چگونه به قبل از سفارش PS5

پس از سونی رونمایی از PS5 در طول یک دیجیتال رویداد ماه گذشته مصرف کنندگان شده است نگه داشتن یک چشم نزدیک بر رو

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399

پس از سونی رونمایی از PS5 در طول یک دیجیتال رویداد ماه گذشته مصرف کنندگان شده است نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی توانایی به قبل از سفارش های آینده سیستم. طرفداران انتظار می رود قادر به قبل از سفارش دستگاه به تازگی با توجه به آمازون PS5 صفحه حفره یا سوراخ رفتن زندگی می کنند اما متاسفانه ما نمی توانیم کاملا جای پول را در یک PS5 سیستم فقط رتبهدهی نشده است.

هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید بدانید در مورد PS5 قبل از دستور — هر زمان که آنها در دسترس است. در این راهنما ما را از طریق آنچه شما نیاز به دانستن در مورد گرفتن دست خود را بر روی یک PS5 در راه اندازی و آنچه ما در مورد قبل از سفارش.

مطالعه بیشتر:

شما هشدار داده می شود, قبل از, قبل از دستور به صورت زنده

با گذشته کنسول راه اندازی خریداران چپ تقلا برای گرفتن دست خود را بر روی آخرین و بزرگترین ماشین آلات. سایت سقوط کرد با توجه به تعداد زیادی از مردم در تلاش برای قبل از سفارش و بسیاری از آنها با چپ تنها گزینه خرید آرزو سیستم در eBay در دست scalpers. دیگران ممکن است کاملا از دست رفته توانایی برای قبل از سفارش با توجه به اینکه در محل کار و یا در غیر این صورت آگاه بودن. خوشبختانه به نظر می رسد سونی و خرده فروشان باید فکر آینده. معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در سونی اریک Lampel توضیح داد که مصرف کنندگان خواهد بود اطلاع و هشدار داد قبل از قبل از دستور برای PS5, به زندگی می کنند به ما مقدار زیادی از زمان برای آماده سازی. به عبارت دیگر شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد از دست رفته پنجره — به عنوان ما باید بدانند که تاریخ دقیق و زمان ما, شما قادر خواهید بود برای قبل از سفارش.

در اشاره به آمازون صفحه ما در بالا ذکر شده که موجب این ایده که قبل از سفارش در دسترس خواهد بود به زودی Lampel گفت: به Geoff Keighley از این بازی جوایز "ما نمی دانیم که آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد. ما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. من یک پیام از کسی گفت: مردم در حال پوشش در فروشگاه و ما تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا. ما به شما اجازه می دانم زمانی که قبل از دستور اتفاق خواهد افتاد. آن را به اتفاق می افتد با یک لحظه متوجه. ما در حال رفتن به در برخی از نقطه شما اجازه می دانم زمانی که شما می توانید قبل از سفارش پلی استیشن 5." بنابراین شما می توانید آه امداد تنفس دانستن اینکه شما را از دست ندهید, قبل از سفارش پنجره.

ما مطمئن نیستند که این خواهد بود و یا چگونه این شرکت می خواهد در مورد اجازه دادن به مخاطبان خود می دانم که در مورد قبل از دستور. این می تواند چیزی است که انجام می شود از طریق رسانه های اجتماعی و یا به عنوان بخشی از یک بزرگتر رویداد شبیه به یک وضعیت بازی دیجیتال نمایش و یا اخیر است که در آن سونی نشان داد سیستم.

خرده فروش قبل از سفارش اطلاعیه

برخی از خرده فروشان نیز توانایی به ثبت نام برای قبل از سفارش در اطلاعیه شبیه به برخی از راه به کار گرفته شده در این کنسول از نسل قبلی. در زیر ما لیست شناخته شده با فروشندگان قبل از سفارش اطلاع رسانی ثبت نام. به سادگی ورودی اطلاعات خود را و هنگامی که قبل از دستور به صورت زنده از شما دریافت یک ایمیل از خرده فروش به شما اجازه می دانم که آن زمان به خرید:

در دسترس بودن

PlayStation 5 Controller

همچنین به نظر می رسد خرده فروشان خواهد بود محدود کردن تعداد PS5 کنسول در دسترس برای خرید در یک زمان حداقل اگر قرار است یک خطا در کد منبع بر روی پلی استیشن مستقیم سایت هر نشانه است. یک کاربر در ResetEra (به عنوان رله توسط یک Redditor) به نظر می رسد به نقطه را به یک پیغام خطا با این مضمون که "شما فقط می توانید خرید یک نسخه از PS5 کنسول: دیسک و یا دیجیتال. شما در حال حاضر اضافه شده PS5 یک کنسول به سبد خرید خود را." در حالی که این نشت عمدتا بی اساس آن می تواند به معنای سونی است که سرکوب سیستم دسترسی بدون در نظر گرفتن که نسخه شما سعی می کنید برای به دست آوردن. این منجر به بسیاری از خرده فروشان انتظار برای انجام همان — محدود کردن تعداد PS5s شما می توانید قبل از سفارش. قرار نشت در مرجع برای پلی استیشن مستقیم تنها, اما این می تواند مورد در سراسر هیئت مدیره.

اخیر شاخص Nikkei و گزارش بلومبرگ همچنین به Sony افزایش PS5 تولید 50 درصد با برآورد 10 میلیون واحد برنامه ریزی برای ضربه قفسه های فروشگاه در ماه دسامبر سال 2020 است. این است که ظاهرا به دلیل افزایش تقاضا در بازار جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان بلومبرگ یادداشت سونی شروع به تولید PS5s در ماه ژوئن و "انتظار دارد به جمع آوری 5 میلیون واحد تا پایان سپتامبر و دیگری 5 میلیون بین ماه های اکتبر و دسامبر." دوباره این تایید شده است توسط سونی اما با توجه به دو منبع آن به خوبی می تواند درست باشد.

فرض کنید قبل از دستور خواهد بود محدود به یک به ازای هر خانوار و افزایش تولید مقادیر یک فرصت خوب وجود دارد شما خواهید بود قادر به گرفتن دست خود را در یکی از این تعطیلات.

تاریخ انتشار و قیمت

بازی جوایز خالق و میزبانی Geoff Keighley

متاسفانه سونی هنوز برای فاش کردن چقدر هر دو نسخه از PS5 هزینه خواهد شد و زمانی که آنها در دسترس خواهد بود. این PS5 در حال حاضر دارای یک "تعطیلات سال 2020" پنجره آزادی, اما فراتر از آن است که تاریخ انتشار آن ناشناخته است. بسیاری گمان می کنند در دسترس خواهد بود برای خرید در اواسط تا اواخر ماه نوامبر با توجه به تاریخ انتشار چندگانه مهم بازی که در دسترس خواهد بود در PS5. مثلا Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین قرار است به راه اندازی در تاریخ 17 نوامبر در حالی که Cyberpunk 2077 است که به علت در نوامبر 19. تاریخ نشان می دهد که سونی دوست دارد به انتشار کنسول در اواسط نوامبر قضاوت توسط راه اندازی PS3, PS4 و PS4 Pro.

معلوم نیست چه مقدار پایه PS5 و نسخه دیجیتال, هزینه خواهد شد اما بسیاری از آنها برآورد آنها نمی آیند ارزان. ما می توانیم فرض کنیم که نسخه دیجیتال را به همان مشخصات به عنوان نسخه پایه نتیجه گیری آن کمتر از گران قیمت اما این نشده است تایید شده است. برخی بر این باورند که نسخه پایه را در اطراف هزینه $599 در حالی که نسخه دیجیتال ممکن است بیش از $499. بر اساس چیپ درایو solid-state و قدرت پردازش این برآورد قیمت های عجیب و غریب نیست. با این حال مقدار از آنها هزینه شما باید انتظار به پرداخت هر گونه کمتر از $400 بنابراین توصیه می کنیم به حداقل اند که خود را کنار بگذارند برای وقتی که PS5 قبل از دستور رفتن زندگی می کنند.

همانطور که برای بازی ما می دانیم که برخی از عناوین مانند Madden NFL 21, سرنوشت 2, Far Cry 6, marvel's Avengersو دیگران را شامل ارتقاء رایگان از PS4 به PS5 نسخه. اما در دسترس بودن PS5 بازی کمی مبهم تر هستند و قیمت های خود را. اخیرا جامعه بود تا در آغوش مورد NBA 2K21 را $69.99 PS5 و Xbox سری X قیمت هر چند این ممکن است یک ناشر-توسط-ناشر اساس به عنوان یوبی سافت تایید آن نسل بعدی بازی ها باقی خواهد ماند در 60 $برای هم بودن.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب