نحوه اتصال شادی-منفی برای نینتندو سوئیچ Lite

نینتندو سوئیچ Lite توابع متفاوت از استاندارد نینتندو سوئیچ. به طور خاص, شما می توانید در واقع سوئیچ کنسول دستی بین حالت و از منوی view حالت. بخشی از دلیل این است که کنترل بر روی سوئیچ Lite نه انفصال از سیستم خود را. این سوئیچ Lite قیمت پایین تر و اجازه می دهد تا برای بیشتر از حد قابل حمل است. اما طراحی این انتخاب به این معنا نیست شادی باهم کنترل به طور کامل ناسازگار با سوئیچ Lite. در واقع با لوازم جانبی مناسب و چند راهنمایی شما می توانید با سوئیچ Lite در رومیز حالت و کنترل آن از طریق شادی باهم کنترل است. در اینجا این است که چگونه به استفاده از لذت باهم کنترل در نینتندو سوئیچ Lite.

نحوه اتصال شادی-منفی برای نینتندو سوئیچ Lite

1. دریافت به شادی باهم کنترل

شما نیاز به یک زن و شوهر از لوازم جانبی شما می توانید قبل از استفاده از این شادی باهم کنترل با نینتندو سوئیچ Lite. اول بودن لذت باهم کنترل خود را.

آنها در بسته های یک یا دو با شادی باهم تسمه به صورت افقی بازی. ما توصیه می کنیم با گرفتن دو-بسته به این خواهد اجازه دهید شما را به بازی تمام سوئیچ ها با شادی منفی از آنجا که برخی از پشتیبانی نمی کند تنها شادی باهم بازی.

اگر شما برنامه ریزی در بازی با افراد دیگر در بازی های مانند ماریو Kart 8 لوکس, سپس شما باید انتخاب کنید تا یک دوم بسته شادی باهم کنترل است.

2. انتخاب کنید تا یک ایستگاه شارژ

بعدی شما نیاز به خرید یک ایستگاه شارژ برای کنترل پس شادی-منفی نمی توان به شارژ با استفاده از سوئیچ Lite. وجود دارد چهار-کنترل کننده ایستگاه شارژ شما می توانید آنلاین و یا در اکثر فروشندگان عمده است که طراحی شده است با استفاده از یک اتصال USB. آن را ارائه می دهد حتی باتری شاخص سطح برای کنترل.

هنگامی که شما در حال استفاده نیست شادی باهم کنترل آنها باید ذخیره شده در این ایستگاه به طوری که آنها همیشه آماده برای رفتن.

3. دریافت playstand

اگر شما در حال رفتن به بازی های خود نینتندو سوئیچ Lite استفاده شادی-منفی شما نیاز به چیزی برای نگه داشتن آن را درست پس از آن را شامل نمی شود مینی kickstand از سلف خود. ما توصیه می کنیم HORI Dual USB Playstand به دلیل شارژ و اتصال ویژگی های. اما هر پایه قرار می دهد که سوئیچ Lite در حالت نشسته انجام خواهد شد.

4. خرید شادی باهم گرفتن (اختیاری)

این مرحله اختیاری است اما اگر شما می خواهید بیشتر از یک واقعی کنترل احساس آن را توصیه می شود برای به دست آوردن یک شادی باهم گرفتن که اجازه خواهد داد که شما را به اسلاید شادی خود را باهم به یک قالب است که احساس می کند مانند یک بازی سنتی پد. آنها سخت به آمده توسط این روزها به عنوان بسیاری از نینتندو سوئیچ لوازم جانبی از جمله سیستم خود را.

5. جفت شادی-منفی خود را تغییر Lite

هنگامی که شما شارژ کنترل انتخاب کنید تا سمت چپ و راست شادی باهم و آماده برای اتصال آن به نینتندو سوئیچ Lite.

روشن کردن سیستم خود و انتخاب کنترل تب در پایین منوی اصلی.

بعدی را انتخاب کنید و تغییر ادراک و سفارش گزینه است. خود را تغییر Lite در حال حاضر آماده به جفت خود را با شادی-منفی.

فشار پایین بر روی دکمه همگام سازی برای یک یا دو ثانیه در شادی باهم کنترل شما در حال جفت شدن. آن را در واقع در امتداد نرده بنابراین حذف شادی باهم بند اگر شما در حال حاضر آن را در کنترل.

باید آن جفت ارز پس از چند ثانیه. شما سپس می توانید انتخاب کنید که کنترل تنظیمات شما می خواهید به استفاده از با پایین نگه داشتن دکمه های L و R در کنترل است. اگر شما با استفاده از دو کنترل را فشار دهید L در یکی از سمت چپ و R در یکی از سمت راست. اگر شما تنها با استفاده از یک تلنگر آن وری و آمار کمی L و R دکمه های واقع بر روی نرده.

در این مرحله شما می توانید به عقب در شادی باهم تسمه به خود را کنترل.

هنگامی که شما با قرار دادن سوئیچ مطلب به خواب شادی-Con کنترل کننده باید به طور خودکار قطع. اما آنها هنوز هم باید همگام سازی شود تا فقط با لمس دکمه صفحه اصلی و یا در صورت دکمه در هر زمانی که شما آماده برای اتصال آن به سوئیچ Lite دوباره.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار کنترل کننده با نینتندو سوئیچ Lite?

بسیار عالی نرم افزار کنترل نیز می توان با استفاده از سوئیچ Lite را با پیروی از مراحل مشابه استفاده شادی-منفی خواهد شد و تابع عینا به استفاده از یک نرم افزار کنترل میز در حالت اصلی تغییر دهید.

در بالا به دنبال دستورالعمل برای رفتن به تغییر ادراک و نظم بخش و سپس با فشار دکمه همگام سازی در نرم افزار کنترل. آن واقع در بالای کنترلر درست در کنار پورت USB. پس از چند ثانیه آن را باید زوج و شما می توانید دکمه L و R دکمه برای اتصال آن را برای بازی.

اگر شما ترجیح می دهند به بازی با نرم افزار کنترل کننده متصل از طریق USB است که آن نیز یک گزینه است. نینتندو توصیه می کند با استفاده از یک تایید hub دستگاه از جمله HORI دوگانه USB Playstand. این اجازه خواهد داد که شما را به اتهام این سیستم شامل یک پایه که سوئیچ Lite ندارد. هنگامی که شما سوئیچ Lite لنگر انداخت در اين غرفه تنها با اتصال آن به نرم افزار کنترل کننده با استفاده از کابل USB و آن را بلافاصله زوج و آماده برای استفاده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>