چگونه به نگه داشتن سرگرم کننده (و کار اخ) رفتن در هنگام قطع برق

در جهان امروز قطع برق است مانند یک ناقوس مرگ برای سلامت عقل خود را. بسیاری از ما در حال کار از خانه برای آینده

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399

در جهان امروز قطع برق است مانند یک ناقوس مرگ برای سلامت عقل خود را. بسیاری از ما در حال کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی و حتی کسانی که تصمیم گرفت که سیب زمینی روی نیمکت است یک نجیب تر زندگی چه می خواهید انجام دهید زمانی که برق می رود ؟ هیچ چیز—همه چیز را بسته! به همین دلیل ما آماده جلوتر از زمان.

تبلیغات

تصویر این: شما در حال نشستن در خود jammies تماشای مارتا استوارت و Snoop Dogg دریافت شیار خود را در زمانی که همه از ناگهانی ... بنگ! که تندر تصادف که صدا مانند یک آمار نزدیک به کشته شدن شما و شما بیش از حد سنگسار به یاد داشته باشید برای شارژ دستگاه های خود را. اوه نیز وجود دارد خسته کننده ایمنی و بهره وری ملاحظات به نگرانی در مورد. خوشبختانه شما می توانید کشتن دو پرنده با یک سنگ و ما به شما نشان می دهد چگونه در این قطع برق آمادگی سمینار.

اخطار: این می تواند یک تلاش پر هزینه, و شما ممکن است در نهایت به دنبال مانند دیوانه doomsayer که باقی می ماند در outhouse تا جاده از ترک مسیر 66. Preppers خواهد احساس در خانه در حالی که بقیه از شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن برخی از موارد توصیه می شود به آرامی در طول زمان است.

اول ما نیاز به قدرت است.

تبلیغات

اولین و مهمترین قدرت مهم ترین بخش برای کشف کردن. از نگه داشتن گوشی های هوشمند ارتباطات زنده به صرفه جویی در یک دسته ای از گوشت از خراب کننده مناسب آماده سازی برای طولانی قطع خواهد شد نگه داشتن خانه خود را (و شما) از سقوط از هم جدا. Yما مجموعه ای از برای برق اضطراری فراوان هستند اما یکی از اندازه متناسب نیست تمام.

نگه داشتن یخچال فریزر و سایر ملزومات در حال اجرا

اگر شما انتظار یک قطع است که امتداد طولانی تر از یک زن و شوهر از ساعت, شما نیاز به برخی از نوع ژنراتور. اعم از گاز یا انرژی خورشیدی یک ژنراتور تبدیل خواهد شد که انرژی قابل استفاده به برق AC.

چقدر شما نیاز دارید بستگی دارد آنچه شما انجام می دهند. که معادله آسان اگر شما می دانید که در آن برای پیدا کردن اعداد. فقط اضافه کردن مجموع وات از تمام الکترونیک شما به دنبال پوشش. به دنبال یک برچسب در مورد و یا در داخل کتابچه راهنمای کاربر. اگر همه چیز با شکست مواجه, جستجوی خود را در مدل آنلاین. سپس ما سعی خواهیم کرد به اضافه جهش است که رقم مناسبی حاشیه. که ظرفیت ما به دنبال در ما کامل ژنراتور.

آن را غیر ممکن است برای پوشش هر سناریو در اینجا, اما بیایید می گویند شما باید یک یخچال و یک فریزر و اجازه پرتاب یک اجاق مایکروویو در آن وجود دارد چرا که هیچ کس می خواهد به سرما خوردن اسپاگتی. معمولی مجموع تمام است که بیرون می آید به حدود 2500 وات بنابراین شما می خواهم می خواهم چیزی را با حداقل 3000 وات یا بالاتر (من می خواهم شروع به بالاتر) است که ژنراتور همیشه اجرا در 100% راندمان. بیشتر چیزهای که شما باید بیشتر قدرت شما نیاز دارید.

تبلیغات

فراموش نکنید که شما نیاز به پوشش هر دو راه اندازی (موج وات) و قدرت در حال اجرا در (رتبه وات) نیاز به هر گونه الکترونیک شما اتصال. همه وسایل خود را داشته باشد راه اندازی نیاز, اما بسیاری از آنهایی که مهم فراموش مانند یخچال و تهویه مطبوع واحد—و شما نمی قادر خواهد بود برای شروع به آنها را بدون اعداد سمت راست. مرجع وسایل خود را' دفترچه راهنما و یا قدرت برچسب و بررسی متقابل آنها با ژنراتور شما تصمیم می گیرید.

رفتن به ما را باور قطع بحران چیزی شبیه به این 4,400 W DuroStar ژنراتور کامل خواهد بود که در سناریو. این گاز واحد (پروپان مدل های استفاده از انرژی پاک, اما آنها گران تر) و تعارفات شامل یک استارت الکتریکی دو مستقیم 12 ولت 20A رسانه یک 120V/240V 30A قفل پیچ و تاب و 12V 10A ابزار خروجی. آن 3.9-گالن مخزن سوخت را نگه می دارد چراغ برای هشت ساعت در 50 درصد بار است که در سمت راست که در آن شما می خواهید برای بهره وری.

تبلیغات

اگر شما می توانید دست خود را بر روی مواد قابل اشتعال مورد نیاز برای کسانی که شما نیز می تواند به خورشیدی هر چند این ارائه نمی کاملا به عنوان مقدار قدرت خروجی. اگر شما در حال رفتن خورشیدی Jackery امن است با نام تجاری برای شروع با. آن 500W قابل حمل ژنراتور بسته AC تاسیسات و سه پورت USB و باتری اتهامات در 16 ساعت زیر آفتاب (یا هشت ساعت متصل به دیوار اما آن را تقریبا به عنوان سرد). حرکت نزولی این است که شما باید به خرید پانل های خورشیدی به طور جداگانهو مانند ژنراتور آنها هزینه یک پنی.

تبلیغات

یک اینورتر برای ماشین خود را یکی دیگر از شسته و رفته گزینه را در نظر بگیرید. این تساوی انرژی خود را از خودرو داخلی باتری و آن را تبدیل به قابل استفاده AC انرژی است. این Krieger واحد فوق العاده در خرج کردن با دو هر یک از ساخته شده در پورت USB و سه جانبه رسانه ها. پیدا کردن آنها را به عنوان ارزان به عنوان 85 دلار برای 1,100 W/تا 2200 W, در حال اجرا/افزایشبا رفتن به عنوان بالا به عنوان 4,000 W/8,000 W برای $350. تنها عیب آن این است که شما نیاز به شارژ که باتری اتومبیل.

تبلیغات

یکی از آخرین سریع نظر برای صاحبان خانه با مصرفی درآمد: ژنراتور آماده به کار. شما آنها را نصب کنید را در کنار خانه خود را و آنها را لگد در به طور خودکار هر زمان که قدرت خود را می رود. نتیجه این است که آنها پایدار و کارآمد و بسته به اندازه کافی آب به قدرت بسیار از کل یک خانه به طور متوسط اما انتظار می رود به پرداخت در هر نقطه از $3000 تا 4000 دلار برای راه اندازی اولیه به علاوه موارد بیشتر به صورت بالقوه نصب و راه اندازی و اجازه هزینه.

تبلیغات

صرفه جویی در کار شما

پس از ملزومات شما می خواهید برای حفظ این صفحه گسترده شما ساعت را صرف کار بر روی. (هی هر کسی کار می کند در ابر!) یک منبع تغذیه اضطراری (یو پی اس) و یا باتری پشتیبان است که آنچه شما می خواهید. اینها مانند ويژگيهاي اما آنها نیز ساخته شده در باتری است که اقامت متهم و حفظ خواهد کرد هر چیزی متصل به پشتیبان گیری سوکت زنده حداقل برای در حالی که کمی.

تبلیغات

این به این معنا نیست به جای ژنراتور—در واقع بیشتر خواهد شد و پس از مرگ فقط در چند دقیقه—اما آنها مناسب برای دفتر خانه. پلاگین کامپیوتر, مانیتور و اینترنت مودم و روتر به باتری بنادر و شما باید زمان کافی برای صدای زنگ به خود و همکاران خود را ذخیره اسناد و بریس برای فن آوری های زمستان.

یک پایه مانند APC 550VA/300W, هشت-جعبه خروجی به خوبی کار می کند و بانک شکستن نیست. سه نفر از آن رسانه ها باید محافظت از باتری—فقط به اندازه کافی برای اداره ملزومات است.

تبلیغات

صرف بیشتر و شما می توانید چیزی بهتر مثل این 1,500 VA/از 1000 W CyberPower برج که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک کامپیوتر. این گران است در $210, اما شما می توانید هر دو USB و USB-C پورت اترنت یک صفحه نمایش با دکمه کنترل برای تنظیمات به علاوه 12 مجموع رسانه های شش خواهد شد که زنده ماندن یک خاموشی ناگهانی تا ده دقیقه.

همراه تبلت و لپ تاپ, Oh My

تبلیغات

بله, ما می خواهیم به قدرت آن بیش از حد. آنها ایده آل را در این وضعیت نه تنها به دلیل شما ممکن است نیاز به تماس با کسی که در مواقع اضطراری بلکه به رسیدگی واقعی اضطراری در اینجا است که خود را خزنده خستگی. دریافت قابل حمل قدرت بانک و نگه داشتن در آن متهم شده است.

Anker را PowerCore باتری در میان صدر در این بازی اگر چه یک نی نی گران این بالا-لایه PowerCore+ مدل آدرس بسیاری از نقاط درد. با 26,800 میلی آمپر ساعت ظرفیت آن می تواند شارژ اکثر گوشی های هوشمند نیم دوجین بار اپل دو بار و تغییر و حتی اتاق های متعدد از بالا به یو پی اس برای نینتندو سوئیچ. این یک 45W USB-C قدرت تحویل بندر و دو USB-یک PowerIQ بنادر دادن به شما به اندازه کافی فضای در هر دو ظرفیت و زمان برای شارژ حتی یک لپ تاپ در غیر سرعت لاک پشت. آن را نیز طول می کشد تنها کمتر از چهار ساعت به شارژ که شگفت انگیز است برای چیزی به این اندازه.

تبلیغات

Anker دارای یک مدل مشابه که حدود 40 دلار ارزان تر و شامل USB-C دیوار شارژر و USB-C به USB-C کابل اما در کل خود را شارژ فعلی می افتد به 30W.

RAVPower یکی دیگر از نام تجاری بزرگ برای قدرت بانک ها. در $57, این 26,800 میلی آمپر بسته است که بطور قابل توجهی بیشتر مقرون به صرفه در حالی که ارائه عملکرد مشابه با یک 30W حداکثر قدرت و تحویل. با دو USB-یک پورت و یک USB-C این می تواند به سه دستگاه در یک زمان و RAVPower را iSmart 2.0 تکنولوژی را تضمین هر دستگاه می شود دقیق مناقصه مراقبت توام با عشق به آن نیاز دارد.

تبلیغات

یکی از آخرین در نظر گرفتن اگر شما چیزی مانند من و مهارت عمد شارژ کسانی شما: شارژر خورشیدی. این باید آخرین خندق گزینه تقریبا در هر سناریو به عنوان شارژر خورشیدی نمی تواند تضمین سازگار بهره وری مانند یک استاندارد شارژر می تواند.

اگر خورشید نیست بازی پر از قلاب, اما شما می توانید لذت بردن از تا به 63W از مجموع قدرت در سراسر گزینه های اتصال شما احتمالا هرگز حتی شنیده می شود از جمله dual 2.4 USB-یک پورت یک 3A USB-C پورت و 19V/3A DC ، که آخرین گزینه ای است مناسب برای شارژ ژنراتور قابل حمل مانند Jackery بالا و جعبه شامل یک همه در یک کابل به منظور تسهیل آن است.

تبلیغات

شارژر مثل این یکی شما نیاز به نگه داشتن هر آنچه که شما در حال شارژ در آفتاب. شما ممکن است همراه با یک باتری مدل به عنوان شما می توانید فقط بازی شیر یا خط آن خارج و نگه داشتن گوشی خود را با شما تا زمانی که آن را آماده برای رفتن. این یکی 25,000 میلی آمپر ساعت ظرفیتUSB-C, شارژ بی سیم و یک پردازنده چراغ قوه و آن را تنها $36.

تبلیغات

در حالی که ما در موضوع باتری تا 100-بسته باتری های قلیایی ، شما می دانید ... برای اسباب بازی. (NSFW!)

ایمنی

شما ممکن است قدرت داشته باشد اما شما نه از جنگل است. چه اتفاقی می افتد اگر قدرت طولانی تر از یخچال شما می توانید نگه داشتن چیزهایی سرد ؟ چگونه شما می رویم به پچ کمی جیمی تا زمانی که او در دیدار چهره به چهره با دیوار او نمی تواند را ببینید ؟ و خواهد شد که تماس JA RULE برای ایجاد حس از این همه!?

تبلیغات

درسته که آخر یکی نیست یک اولویت است اما ما می توانید آماده برای هر چیز دیگری. ضروری است به یک چراغ قوه دستی مانند این سرد 750-لومن سیاه & دکر است که شما را مانند یک تفنگ. ترجیح می دهند آندرتیکر در قبرستان نگاه می کنید ؟ سعی کنید از این فانوس LED. شما همچنین می توانید مانع برخی از باطری لامپ های LED برای بیشتر دوام. این کلاسیک شمع یک گزینه است اگر شما مودی بیش از حد. فقط اقدامات احتیاطی مناسب.

تبلیغات

یک کیت کمک های اولیه ثابت در دسترس است که همیشه ایده آل, قطع برق و یا نه. به طوری که یک دست لنگ رادیوییکه شما می توانید استفاده کنید برای گوش دادن برای همه واضح و روشن در طول طوفان شدید و یا در مواقع اضطراری است.

تبلیغات

اوه, و شما احتمالا رفتن به hangry و تعمیر سریع ساندویچ اما بهتر است شما هدایت روشن است که تند عسل بو دلی ترکیه اگر یخچال شما شده است و بیش از چند ساعت. انتخاب کنید تا بزرگ سنگین کولر و پرتاب برخی از یخ در خود را به نگه داشتن گوشت و دیگر مواد غذایی حساس موارد از خراب.

تبلیغات

زمان به آن لذت ببرید!

Illustration for article titled How to Keep the Fun (And Work, Ugh) Going During a Power Outage
عکس: Quentyn Kennemer

ما تقریبا وجود دارد! ما مراقبت از رشد و در حال حاضر از آن زمان به مرتب کردن چگونه شما می خواهید برای زنده ماندن بعد از چند ساعت بدون ایکس باکس خود را.

تبلیغات

اگر اینترنت انتگرال به خود روزنامه جام جم, شما می خواهید hotspot دسترسی داشته باشید. اکثر تلفن های هوشمند دارای این ویژگی ساخته شده است و طرح تلفن همراه خود را در حال حاضر ممکن است شامل hotspot دسترسی داشته باشید. اگر شما نمی کند, شما می توانید خرید یک اختصاص داده شده و پرتاب یک سیم کارت است که کمک می کند تا شما حفظ باتری به اندازه کافی به سمت چپ بروید در آتش زنه در خواب خوب جایگزین برای شمارش گوسفند.

من می خواهم پیشنهاد Verizon که دارای بهترین پوشش کلی با ثبات سرعت LTE. این Jetpack MiFi در 8800L قادر است برای این کار در $200 یا 100 $اگر شما انتخاب کردن برای یک قرارداد دو ساله. اگر شما نیاز به سرویس جدید ورایزون نامحدود تنها خط برنامه داده شروع در $80 در هر خط در داده-تنها حالت است که همچنین شامل بحث و متن اگر شما تصمیم به اضافه کردن یک تلفن بعد. شما همچنین می توانید داده ها-تنها برنامه با شروع در $60 برای 10GB اما شما پرداخت $10 در هر گیگابایت اگر شما بیش از اجرا. در حال حاضر با Verizon? اضافه کردن یک data-تنها خط به طرح خود را برای 50 ٪ خاموش معمول هزینه های.

تبلیغات

فقط مراقب باشید به جویدن از طریق داده های خود را مانند یک مرد دیوانه است. از تجربه شما باید خوب به فهرست وب سایت بازی, بازی های ویدئویی آنلاین و شاید حتی در جریان چند قسمت از مورد علاقه خود را Netflix بکشد نشان می دهد در کیفیت پایین تر بدون استفاده از بیش از 2-3 گیگابایت.

اگر شما در حال تماشای HD و یا بالاتر نیاز به دانلود هر چیزی و یا با استفاده از داده های بیشتر فشرده ویژگی های مانند تماس های تصویری شما نیاز دارید بیشتر. دریافت یک برنامه داده نامحدود از طریق حامل خود را اگر ممکن است در غیر این صورت شما خیره کردن یک قبض تلفن که یکی می تواند به راحتی اشتباه گذشته به دلیل وام مسکن. مطمئن شوید که خود را حامل پشتیبانی از 4G سرعت در منطقه شما, چرا که چیزی کمتر است تقریبا بی فایده است.

تبلیغات

این آخرین دور از خرید تنها لازم است که اگر شما در واقع مانند مردم زندگی در خانواده خود را. هیئت مدیره بازی! و یا کارت های بازی. هر نوع بازی که نمی کند نیاز به قدرت ، در خانه ما عشق پیک که شما می توانید با منظم ol' کارت های بازی. ما نیز مانند Dominosیا "استخوان" اگر شما خواهد شد.

تبلیغات

وجود دارد همچنین کلاسیک کالاهای اساسی مانند Uno, انحصارو غیر منتظره ای خطرناک و وحشی بازی چرخان. (اگر شما باید برخی از عینک و یک باند پرماجرا پزشکان یوگا—حتی بهتر!)

تبلیغات

شما نمی توانید به اشتباه. فقط کشف کردن آنچه شما و خانواده خود را دوست دارید و آن را خرید. در بدترین حالت آن را خفه در پشت یک محافظه کار گنجه تا آن روز با شکوه رستگاری.

تبریک: شما فقط (نظری) جان سالم به قطع برق و به طور بالقوه شیوع زامبی!

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن