چگونه برای ضبط تماس اسکایپ

اگر شما مبارزه با quick note-taking, ضبط تماس اسکایپ است یک جایگزین عالی برای jotting کردن یادداشت ها با یک

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

اگر شما مبارزه با quick note-taking, ضبط تماس اسکایپ است یک جایگزین عالی برای jotting کردن یادداشت ها با یک قلم و کاغذ. ضبط تماس باعث می شود آن را ساده به بازی آن را به عقب بعد از آن اجازه می دهد تا شما را به مکث و نوشتن نکات کلیدی و یا re-سازمان دیده بان حیاتی ترین بخش است. شما به سرعت می توانید ضبط و ذخیره شخصی و حرفه ای تماس های اسکایپ برای بعد مشاهده به طور مستقیم از کامپیوتر شما.

ما خواهید بود با فرض اینکه شما در حال حاضر نصب آخرین نسخه از اسکایپ برای راهنمای ما یا حداقل آخرین نسخه از کلاسیک desktop client. اگر نه سر به سایت اسکایپ و دانلود آن را قبل از ما آغاز شده است. لطفا توجه داشته باشید که ضبط صوتی و تصویری مکالمات بدون درخواست از طرف دیگر برای مجوز قانونی سوال برانگیز و متفاوت بر اساس جایی که شما زندگی می کنند. بررسی قوانین در منطقه محلی خود و یا درخواست برای اجازه قبل از ضبط.

اسکایپ ساخته شده است در ضبط

اسکایپ دارای آن ساخته شده است در عملکرد ضبط و هر چند دیگران ممکن است بیشتر کامل آن پیش می آید همراه با نرم افزار, ساخت آن را ساده ترین راه برای به دست آوردن آشنایی.

توجه داشته باشید که اسکایپ در دسترس است در هوشمند نمایش و هوشمند بلندگو مانند آمازون اکو/الکسا — و شما حتی می توانید بیشتر دقیقه رایگان برای استفاده از اسکایپ بر روی این دستگاه است. این دستگاه های هوشمند نمی اجازه می دهد تا شما را به ضبط خود مکالمات اسکایپ در این زمان. اگر شما می خواهید برای ضبط صوتی یا تصویری شما نیاز به آن را بر روی یک کامپیوتر.

در اینجا نحوه استفاده از آن:

مرحله 1: شروع یک تماس خود را با دوست و یا همکار. می توان آن را صدا و یا تصویری. شما می توانید به سادگی کسی را انتخاب کنید از لیست تماس خود را با حق گزینه های همگام سازی. این گزینه کار می کند که آیا شما با استفاده از اسکایپ شخصی یا اسکایپ برای کسب و کار.

Skype Recording 2018

مرحله 2: با کلیک بر روی "+" آیکون در پایین سمت راست گوشه را انتخاب کنید و شروع به ضبط. یک نقطه قرمز و پیام ظاهر خواهد شد در بالای پنجره یادآوری شما که تماس در حال ثبت. انجام این کار همچنین باعث ایجاد یک بنر اطلاع رسانی است که هر کس در این تماس را مشاهده کنید, اجازه دادن به هر کسی می دانم که آنها در حال ثبت شده است. همه اسکایپ صفحه نمایش صوتی/جریان خواهد بود اسیر مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم در تماس است.

Skype Recording 2 2018

مرحله 3: هنگامی که شما به پایان رسید ضبط تماس یا قطع و یا با فشار دادن "+" آیکون را انتخاب کنید و دوباره ضبط متوقف شود. ضبط خواهد شد و سپس نهایی و پردازش شده است.

مرحله 4: برای گوش دادن به ضبط رفتن به پنجره چت خود را با استفاده از آیکون در پایین سمت راست پنجره تماس. ضبط خواهد شد وجود دارد. بازی را فشار دهید بر روی آن به گوش/سازمان دیده بان آن را به عقب.

توجه داشته باشید که اسکایپ در برنامه عملکرد ضبط سوابق همه شرکت کنندگان صوتی و تصویری در همان فایل تنها سوابق اسکایپ به اسکایپ تماس و تنها موجب صرفه جویی در فایل به مدت 30 روز. اگر شما می خواهید جداگانه ضبط شده شما ممکن است بهتر است با استفاده از یکی از موارد زیر را جایگزین.

ویندوز جایگزین

Evaer

اگر چه این تنها پرونده های صوتی بخشی از یک تماس MP3 Skype Recorder ترین سبک و دست از جاسوسی اسکایپ ضبط راه حل توصیه می کنیم. آن را کاملا رایگان با تنها ترین طاقچه ویژگی های پنهان در پشت Pro نسخه paywall.

یکی دیگر از گزینه است که براین است که یک برنامه ساده است که به شما این کار انجام می شود در خرج کردن. با آزمایشی رایگان شما می توانید ضبط مکالمات ویدئویی تا پنج دقیقه در طول. اگر شما می خواهید برای ضبط فیلم دیگر از آن, شما نیاز به پرداخت برای نسخه حق بیمه (20 دلار).

ضبط به نظر می رسد باید در Evaer پنجره زیر نام کاربر اسکایپ که شما با آنها چت شد. راست کلیک کنید و گفتگو را انتخاب کنید و باز کنید از منوی کشویی برای مشاهده این فایل را در آن پوشه مقصد. از آنجا شما می توانید آن را تغییر نام آن و یا آپلود آن.

MacOS جایگزین

ECamm Call Recorder ($40)

اگر شما می خواهید برای ضبط تماس های اسکایپ بر روی مک بدون استفاده از اسکایپ ساخته شده است در روش ECamm را در اسکایپ ضبط تماس های آشکار انتخاب اول است. آن رایگان است اما هفت روز محاکمه اگر شما می خواهید امتحان کنید این نرم افزار قبل از توپخانه $40.

مرحله 1: سر به اسکایپ تماس ضبط صفحه و دانلود این نسخه از محاکمه. شما می توانید با خرید نسخه کامل بعد اگر شما می خواهید, اما در حال حاضر, اجازه دهید فقط می توانید نرم افزار و در حال اجرا.

مرحله 2: محاکمه می آید در یک فایل ZIP که شما صرفا نیاز به دوبار کلیک کنید برای باز کردن (و یا استفاده از یکی از این برنامه). شما پیدا کنید نصب در داخل. آن را اجرا کنید و شما را از طریق حرکت به نصب Call Recorder. را وارد کنید رمز عبور خود را در صورت درخواست.

مرحله 3: راه اندازی اسکایپ به عنوان شما معمولا. همه چیز را نگاه یکسان به جز وجود دارد در حال حاضر خواهد شد یک پنجره جدید که باز می شود در کنار اصلی اسکایپ پنجره. به سادگی با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ در پنجره جدید برای شروع ضبط مکالمه خود را.

skype-call-recorder-mac

شما ببینید سطوح صوتی برای هر دو میکروفون شما و افراد دیگر در این گفتگو که به شما اجازه می دانم که اگر ضبط شده است که در واقع کار. اگر شما می خواهید به ریز لحن چگونه همه چیز کار می کند — برای مثال قطعنامه فرمت و ضبط نوع ترجیحات در اسکایپ, تنظیمات اجازه خواهد داد که شما را به انجام.

مرحله 4: اگر شما در حال حاضر آگاه نیست شما به صورت خودکار نصب یک ابزار به نام ECamm فیلم ابزار در کنار Call Recorder. راه اندازی برنامه — شما همچنین می توانید آن را از طریق ذره بین در ECamm پنجره — و شما می توانید ویرایش و ضبط شده است.

ecamm-skype-edit

مرحله 5: از آنجا شما می توانید حجم برای دو طرف گفتگو و تصمیم می گیرید که آیا برای نشان دادن یک یا هر دو ویدئوها — شما همچنین می توانید صادرات به فرمت فایل خود را انتخاب. حتی به اشتراک گذاری دکمه برای آپلود به طور مستقیم به یوتیوب و یا ویمیو و یا صادرات به iMovie به. همانطور که می بینید در تصویر بالا این نسخه آزمایشی شامل برجسته علامت است.

که در آن است! آیا با فایل منجر آنچه شما خواهد شد. نگه داشتن در ذهن که اگر یکی از شما این است که با استفاده از یک کندتر کامپیوتر, این ویدئو ممکن است رکورد در یک بسیار ناچیز نرخ فریم یا رزولوشن (حتی اگر شما سفارشی تنظیمات).

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب