چگونه برای ایجاد یک نقشه در فوتبال

به صورت دیجیتال در عرصه فوتبال می تواند یک محل بزرگ. استفاده از "بی نهایت" جهان نوع و مجازی زمین امتداد برای

توسط DOSTEMANSALAM در 4 خرداد 1399

به صورت دیجیتال در عرصه فوتبال می تواند یک محل بزرگ. استفاده از "بی نهایت" جهان نوع و مجازی زمین امتداد برای همیشه در هر جهت. یاب نقشه به شما کمک کند نگه داشتن یاطاقان های خود را همیشه بیشتر از آن برای بازیکنان جوان که تمایل به ولگرد از فوتبال بسته است. ما به شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد یک نقشه در Minecraft بنابراین هر کس می تواند پیدا کردن راه خانه خود را.

اگر شما ایجاد یک قلمرو با استفاده از "تخت", نوع, شما نمی نیاز به یک نقشه. آنها تنها 256 x 256 بلوک معنی که شما به احتمال زیاد هرگز ولگرد بیش از حد دور از خانه و یا سقوط کردن لبه. نقشه ها بهترین راه حل برای بی نهایت موقعیتهای با پنج خاص اندازه شما می توانید به آهنگ در هر نقطه از کوچک به تلویزیون بزرگ فاصله است.

تعیین نقشه

کمیته مبارزه با سانسور ارائه می دهد دو نقشه انواع. برای این راهنمای ما فرض شما می خواهید یاب نقشه داده شده و آهنگ آن موقعیت هر بازیکن در این عرصه نه فقط شما.

بر پایه نقشه (یا فقط نقشه) واقعی است نقشه از قلمرو خود را به عنوان به خوبی, اما آن را شامل نمی شود ردیابی محل. این نسخه به احتمال زیاد بهتر مناسب برای آویزان بر روی دیوار برای دکوراسیون.

در هر دو مورد نقشه شما ایجاد نمی کند فورا نمایش هر کوه و رودخانه و کویر. آن را با این نسخهها کار شبیه به آر پی جی پنهان و کشف نشده خاک به آرامی به عقب کشیدن ابری حجاب به عنوان سرمایه گذاری شما جلو. در نهایت سفر خود را آشکار خواهد شد تمام قلمرو.

نقشه آغاز خواهد شد کشف قلمرو خود را لحظه ای باز آن — زمین صفر است. این نقطه باقی خواهد ماند در مرکز نقشه خود را که آیا آن را نقطه تخم ریزی بستر و یا تهیه جدول.

آنچه شما نیاز دارید

هر دو پایه نقشه و مکان یاب نقشه نیاز به ابزار خاص و مواد تشکیل دهنده. ما لیست آنها را در زیر همراه با تصاویر فقط در مورد شما به کمیته مبارزه با سانسور.

یک تهیه جدول (چپ) و کوره (سمت راست)

Minecraft Crafting Table and Furnace

شما به سادگی نمی توانید به سادگی هر چیزی را بدون یکی از این دو مورد.

چهار سنگ آهن بلوک و یک شمع از redstone گرد و غبار

Minecraft Iron Ore and Redstone Ore

برای دریافت redstone گرد و غبار و شما نیاز به یک بلوک از redstone سنگ (سمت راست) که ساکن اعماق زمین در قلمرو پایین لایه های 16. هنگامی که شما به دست آوردن redstone سنگ پرتاب آن را به یک کوره با برخی از سوخت و شما ایجاد redstone گرد و غبار. سنگ آهن بلوک (سمت چپ) اقامت فقط بالاتر از سطح دریا.

نه شکر نی ها

Minecraft Sugar Canes

این استفاده می شود برای ایجاد کاغذ. به عنوان بالا نشان داده شده است رشد آنها در نزدیکی آب.

سوخت برای سوزاندن در کوره

Minecraft Stripped Oak Wood

شما می توانید با استفاده از یک بلوک از زغال چوب یک بلوک از زغال سنگ و یا چهار بلوک از چوب — هر چه می سوزد. زغال سنگ مشتق شده از زغال سنگ سنگ است که شما می توانید در هر نقطه زیرزمینی (یا در غارها) و با استفاده از یک کلنگ زدن. ترکیب چوب و زغال سنگ در یک کوره برای ایجاد زغال چوب. اما با استفاده از چوب به عنوان سوخت است که احتمالا حداقل کار فشرده گزینه برای این راهنمای.

با همه چیز جمع شما هم اکنون می توانید حرکت خود را برای ایجاد نقشه.

ایجاد نقشه های خود

دستورالعمل های زیر را ایجاد کنید خالی یاب نقشه که در نهایت نمایش مکان فعلی خود را. اگر شما به سادگی نیاز به یک نقشه بدون منطقه جغرافیایی شما می توانید دور زدن دستورالعمل برای ایجاد یک قطب نما و در شروع مرحله 6.

مرحله 1: باز کردن کوره و اضافه کردن سنگ آهن (top مربع) و سوخت (پایین مربع). ما در مثال زیر نشان داده شده است ما با استفاده از ذغال چوب به عنوان سوخت.

مرحله 2: کوره به طور خودکار ایجاد میله های آهن تا خود را از سنگ آهن و یا سوخت تخلیه شده است و یا شما خروج از کوره. برای تکمیل کشیدن میله های آهن را به موجودی خود را.

Minecraft Create Iron Bars

مرحله 3: باز کردن تهیه جدول و اضافه کردن چهار میله های آهن و یک شمع از redstone گرد و غبار. تهیه جدول به طور خودکار ایجاد یک قطب نما.

Minecraft Create Compass

مرحله 4: برای تکمیل کشیدن قطب نما را به موجودی خود را.

گام 5: با تهیه جدول هنوز باز, کشیدن سه پشته از سه قند نی ها به پایین مربع به عنوان زیر نشان داده شده است. هر نیشکر پشته ایجاد سه ورق کاغذ به این معنی که شما می خواهید بکشید پشته از کاغذ به موجودی خود را سه بار.

Minecraft Create Paper Sheets

مرحله 6: با تهیه جدول هنوز باز انتخاب قطب نما در موجودی خود را و کشیدن آن به سمت مرکز مربع است. پر کردن تمام مربع های دیگر با یک ورق کاغذ هر یکبه عنوان زیر نشان داده شده است (هشت مجموع).

اگر شما نمی ساخت یاب, نقشه, تعویض قطب نما برای یک نهم ورق کاغذ پر کردن تمام نه مربع. این غیر یاب نقشه در مفید آمده است هنگامی که شبیه سازی پر از نقشه های بعد.

Minecraft Create Empty Locator Map

گام 7: به پایان بکشید جدید خالی یاب نقشه به موجودی خود را و یا Hotbar.

پر کردن مپ

Minecraft Fill your Map

حالا که شما یک نقشه حرکت بعدی خود را به آن را پر کنید! دوباره این کار می کند به طور مشابه به چه آر پی جی پنهان و کشف نشده خاک به آرامی به عقب کشیدن ابری حجاب به عنوان سرمایه گذاری شما جلو.

مرحله 1: باز کردن موجودی خود را و کشیدن خالی یاب نقشه شما فقط ایجاد شده به Hotbar.

مرحله 2: انتخاب نقشه و کارهای زیر را انجام دهید تا آن را به نمایش:

  • کنسول: مطبوعات چپ ماشه
  • کامپیوتر: دکمه سمت راست کلیک کنید و دکمه ماوس خود را
  • تلفن همراه: ضربه بزنید و نگه دارید بر روی صفحه نمایش

مرحله 3: سفر خود را در سراسر Minecraft عرصه برای پر کردن نقشه.

به عنوان نقشه کدها منطقه شما متوجه است که آن را محدود کرده است: خود بازیکن شاخص را متوقف امتداد لبه به شما به عنوان حرکت در خارج از نقشه مرزهای. در آن زمان دولت آن قطاری مساحت 128 x 128 بلوک بر اساس منطقه ای که در آن برای اولین بار افتتاح شد — نیمی که از "تخت" جهان ،

ما در مثال بالا نشان داده شده است نقشه پایه تنها اسیر چند بلوک شهر ما "بی نهایت" کمیته مبارزه با سانسور قلمرو. برای بزرگتر پوشش ما نیاز به زوم کردن که نیاز به یک سفر به تهیه جدول.

بزرگنمایی نقشه خود را

شما می توانید بزرگنمایی نقشه چهار بار. در اینجا اندازه واقعی:

  • زوم 1 – 256 x 256 (سطح 1/4)
  • زوم 2 – 512 x 512 (سطح 2/4)
  • زوم 3 – 1024 x 1024 (سطح 3/4)
  • زوم 4 – 2048 x 2048 (سطح 4/4)

که گفت: شما نمی توانید ایجاد یک نقشه بی نهایت فوتبال جهان است. اگر هر چیزی شما می توانید اضافی ایجاد سطح 4/4 نقشه اگر شما می خواهید برای ردیابی مناطق زیادی در خارج از اصلی خود را در سطح 4/4 نقشه. اما سطح 4/4 نقشه ها بسیار بزرگ است. شما ممکن است دریابید که سطح 1/4 نقشه ها آسان تر به عنوان خوانده شده و یک گزینه بهتر از نقشه برداری محلی زمین.

پس جهان مسطح نوع 256 x 256 بلوک شما می توانید به راحتی به ایجاد و گسترش یک نقشه را پوشش می دهد که تمام قلمرو.

مرحله 1: باز کردن تهیه جدول و قرار دادن فعلی خود را در نقشه در مرکز میدان در حالی که پر کردن باقی مانده هشت مربع با کاغذ. اگر شما نیاز به مهارت بیشتر در مقاله بازگشت به گذشته دستورالعمل در مورد نحوه استفاده از نیشکر است.

مرحله 2: کشیدن جدید خود را گسترش نقشه (256 x 256 یا سطح 1/4) به موجودی خود را.

Minecraft Expand Map

مرحله 3: برای حتی بزرگتر نقشه کشیدن خود را فقط بزرگتر نقشه بازگشت به تهیه جدول و پر کردن مربع باقی مانده و با کاغذ. این باعث ایجاد یک 512 x 512 نقشه (سطح 2/4).

گام 4: کشیدن جدید re-گسترش نقشه خود را به دایرکتوری.

گام 5: تکرار این روند برای 1024 x 1024 نقشه (سطح 3/4) و یا دو بار برای 2048 x 2048 نسخه (سطح 4/4).

خود را با نقشه بزرگ آن اساسا بازنشانی و شروع مجدد ضبط محیط زیست از جایی که آن را برای اولین بار باز کرد. در حالی که این برای شما چه در مورد تمام بازیکنان دیگر دسترسی به قلمرو خود را به خصوص بازیکنان جوان?

کلون آن!

کپی مپ

Minecraft Level 4 of 4 Map
این بزرگترین نقشه شما می توانید ایجاد کنید!

پارسه با بچه ها در حال حاضر می دانم که ترس از نیاز به ارسال یک مجازی جستجو ، آنها ولگرد بیش از حد به نقطه که در آن شما در حال حرکت از روی صفحه نمایش به صفحه نمایش تلاش برای دقت اشاره کردن محل دقیق آن خود را. با یاب نقشه شما می توانید محل از همه بازیکنان در این عرصه نه فقط شما.

ایده نقشه شبیه سازی است که به ارائه تمام بازیکنان با یک کپی از نقشه خود را به طوری که آنها می توانید با خیال راحت بازگشت به نقطه که در آن شما برای اولین بار باز اصلی — نام دیگر زمین صفر است. کپی نقشه های خوبی هستند باید مورد برای بازیکنان جوان که عاشق سرگردان به خصوص در عوالم بی نهایت.

برای کپی کردن یک نقشه شما نیاز به یک نقشه جدولزیر نشان داده شده و یک خالی نقشه.

Minecraft Cartography Table

قبل از شروع, مطمئن شوید که شما زمان نقشه کامل قبل از ساخت یک کپی. اگر شما سطح 4/4 نسخه این ممکن است مدتی طول بکشد.

مرحله 1: باز کردن نقشه ها جدول و اضافه کردن خود را تکمیل نقشه در بالای مربع همراه با خالی نقشه در پایین مربع است.

مرحله 2: نام و نام خانوادگی خود را کپی نقشه (اختیاری). نگه داشتن در ذهن که این روند تغییر نام هر دو نقشه.

Minecraft Copy Map

مرحله 3: کشیدن دو نقشه را در موجودی خود را.

گام 4: تکرار سه مرحله قبلی برای نسخه های اضافی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن