چگونه به رفع جیر جیر ترمز

تعمیر و نگهداری خودرو 101 همه ما تا به حال گوش سوراخ کردن جیغ از جیر جیر ترمز به نظر می رسد در بدترین زمان.

توسط DOSTEMANSALAM در 22 اردیبهشت 1399

تعمیر و نگهداری خودرو 101

همه ما تا به حال گوش سوراخ کردن جیغ از جیر جیر ترمز به نظر می رسد در بدترین زمان. این که آیا شما در حال کشیدن را انتخاب کنید تا رئیس خود را به ناهار یا تلاش برای ترک خود را در جلوی خانه در صبح زود وجود دارد هیچ زمان خوبی برای پر سر و صدا ترمز.

خوشبختانه چند ابزار یک بعد از ظهر در گاراژ خود را به سرعت به مقابله با این مشکل است. ما قرار داده ایم با هم در این موارد شما باید مراحل را به, و چند راهنمایی عیب یابی.

چرا ناله?

قبل از غواصی به برخی از علل و راه حل های خود را به ترمز سردرد شایان ذکر است که ترمز را گاهی اوقات سر و صدا. متناوب chirps عادی هستند, به خصوص اگر شما زندگی می کنند در شرایط آب و هوایی شدیدتر. اگر شما هنوز هم پدال ترمز احساس می کنید و می توانید اسکراب کردن سرعت به صورت عادی وجود دارد هیچ چیز جدی به نگرانی در مورد.

به عبارت ساده, جیغ ترمز به طور کلی ارتعاش. به طور خاص سر و صدا می آید از فعل و انفعال بین دیسک ترمز یک کولیس و یک پد. تاثیر سیستم های را منتشر می کنند یک سر و صدا هنگامی که فشار اعمال شده از کولیس بر روی دیسک. شما می توانید اسلم بر روی پدال ترمز و یا حمل بیشتر/کمتر سرعت به هر ترمز مانور اما ترمز های خود را هنوز هم می تواند howl به دلیل تماس بین پد خود را و دیسک.

اگر شما متوجه ترمزهای خود را تنها با ایجاد سر و صدا گاهی اوقات ممکن است به دلیل رطوبت-تبدیل-زنگ زدگی در سطح یک دیسک یا پد. این می تواند اتفاق می افتد به سرعت به عنوان یک شبه و ممکن است برخی از جیغ تا زمانی که همه از زنگ پاک شده از قطعات. در اینجا دوباره, این است که هیچ چیز به نگرانی در مورد.

آهنگ روز علاقه مندان به مسابقه پد نیاز به هوای جدید خو گرفتن به برخی از فاش کردن. مواد مورد استفاده برای ایجاد عملکرد لنت ترمز بیشتر و مقاوم در برابر گرما و ایجاد اصطکاک که افزایش فرکانس رزونانس به محدوده قابل شنیدن. به همین دلیل بسیاری از آخر هفته روروک مخصوص بچه ها یا انتخاب یک ترکیب پد نیست که مهاجم به اندازه کافی به سر و صدا و یا تعویض لنت هفته رفت و آمد.

در این دو نمونه وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ, اما اگر شما شروع به شنیدن تیز فلزی سر و صدا به جای مداوم بالا سخت تن به تن, جیغ, شما نیاز به تمایل به ترمزهای خود را بلافاصله. در این مورد, شما به احتمال زیاد فرسوده پد خود را به این فلز و کاهش وسیله نقلیه خود را بدون هیچ گونه ترکیب بافر.

چه ابزار و محصولات شما نیاز

در اینجا برخی از مهم ترین ابزار و محصولات شما نیاز به سکوت خود را ترمز:

  • نوعی از دست حفاظت (ما توصیه می خواهم یک جفت دستکش مکانیک با برخی از ساخته شده است در گرفتن)
  • جک و جک می ایستد (بندر حمل و نقل است برخی از ستارگان معاملات در این سال-دور)
  • C-گیره
  • پس زدن دهنه اسب آچار
  • آچار بکس (با چند سوکت اندازه متناسب با خودرو)
  • تفلون شیم
  • ترمز و گریس یا anti-seize
  • بی هوازی چسب

چگونه به سکوت است که سر و صدا

در ابتدا شما نیاز به تصمیم می گیرید که آیا شما می خواهید برای تعدیل سر و صدا و یا تغییر قطعات برای جلوگیری از صدا در دسترس نباشد.

اولین و ساده ترین راه حل این است که برای تغییر پد خود را. که بسته به نوع ترکیب شما را انتخاب کنید, پد جدید در تمام چهار گوشه می تواند کمی گران ($100-$200) اما این بهترین راه برای خلاص شدن از این شرایط که منجر به فش فش. اگر شما با استفاده از کولار پد, شما ممکن است بخواهید سعی کنید یک فلز یا سرامیک ترکیب. وجود دارد یک میلیون پد پس از تامین کنندگان که همه وعده بهترین پد, زندگی, قدرت توقف و قیمت بنابراین شما باید برای انجام برخی تحقیقات در بهترین خود را برای خاص و مدل. ما توصیه می کنیم با خرید قطعات اصلی از فروشنده های محلی خود را و یا یک تامین کننده قابل اعتماد مانند بوش.

اگر شما نمی خواهید به مبادله پد یکی دیگر از گزینه است برای قرار دادن یک تفلون شیم بین لنت و کالیپر پیستون. این کار نخواهد کرد برای هر سیستم ترمز — برخی از مهندسی هستند و بدون هر گونه حاشیه از فضا برای یک بیلچه به جا بدون ساخت پد کشیدن بر روی دیسک. شما می پوشند پد خود را به یک نقطه که در آن دیگر میکشد با شیم اما که می تواند اتلاف پول است.

دیگر بیشتر به طور موقت حل خواهد بود به کت بازگشت از لنت ترمز با ترمز و گریس یا anti-seize به بافر آن است.

نهایی و شاید بهترین اصلاح (با توجه به Popular Mechanics) است که به پایبندی به حمایت بشقاب پد به کالیپر پیستون یا مسکن. انجام این کار را افزایش می دهد پیستون جرم و تغییرات فرکانس لرزش به نقطه ای که آن را نمی خواهد فاش. برای دریافت این صفحه به چوب برای بیش از چند روز ، هفته و یا ماه شما نیاز به حق چسب. Popular Mechanics نشان می دهد بی هوازی چسب اعمال می شود که مانند یک فیلم و یا ماده چسبنده و لزج. هنگامی که شما فشار صفحه بصورتی پایدار و محکم در برابر پیستون مسکن/چسب چوب مانند یک معاون و مقاومت در برابر خوردگی از خاک و آب است.

افکار نهایی

اگر سر و صدا نمی خواهد برود بررسی کنید که آیا یا نه شما این است که باز به یاد بیاورید مربوط به ترمز مشکلات مربوط به. شما می توانید این اطلاعات را آنلاین و یا از طریق تماس با نزدیکترین نمایندگی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن