چگونه برای کاشت یک درخت پول در Animal Crossing: New Horizons

یک جزء اصلی از عبور از حیوانات حق رای دادن برای سال معشوق درخت پول باعث بازگشت در افق های جدید. اگر شما هرگ

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

یک جزء اصلی از عبور از حیوانات حق رای دادن برای سال معشوق درخت پول باعث بازگشت در افق های جدید. اگر شما هرگز هر یک از عناوین قبلی شما ممکن است تعجب برای پیدا کردن که پول می کند, در واقع روی درختان رشد می کنند. وجود دارد یک بیت از نکات دقیق وظریف به کاشت خود را, اما با برخی از شانس شما پول نقد خود را محصول رشد در هیچ زمان.

مطالعه بیشتر

به دنبال نقطه درخشان

عکس | جان Bitner

متاسفانه شما نمی توانید فقط دفن یک کیسه زنگ در زمین و انتظار آن را به رشد. به جای صیقلی جزیره خود را برای یک نقطه بر روی زمین است که درخشان است. به نظر می رسد در جزیره خود را هر روز اگر چه می توان آن را سخت به نقطه. اگر شما نگاه در همه جا و نمی توانید آن را پیدا کنید, سعی کنید ایستاده در پشت ساختمان و زوم کردن دوربین بر روی شخصیت خود را — بیش از حد اغلب نقطه درخشان خواهد بود پنهان در پشت یک روستایی ، هنگامی که شما آن را در بر داشت خود را قابل اعتماد بیل و حفاری آن از زیر خاک شما پیدا کردن یک کیسه پر از 1000 زنگ!

بهتر از آن این است که نقطه که در آن شما می توانید یک گیاه درخت پول. سر به موجودی خود را برداشت زنگ شما می خواهم به استفاده از خود را به عنوان "دانه" و سپس دفن کیسه در درخشان ، صبر کنید چند روز برای درخت به رشد و شما باید یک درخت پول است که دارای سه بل کیف هر یک حاوی مقدار سرمایه گذاری اولیه خود را. هنگامی که درخت پول برداشت شده از آن می رود به عنوان یک خسته کننده قدیمی به طور منظم درخت. احساس رایگان به خرد کردن آن و ایجاد فضا برای یک بعدی.

بازی آن را امن

Animal Crossing money tree

وجود دارد یکی گرفتن هنگام کاشت درخت پول خود را — دفن بیش از 10000 زنگ را تضمین نمی کند سه برابر بازگشت. اگر چه برخی از بازیکنان موفق شده اند در هنگام کاشت 20,000 زنگ — درآمد خنک 60,000 بل بازگشت — میزان موفقیت قطره برای هر گونه سرمایه گذاری بیش از 10 ، 000. این بدان معناست که بهترین شرط بندی شما است به آن بازی امن. در غیر این صورت شما می تواند از دست دادن را یک بار از پول نقد. توصیه می کنیم به سادگی کاشت 10,000 زنگ انتظار چند روز برای پول درخت به رشد و برداشت خود را 30,000 بل بازگشت.

حرکت درخت پول خود را به یک مکان امن

عکس | جان Bitner

درخشان پول نقطه به نظر می رسد در جزیره خود را هر روز اما آن را همیشه در یک مکان ایده آل. اغلب آن را قرار داده شود بیش از حد نزدیک به درختان دیگر و یا اشیاء به درستی رشد. درخت پول به طور معمول نیاز به حداقل یک یا دو فضاهای باز در همه طرف به منظور شکوفا. به حرکت خود را در سرمایه گذاری به سادگی خود را بیل و حفاری آن است. سپس سر به یک نقطه جدید باز کردن موجودی خود را و کاشت نهال است. هیچ مجازات برای انجام این کار, بنابراین احساس رایگان به آن حرکت را به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز تا زمانی که شما در پیدا کردن بهترین مکان است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب