چگونه به عکس یک شبح و aster تاریک عکاسی

یک عکس خوب همیشه نمی باید هر جزئیات کاملا روشن. شبح عکاسی مبهم جزئیات و به جای آن بر شکل و فرم. عکاسی یک ش

توسط DOSTEMANSALAM در 31 اردیبهشت 1399

یک عکس خوب همیشه نمی باید هر جزئیات کاملا روشن. شبح عکاسی مبهم جزئیات و به جای آن بر شکل و فرم.

عکاسی یک شبح لزوما دشوار است اما حالت خودکار در دوربین خود را به شما کمک خواهد کرد. در واقع قرار گرفتن در معرض اتوماتیک است که به طور کلی طراحی شده برای جلوگیری از سایه ها. بهترین راه برای شلیک یک شبح است که با استفاده از قرار گرفتن در معرض کتابچه راهنمای کاربر و یا قرار گرفتن در معرض جبران خسارت, اما شما همچنین نیاز به روشنایی مناسب شرایط. شما می توانید با استفاده از هر دوربین از جمله تلفن خود را, اما دوربین های بدون آینه و dslr ها عملکرد بهترین نتایج. ویرایش اولیه نرم افزار مانند ادوبی لایت روم و یا یکی از بسیاری از گزینه های دیگر نیز توصیه می شود.

هیلاری K. Grigonis/Digital Trends

روشنایی

یک شبح ایجاد شده است که در این زمینه به اندازه کافی روشن تر از موضوع خود را به طوری که زمانی که پس زمینه است که به درستی در معرض این موضوع می رود به طور کامل سیاه و سفید.

وجود دارد تعدادی از راه های مختلف برای رسیدن به این. خارج مطمئن شوید که موضوع خود را بین شما و خورشید و یا قاب آنها را در برابر آسمان روشن. شما نیاز به ساقه در ابتدا یا انتهای روز معمولا به نام ساعت طلایی به طوری که خورشید در آسمان کم. پس از غروب آفتاب نیز زمان زیادی را برای سایه ها اما شما باید به کار سرعت نور ناپدید به طور کامل.

کار در داخل قرار دادن موضوع خود را در یک راهرو و یا در مقابل یک پنجره روشن راه دیگر برای ایجاد یک شبح.

هر نور در مقابل این موضوع را شبح سخت تر برای رسیدن به. در هنگام عکسبرداری در داخل خانه برای مثال خاموش کردن چراغ های داخلی و قرعه کشی پرده در هر پنجره ها استفاده نمی شود برای ایجاد نور پس زمینه. خارج از منزل, سازمان دیده بان برای "طبیعی منعکس کننده" است که می تواند تندرست نور به صحنه مثل آب, ویندوز, یا سفید یا رنگ روشن دیوارها و سطوح دیگر.

در حالی که نور است مهم نیست چشم پوشی از بقیه ترکیب. وقت خود را فریم شات خود را. جلوگیری از درهم و برهمی و حواس او را پرت. سایه ها اغلب بهترین کار زمانی که آنها ساده است.

هیلاری K. Grigonis/Digital Trends

تنظیمات دوربین

اگر دوربین خود را به پشتیبانی از آن را توصیه می کنیم تنظیم نوع فایل خام (اتمام خام بهترین برنامه های عکاسی برای گوشی شما). این یک نیاز برای یک شبح, اما آن را به شما عطا کند انعطاف پذیری بیشتر به نیشگون گرفتن و کشیدن تصویر بعد در مقایسه با تیراندازی یک JPEG.

بعد تبدیل به قرار گرفتن در معرض دستی و یا نیمه حالت دستی مثل shutter priority یا اولویت دیافراگم. اگر شما هرگز گرفته شده در دوربین خود را خاموش حالت خودکار یا نیست و در عین حال راحت در حالت دستی اولویت دیافراگم است که احتمالا ساده ترین راه برای رفتن است. این به شما اجازه خود را تنظیم دیافراگم در حالی که دوربین کنترل سرعت شاتر به طور خودکار. همراه با قرار گرفتن در معرض جبران خسارت شما قادر خواهید بود به طور کامل کنترل نگاه از تصویر. اکثر دوربین های دیجیتال از جمله گوشی های نوعی از قرار گرفتن در معرض جبران خسارت — مشاهده راهنمای ما در این ویژگی برای نحوه استفاده از آن.

این ممکن ترین راه حل زیبا اما ساده ترین راه برای کشف کردن قرار گرفتن در معرض مناسب برای یک شبح است به حدس بزنید و بررسی کنید. ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و ببینید که چگونه آن را به نظر می رسد — اگر موضوع خود را بیش از حد روشن به سادگی به نوبه خود به پایین قرار گرفتن در معرض. اگر شما با استفاده از قرار گرفتن در معرض کتابچه راهنمای کاربر شما می توانید تنظیم کنید یا سرعت شاتر و یا دیافراگم; در نیمه دستی در حالت روشن قرار گرفتن در معرض جبران خسارت به -1 برای شروع یکی دیگر از تست ضربه و همچنان از وجود دارد.

اگر شما راحت تر خود را با دوربین دستی تنظیمات شما می توانید پرش به شروع این فرایند اندازه گیری برای پس زمینه. برای مثال هنگامی که خارج از منزل, نقطه دوربین خود را در آسمان قفل در تنظیمات برای قرار گرفتن در معرض مناسب و سپس reframe از و را تست کنید.

توجه داشته باشید: ما توصیه می کنیم با استفاده از یک نسبتا کوچک دیافراگم مانند f/8 یا f/11 به نگه داشتن خود را با موضوع پونز نوک تیز و به ایجاد عمق میدان نگه می دارد که بیشتر از عکس در تمرکز و به طور کلی آنچه شما می خواهید در یک شبح.

هدف این است که کاملا تاریک موضوع با درستی در معرض پس زمینه. بسته به سبک خاص خود را در صحنه شما ممکن است یک شبح کامل در دوربین. دریافت به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید و بقیه را می توان تصحیح شده در پست.

هیلاری K. Grigonis/Digital Trends

ویرایش

شرایط نور و به ندرت بودن کامل یک فرصت خوب وجود دارد شما می توانید بهبود خود را شبح با ساخت برخی از ساده پیشرفت در نرم افزار ویرایش.

باز کردن تصاویر خود را در مورد علاقه خود را به ویرایشگر عکس. در هنگام کار با یک شبح اولیه خود را به چالش خواهد شد رفع کنتراست. اگر موضوع خود را بیش از حد روشن در دوربین با استفاده از قرار گرفتن در معرض سایه سیاه و لغزنده تنظیم تیره تصویر. قرار گرفتن در معرض کشویی را تحت تاثیر قرار تمام عکس ها به همان اندازه در حالی که سایه ها و سیاه پوستان لغزنده تاثیر می گذارد فقط تیره تر مناطق مربوطه به اهنگ صدا. اگر موضوع شما تاریک است اما پس زمینه به نظر می رسد کم, همانطور که در مثال زیر شما می توانید افزایش قرار گرفتن در معرض برجسته و سفیده لغزنده را به تصویر روشن تر است. شما ممکن است ترکیب و مطابقت با این تکنیک های برای بهترین نتیجه به طور کلی هر دو تیرگی سایه ها و افزایش برجسته.

برای پیشرفته تر کنترل نگاه به منحنی ابزار. این به شما کنترل دانه بیش های مختلف مربوطه به اهنگ صدا مناطق در تصویر. یا برای کارشناس-افزایش سطح, شما انتخابی می تواند تیره و یا روشن کردن مناطق خاصی از تصویر با استفاده از تنظیم برس یا dodge و burn tools — اما این گام نیست معمولا لازم برای متوسط شبح.

هنگامی که شما شاد با نگاه خود شبح شما می توانید در ادامه ویرایش های شما را طبیعی, عکس از جمله افزایش سرعت رنگ و برداشت ترکیب. افزایش اشباع به عنوان مثال ممکن است کمک به شما شبح پاپ و حتی بیشتر, در حالی که بازی با تعادل رنگ سفید و رنگ را تغییر خلق و خوی تصویر آن را گرمتر یا سردتر است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن