اولیه واحد های مورد نیاز برای ایجاد یک ساختار بسیاری از محققان در آمازون شروع به سادگی و سپس با اضافه کردن پیچیدگی در ذهن numbingly دشوار است تلاش برای کشف کردن بلوک های ساختمان های اساسی آمازون محیط زیست — مرحله دوم در هر مهندسی معکوس فرایند ارزش نمک خود.

پس این خاک مسئله باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که این قسمت از داستان شروع می شود در خاک است. در قرن 15 که اوایل استعمارگران برای اولین بار پا در آمریکای لاتین معتقد بودند که باور نکردنی lushness از جنگلهای انبوه بود که با توجه به آنها فوق العاده حاصلخیز خاک. در واقع بیش از دو سوم از جهان جنگلهای انبوه در نظر گرفته "مرطوب بیابان" — نامهربان به حتی بیشتر هاردی از کارخانه پیشگامان.

Drawing of a tapir's footprints

02. میکوریزا تلقيح

قارچی بردار اضافه شده به انبوه خاک در زمان کاشت برای کمک به تسریع در روند ترمیم. شناخته شده در محاوره به عنوان "خاک چسب فوق العاده" از مايه تلقيح کمک می کند تا بازسازی خاک به زندگی خاک اجازه می دهد برای بهتر جریان رطوبت و تهویه کمک به توسعه ریشه و جلوگیری از فرسایش از زمین تا. روش لولا بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد اهمیت جنگل میکروبیوم. تحقیقات جدید همچنین نشان می دهد mycorrhizae نیز می تواند عمل به عنوان یک نوع زیرزمینی اینترنت است که اجازه می دهد تا گیاهان مختلف به شیمیایی برقراری ارتباط و کمک به یکدیگر. بحث در مورد یک چوب گستر!

دلیل این دروغ در سریع چرخه مواد غذایی در جنگل که در آن ماده يمن مانند چوب مرده بستر برگ مدفوع و حتی انسان عرق قابل بازیافت و بازگشت به کربن زنجیره ای به طوری کارآمد بسیار وجود دارد در سمت چپ آن زمان به زمین می شود. فراوانی باکتری ها, قارچ ها و حشرات است که آمازون صفحه اصلی مهم برای جوان رشد شستشو از مواد معدنی مانند پتاسیم, فسفر, کلسیم و منیزیم است. درجه حرارت بالا و رطوبت جنگل نیز باعث مرده ماده آلی در خاک به تجزیه بیشتر سرعت بیشتر افزایش مواد مغذی تخریب است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از انبوه گیاهان فوق العاده کم عمق ریشه کاملا سازگار به استفاده از نازک غنی از مواد مغذی کمپوست لایه است که باعث می شود تا برای اولین بار 15-20 سانتی متر از جنگل های کف.

چگونه به استفاده از این پیچیده و مخاطره آمیز زیست محیطی و مهندسی معکوس آن است که یک کار به یاد ماندنی است که هزاران نفر از دانشمندان در سراسر جهان در حال تلاش برای مقابله با. یکی از قانع کننده ترین این پروژه ها است که اتفاق می افتد در موسسه تحقیقات گرمسیری اسمیتسونیان در پاناما که در آن محققان دسترسی به 700 هکتار فضای باز آزمایشگاهی با شرایط که موازی آمازون. این محیط کنترل شده اجازه می دهد تا آنها را برای انجام دراز مدت آزمایش در جنگل سلامت.

"ما تمرکز بر چگونه برای بازگرداندن عملکرد اکوسیستم مواد مغذی, چرخه آب, چرخه, و گیاه جمعیت و در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به آن را انجام دهد بیشتر کارآمد می گوید:" جفرسون سالن کارکنان دانشمند در مرکز و مدیر آن احیای جنگل متمرکز Agua Salud پروژه. "ما hydrologists ما خاک دانشمندان ما میکروبیولوژی ما حسابداران — همه با هم کار برای رسیدگی به جنبه های مختلف آن است."

هدف خود را در موسسه است که با استفاده از علم برای بررسی و حل و فصل بزرگ بحث در اطراف جنگل اکولوژی و هیدرولوژی. Agua Salud نیز majorly به سرمایه گذاری در درک که چگونه یک بار-آشفته جنگل ها بهبود می یابند و رشد می کنند, هر دو با کمک و غیر مسلح توسط انسان و یا فن آوری است.

حتی بیشتر میکروسکوپی سطح موسسه است و اندازه گیری کمیت های مختلف تعاملات بین گیاهان و خاک و سطوح مختلفی از فعالیت های انسانی به ببینید که چگونه آنها به طور مستقیم تحت تاثیر قرار انبوه سلامت. آنها مدل سازی راه حل های بالقوه در زمان واقعی به فاش کردن آنچه اتفاق می افتد دقیقا در بالا و پایین زمین در مراحل مختلف بازسازی شده است. هال می گوید: این موسسه کاملا به انجام این نوع تحقیقات از آنجا که آن را مدیون به قوانین و یا مقررات اکثر دانشمندان در این زمینه است.

"به طور معمول دانشمندان بسیار خوشحال برای پیدا کردن خود را گرفتن سه-سال ملی علوم پروژه ها و کمک های مالی" سالن توضیح می دهد. "ما Agua Salud پروژه خواهد بود 40-سال-به همراه پروژه. ما افتخار است که ما باید زمین خریداری شده توسط خیرین و توانایی انجام این کار بسیار طولانی مدت آزمایش."

برای مثال در حال رشد 50,000 درختان و فقط دیدن آنچه که اتفاق می افتد در انواع مختلف خاک در سراسر سایت — از حاصلخیز و مرطوب به intfertile و مرطوب نابارور و محیط های خشک. سالن تیم نیز اندازه گیری اثرات بارندگی در سراسر مختلف زیستگاه با استفاده از چه دانشمند توصیف به عنوان یک تکنولوژی بالا پنج متر در سه متر "دکل" که می تواند "شماره گیری نمایید تا هر نوع طوفان شما می خواهید."

این سایت نیز در حال انجام در مقیاس بزرگ لقاح آزمایش نشان میدهد که چگونه هدفمند ارسال شده از مواد معدنی مانند فسفر و نیتروژن تاثیر می گذارد قارچی و باکتریایی زنده ماندن در خاک و چگونه است که می تواند بر رشد بلند مدت. آزمایش در جنگل پسند کشاورزی پایدار, دام دامداری تکنیک ها و harvestable چوب جنگلی جنگل ها نیز در حال آزمایش برای زنده ماندن خود را و اثرات آن در موارد که در آن رشد نشان میدهد بیولوژیکی یا sociologically غیر ممکن است.

بسته به تکنیک "شما می توانید ببینید که تفاوت بسیار زیادی در رشد و آن گونه تخصصی می گوید:" سالن. "به حدی است که شما علاقه مند در چگونه ما می توانیم 'راه اندازی مجدد' جنگل های آن بستگی دارد به مقدار زیادی در میراث تاریخی به عنوان به خوبی—چه اتفاقی افتاد که در آن سایت و همچنین در چشم انداز محتوا."

به عنوان واقعی آمازون محققان در موسسه اندازه گیری پیشرفت خود را از طریق انواع نشانگر از ارتفاع درخت به تعداد گونه های بومی به نسبت حیوانات پراکنده دانه و سایه محبت درختان که علامت سالم انبوه جانشینی. تا کنون خود را یافته اند و هر دو امیدوار کننده و عمیقا انعکاسی از پیچیده کار در دست.

برای مثال یک مطالعه منتشر شده توسط این موسسه نشان می دهد که حتی پس از اینکه 32 سال مجددا انتخاب قبلا آشفته انبوه بودند هرگز واقعا همان مهم نیست که چه تکنولوژی قرار داده شده بود به آنها.

مطالعات دیگر در مهندسی محیط زیست در جنگل پیدا کرده اند که با کاشتن سریع درختان در حال رشد مانند اکالیپتوس و آکاسیا ممکن است قادر به کمک به حل فوری مشکلات مانند فرسایش خاک و افزایش کربن سطوح در کوتاه مدت — اما در نهایت می تواند به زمین نامناسب برای انبوه کشت چرا که آنها تغییر خاک اصلی ویژگی در چنین شدید راه.

ترین توافق بر تعداد دانشمندان مانند سالن رسیده اند که تا کنون وقتی که می آید به ميانه زمان آن طول می کشد برای یک جنگل برای رسیدن به 90 درصد از زیست توده آن است که حدود 66 سال است. برای باقی مانده 10 درصد اما تخمین زده می شود به حدود 4000 سال به هر نقطه در نزدیکی آنچه می تواند به عنوان یک مهندسی معکوس واقعیت است.


ضمنا وظیفه محققان با مطالعه و reforesting قطعات از خارج از دقت محافظت مناظر در حال تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای کار با منابع و اطلاعات آنها کردم. آزمایش تکرار شکست دوباره سعی کنید — مرحله سوم در فرضی ما مهندسی معکوس روند. "هنگامی که شما در حال برخورد با یک اکوسیستم طبیعی ما نباید انتظار است که ما می توانید بروید و همه چیز را کنترل مهندس آن را به طوری که آن کار دقیقا چگونه آن را مانند یک ماشین می گوید:" رابین Chazdon استاد سابق در دانشگاه کانکتیکات, زمان تحقیقات استاد در دانشگاه ساحل آفتاب و عضو برزیل در جنگل های استوایی و مردم مرکز تحقیقات که به صرف نزدیک به 40 سال از زندگی حرفه ای خود را بازسازی جنگلهای انبوه IRL. "من می دانم که ما در حال گرفتن بسیار بهتر با هوش مصنوعی و مدل سازی کامپیوتری و تکنولوژی, اما من تجربه تحصیل بازیابی از جنگل ها بر روی زمین در طول زمان است که وجود دارد بسیاری از چیزهای غیر قابل پیش بینی است که می تواند اتفاق می افتد."

به همین دلیل در مناطق با سطح پایین از تخریب به سادگی حفاظت از زمین و اجازه دادن به جنگل ها رشد خود را تا حد زیادی دیده می شود توسط اياد به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین استراتژی وقتی که می آید به بازسازی. این باید صدای آشنا برای کسانی از ما که تا کنون دیده اند یک آگهی صلح سبز یا مطالعه جنگل های حفاظت در مدرسه ابتدایی در اوایل '90s—به عنوان استدلال جنگل مقدس پیچیده ناشدنی وحشی و باید دست نخورده باقی می ماند تا به درستی محافظت می شود.

Drawing of a tapir's footprints

03. دانه هواپیماهای بدون سرنشین

است که پی در پی وزوز در گوش من یک خال خال lanternfly — و یا آن را یک ارتش از هواپیماهای بدون سرنشین در آینده به کاشت مجدد این بی ثمر پست-صنعتی چشم انداز? بذر کاشت هواپیماهای بدون سرنشین حمل کپسول های تحت فشار از جوانه دانه در غلاف غوطه ور در محلول غذایی غنی از ژل سپس با آتش آنها را به زمین از ارتفاع 1-2 متر قبل از پرواز به سوی آینده زیستی هدف است. چندین هواپیمای بدون سرنشین-کاشت طرح های پایین رفتن در آمازون امروز بزرگترین انگلیس راه اندازی Dendra سیستم که امید به کارخانه 500 میلیارد درختان توسط 2060 با استفاده از "دقت جنگلداری."

اما این همیشه ممکن نیست در یک جهان که در آن مرزها به طور مداوم تغییر و حمایتهای قانونی تغییر مانند اسیدی خاک رس غنی از شن و ماسه در زیر انبوه طبقه. تنهاست بازسازی نیز نمی توان از نظر علمی و یا sociologically در سایت های خاص برای تعدادی از دلایل: از خاک بودن بیش از حد تخریب به حمایت های طبیعی جانشینی به نیازهای افرادی که زندگی در خارج از جنگل برای قرن ها.

"ما باید واقعا در این نگاه میان رشته ای از پس زمینه می گوید:" Chazdon. "هنگامی که شما در حال برخورد با یک چشم انداز است که مولد کشاورزی بر روی آن و یا چراگاه مردم زندگی وجود دارد آنها با استفاده از زمین. شما نمی توانید دیوار به دیوار را که به یک اکوسیستم طبیعی مانند شما می توانید در یک پارک طبیعی یا طبیعت رزرو."

بسیاری از دانشمندان امروز در حفاظت از محیط زیست بحث نیز می گویند این رسم از مرزهای بین "طبیعی" و "غیر طبیعی" در جنگل ذاتا محدود, طراحی یک دوگانگی کاذب بین حفاظت از اکوسیستم و حفاظت از سعادت انسان هستند. به جای استفاده از مهندسی معکوس آنها نشان می دهد شاید ما باید شروع به فکر کردن در مورد که در آن ما می توانید شروع به طراحی مجدد جنگل همه با هم.

در حال حاضر وجود دارد یک نوع طبقه بندی سیستم در محل برای افتراق بین انسان و طبیعت ساخته شده ميرفتند. اولیه, جنگل, همچنین شناخته شده به عنوان "پیر-رشد" "کهن" و یا "اواخر seral" جنگل هستند کسانی که به دست آمده سن بزرگ بدون اختلال قابل توجهی. برای اینکه عادلانه وجود دارد این است که هیچ تعریف واحد از ترم—برخی از تکیه بر دخالت انسان خود را به عنوان نشانگر; دیگران تصدیق کرد که دخالت انسان است که در همه جا از CO2 در جو به ميکروپلاستيکهايی در پایین رودخانه های ما تکیه می کنند حداقل سن (یعنی 150 سال) به خود علامت تمایز است.

و پس از آن وجود دارد ثانویه جنگل. کسانی که regrown بعد از عمده انسان و تاثیر و بازیافت فقط به اندازه کافی به طوری که اثرات اختلال دیگر بلافاصله مشهود است. با تنها 21 درصد از زمین اصلی قدیمی-رشد جنگل های باقی مانده این قابلیت ها خلاقیت است که ممکن است یک روز به کمک با هم گره باقی مانده قطعات باستان و طبیعت به هم پیوسته به طور مداوم در حال تغییر سیستم. رشد جدید نیز کمک می کند تا محافظت از منابع آبی و جلوگیری از فرسایش برای جنگل که بالاتر کاهش پتانسیل و باعث می شود که جنگل به عنوان یک کل کمتر مستعد ابتلا به بیماری است.

حتی بیشتر انتقادی ثانویه جنگل ها نیز که در آن قواعد تعامل کمی کمتر گرانبها. به جای اینکه محاصره از جهان برای تحقیقات و یا حفاظت از این تکرار های جدید از جنگل زیست می تواند کمک به حمایت از جوامع بومی بندر بومی داروها و حتی به عنوان برخی از دانشمندان نشان می دهد, به عنوان ذخایر استخراجی برای محدود برداشت از تخته و الوار, بازی حیوانات و سایر محصولات جنگلی برای کمک به حفظ افرادی که زندگی می کنند وجود دارد.

"من فکر می کنم بهترین روش این است که یک رویکرد سیستم می گوید:" Chazdon. "در بسیاری از ما در تلاش برای دوباره یک سیستم جدید که در حال رفتن به قادر به تداوم خود را با توجه به چالش های تغییرات آب و هوایی و با توجه به این که در حال حاضر وجود دارد شده است بسیاری از آسیب هایی که در حال حاضر انجام شده است. این ترکیب ممکن است واقعا نمی توان یکسان است. در واقع ممکن است آن را کاملا متفاوت است."


که ما به ارمغان می آورد به مرحله نهایی در هر مهندسی معکوس فرایند: مبادله قطعات که در آن لازم است. در عجله برای کاهش اثرات جنگل زدایی, محققان, محیط زیست, سازمان های غیر دولتی, شرکت ها و درخت ادراک شروع یو پی اس در حال جاری شدن سیل در این منطقه مشغول به کار و در برابر یکدیگر به مبارزه با این بحران و ادعا می کنند مسئولیت خود را برای تجدید حیات در راه خود را. به عنوان با مهندسی محیط زیست از آمازون در مسابقه بین المللی به replant احتمال پایین آمدن به بقای اصلح.

"در طول چند سال گذشته ما شاهد گسترده علاقه به احیای جنگل می گوید:" استفانی کیمبال مدیر آب و هوا استراتژی در حفاظت بین المللی یکی از چهار بزرگترین سازمان حفاظت از محیط زیست در جهان و بزرگترین بازیکنان در احیای جنگل آمازون امروز. "من قطعا می خواهم بگویم که آن را محبوب ترین بچه در کلاس در حال حاضر تا آنجا که این نوع از راه حل آب و هوا بروید."

در سال 2017, حفاظت بین المللی اعلام کرد که راه اندازی بزرگترین-همیشه احیای جنگل های گرمسیری پروژه با برنامه ریزی به گیاه 73 میلیون درخت در برزیل آمازون در سراسر 30000 هکتار تا پایان سال 2023. هدف از این پروژه است که در بخشی به احیای 20 درصد از آمازون دست به جنگل زدایی بیش از 40 سال گذشته. CI که دارای دفاتر در 29 کشور و بیش از 2000 نفر از همکاران در سراسر جهان نیز علاقه مند به پیوستن به محققان مانند Chazdon, Moorcroft و سالن در یادگیری چگونه برای پیگیری و بازگرداندن جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری از زمین تا — و افزایش پول از ده ها تن از شرکت های عظیم به انجام این کار.

Drawing of a tapir's footprints

04. اینگا کوچه کشت

رمان جنگل زراعی روش توسعه یافته در کاستاریکا است که کمک می کند تا محافظت از جنگل انبوه خاک در حالی که اجازه دادن به کشاورزان برای کشت محصولات بین ردیف درختان. این اینگا یک سرده از کوچک گرمسیری نیتروژن تثبیت درختچه محلی شناخته شده به عنوان "بستنی درخت لوبیا" استفاده شده است به ارائه سایه به محصولات کشاورزی و جلوگیری از فرسایش خاک. هنگامی که محصولات در حال برداشت ingas قطع هستند و برگ های خود را به سمت چپ وجود دارد به تجزیه بر روی زمین ایجاد خود حفظ چرخه باروری و رشد و کربن تصرف خود در سایت های که در غیر این صورت ممکن بود کاهش و سوخته و یا به فروش می رسد به بالاترین پیشنهاد.

از مک دونالد به United Airlines به گوگل به اکسون موبیل CI در حال همکاری با برخی از جهان بزرگترین آلوده به تجارت در تولید گازهای گلخانه ای برای محیط زیست. رفتن به تغییر آب و هوا, گفتگو, آن را حس می کند که بسیاری از سرمایه گذاری خود را و تلاش برای احیای جنگل در حال حاضر. در سراسر جهان, جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری فروشگاه برآورد 471 میلیارد تن کربن بیش از همه کربن تا کنون منتشر شده از احتراق سوخت های فسیلی و تولید سیمان ترکیبی است. بر اساس تخمین های بین المللی در پنل تغییر آب و هوا جنگل های بارانی آمازون به تنهایی می تواند جذب یک چهارم از گاز CO2 منتشر شده در هر سال از احتراق سوخت های فسیلی—ساخت درخت کاشت ابتکارات مانند CI یکی از محبوب ترین راه برای کسب و کار خود را به کاهش خالص تولید گازهای گلخانه ای.

CI نیست فقط بازیکن بزرگ در آمازون در نظر گرفتن این صنعت-روش اول یا. اخیرا تریلیون درختان پروژه — که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او با امضای در به در امسال مجمع جهانی اقتصاد در داووس—متعهد به گیاه یک تریلیون درختان در سراسر جهان (از جمله آمازون) برای کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوایی در طول دهه آینده. این طرح که توسط دیگر پیوست زیست محیطی غول مانند WWF, جهان, حفاظت از جامعه و BirdLife International, و ادعا می کند که کاشت یک تریلیون درختان می تواند ضبط بیش از یک سوم از تمام گازهای گلخانه ای انسان منتشر کرده اند پس از انقلاب صنعتی.

Drawing of a tapir's footprints

05. Campo Novo

پایدار دام دامداری پروژه آزمایشی آغاز شده توسط برزیل NGO موسسه Centro de Vida امیدوار کننده "جنگل پسند گوشت گاو." روش کار با تقسیم انبوه توطئه به واحدهای کوچک و سپس درخواست دامداران به طور منظم چرخش گاو خود را از طریق آنها را یکی یکی به کمک بهینه سازی چمن رشد و نگه داشتن خاک حاصلخیز در طول زمان است. به جای اجازه دادن به گاو خود را آزاد مخرب سلطنت خود را بر توطئه و دامداران به جای ارائه دنج tree-lined نخلستان بهبود رفاه حیوانات CO2 جذب و بهره وری در حالی که به طور بالقوه آوردن جهان یک گام نزدیک تر به صفر زدایی گوشت گاو محصول آینده.

"این تنها راه ما می دانیم در حال حاضر — تنها تکنولوژی است که می تواند تولید گازهای گلخانه ای که در حال حاضر در فضای خارج از جو در مقیاس" توضیح می دهد که کیمبال. "آن را مانند اصلی کربن گرفتن." و بر خلاف عظیم کربن-مکیدن ماشین آلات مستقیم از هوا گرفتن تکنیک و یا تجدید نظر در کل جهانی کشاورزی سیستم بهتر به دام انداختن کربن در خاک این روش نیز به ظاهر ساده است. کاشت یک درخت. کاهش تولید گازهای گلخانه ای خود را. ایجاد یک محل که در آن کربن ضبط حفاظت از حیات وحش کشاورزی و کسب و کار می تواند زندگی می کنند با هم در هماهنگی کامل است.

اما بسیاری شده اند سریع به اشاره است که این همه بیش از حد راحت مرهم ممکن است بیش از حد خوب درست باشد; مشکل در بهشت وجود دارد. به عنوان شرکت در مسابقه برای همکاری با سازمان های غیر انتفاعی که خود را پاک کردن ردپای زیست محیطی با کاشت درخت طرح های, بنابراین بیش از حد رشد می کند یک جنبش مردمی و طرفداران که امید به در راه خود ایستاده و مبادله کردن یک راه حل جدید برای این بحران است.

"حد اغلب آنچه ما می بینیم از یک تعداد زیادی از سازمان های غیر دولتی است و این آمادگی برای همکاری با شرکت های بزرگ شده اند که دامن زدن به این بحران برای مدت طولانی می گوید:" Sriram Madhusoodanan معاون مبارزات مدیر در شرکت مسئولیت پذیری بین المللی, بوستون ماساچوست, بر اساس گروه حمایت است که به نام CI در گذشته خود را برای همکاری با کسب و کارهای بزرگ مانند فیجی آب و استارباکس. "من فکر می کنم زمانی که ما می بینیم سود از جنگل زدایی تلاش برای موقعیت خود را به عنوان راه حل من فکر می کنم حداقل شما باید بپرسید که چرا."

Drawing of a tapir's footprints

06. خوک خرطوم دراز مالایا ارتش

برو جلو من تماس بگیرید تعصب اما ما tapirs با ما prehensile snouts و معطر جمعی از توالت های صحرایی ما را به برخی از بهترین دانه-سبردرس در آمازون. تحقیقات جدید با استفاده از دوربین دام انداختن گم شدن مجموعه و از راه دور LiDAR سنجش نشان می دهد که ما ممکن است یک ایده آل گونه برای احیای جنگل, از آنجایی که ما در واقع ترجیح می دهند ناهار خوری (و ایرانی) در آشفته مناطق از جنگل که در آن مهار برای کودک ورزش جوان شاخه آسان تر است. Tapirs همچنین افت 120 بار بیشتر اوج بذر گونه از پایونیر گونه معنی ما گم شدن ممکن است به کمک جنگل های رسیدن به یک سالم جانشینی—با کمی نیاز به دخالت انسان.

به جای قرار دادن قدرت به دست بالاترین پیشنهاد گروه مانند مسئولیت پذیری شرکت های بین المللی می خواهید برای قرار دادن احیای جنگل در دست محلی مقدم جوامع است. آنها همچنین می خواهند به زور کسب و کار به پرداخت هزینه برای احیای جنگل به طور داوطلبانه و نه, اما آن را اجباری و تجارت در حال ظهور گفتگو در مورد محیط زیست رئالیسم و مدیریت انتظارات با یکی که دارای صنایع به طور مستقیم مسئول اثرات خود را.

گروه های دیگر کار در مقیاس بزرگ پروژه های احیای جنگل مانند Rainforest Action Network, شورای دفاع منابع طبیعی و محیط زیست دفاع صندوق با آنها هستند. هر چند بسیاری از انجام کار با شرکت های بزرگ برای کاهش تاثیر آنها را در یک نقطه به هر گونه هزینه های مشاوره و یا کمک های مالی و به اشتراک گذاری یافته های حاصل از کار خود را خوب یا بد است.

"منظورم این است که در آن راه حل های واقعی هستند می گوید:" Madhusoodanan. "این جایی است که آنها همیشه بوده اند و این جایی است که ما نیاز به سرمایه گذاری به منظور ایستاده شانس ماندن در زیر آنچه که ما در جنبش جهانی تماس واقعی صفر,' نه خالص صفر است. ما نیاز داریم به شدت کاهش تولید گازهای گلخانه ای و اطمینان حاصل شود که ما انجام این کار, ما محور عدالت برای جوامع بسیاری نهفته است."

وقتی پرسیده شد که مورد انتقاد کیمبال آماده بود با یک واکنش سریع. "هر سازمان است به قضاوت خود را که به همکاری با ما به احترام همه دیدگاه های آن است. ما ساخته شده این عزم است که اگر شرکت ها می خواهند برای آمدن به میز به سرمایه گذاری و ایجاد یک تغییر و می خواهید به انجام آن راه حق پس از آن ما می خواهیم برای کمک به آنها را انجام دهد."


پس از آن که ما را ترک زمانی که می آید به واقعیت معکوس-مهندسی جنگل? چگونه می تواند به ما نشان می دهد, تست تکرار و توافق بر آنچه که ما در حال توسعه در مجتمع باز-تهویه آزمایشگاه محیط زیست و سیاست که در خفا انجام دادن در زیر جنگل طبقه ؟ به احتمال زیاد آن را نمی خواهد یک کپی دقیق از رشد جنگل ها از قرن گذشته است. ما در حال حرکت به سمت آمازون است که به عنوان یک شبکه پیچیده ای از اولیه و ثانویه و bioengineered واقعیت — بازتاب فعلی ما ایدئولوژی و محدودیت های فنی است که به صورت یک نوع sympoeisis از قابلیت ها می زیست.

به عنوان مشهور پست مدرن محقق Donna Haraway می نویسد: در کتاب "ماندن با مشکل" که برای اولین بار اصطلاح در سال 2016 sympoeisis است که در مورد آشتی ترمیم و یا رفتن به عقب در زمان به تغییر آنچه را از دست داده است. به جای آن یک مجتمع جمعی از همکاری بازسازی و متصل کردن استراتژی است که "نفوذ می کنند یکی دیگر از حلقه در اطراف و از طریق یکی دیگر از خوردن هر یک از دیگر و در نتیجه ایجاد sympoietic ترتیبات."

سیلیس تعریف Sympoiesis

اسم یک در مجموع سیستم تولید چند معین, چند رشته ای و چند گونه همکاری است. یک شبکه به اشتراک گذاشته شده واقعیت است که در مجموع در پاسخ به ما زمان زیست محیطی و زیست محیطی واقعیت.

در این تحول و نامشخص آینده آن را به خوبی ممکن است غیر ممکن است برای ما به مهندسی معکوس گذشته است. در عوض یک سیستم جدید است که در حال حاضر در کار—از هواپیماهای بدون سرنشین ارتش پراکنده دانه های جدید توسط هزاران نفر به پتانسیل احیا از یک خوک خرطوم دراز مالایا سم با فشار دادن بصورتی پایدار و محکم به یک بار-سیاه شدن خاک.


آثار هنری توسط علامت Dorf برای سیلیس مجله. بیشتر را می توان در خود Instagram.

خاک موضوع

در حال حاضر به عنوان ما همه نگاه کردن در جهان از طریق صفحه نمایش LED و فیبر نوری شبکه های و شیشه ای-paneled, ویندوز, فیزیکی زمین به نظر می رسد مانند یک دور نامحسوس انتزاع پر از اضطراب آور اخبار معافیت و وجودی تهدید. در اینجا در این مقطع در سیاره ما تاریخ ما می خواهم برای گفتن یک نوع متفاوت از داستان. یکی از ترس مرگ و انزوا اما امید به زندگی و کشف.

یک لحظه به تجسم که در آن شما در حال... مواد است که خود را تا زمان انسان ساخته محیط زیست است. از بتن را پوشش می دهد که خانه های ما و شهرستانها به اورژانس مواد غذایی ما حمل به چمن آراسته که با حال خمیازه سخن گفتن در سراسر ما خواب آلود suburbias این موضوع را قهرمان است همه در اطراف شما در زیر به شما در درون شما-کار ساختمان از هم پاشیده و پرتکاپو با ناشناخته پیچیدگی.

خوش آمدید به خاک مسئله است.

به عنوان سیلیکا Mag's سالانه چهارم موضوع خاک و مجموعه های خارج برای کشف زیست محیطی زمین شناسی و انسان شناسی سیستم ها در محل کار زیر پای ما. ما جمعی دولت به حالت تعلیق در انزوا خواهیم نگاهی هم به حفاری های عمیق به پیشتاز علوم خاک, زمین, مدیریت و جذاب قنات سیستم های کشف برخی از این قابلیت ها را در کثیف ترین خاک های مرتبط با اسرار در طول راه.

Engadget خواهد شد به طور انحصاری چاپ و نشر شش ویژگی از خاک این هفته از دوشنبه تا شنبه. برای کشف بقیه از این موضوع سر به سیلیس مجله.


دوشنبه: چگونه به معکوس-مهندسی جنگل

Silica promo

شنبه: سمی ساحل

Silica promo

چهار شنبه: اندونزی مبارزه برای نجات آن مهم ترین خاک

Silica promo

پنج شنبه: پرمافراست رکود

Silica promo

جمعه: در terraforming

Silica x Engadget promo

شنبه: زمین اول-جهان مستعمرات خواهد بود ساخته شده بر روی خاک

Silica x Engadget tease

کشف بقیه خاک مسئله در مجله سیلیس


در این مقاله: جنگل, حفاظت, جنگل زدایی احیای جنگل, از ویژگی های, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن