چگونه برای تمیز کردن و استریل خود را در خانه ماسک صورت

در اوایل ماه آوریل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) شروع به معرفی افراد پوشیدن ماسک در پاس

توسط DOSTEMANSALAM در 26 فروردین 1399

در اوایل ماه آوریل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) شروع به معرفی افراد پوشیدن ماسک در پاسخ به COVID-19 pandemic, معمولا شناخته شده به عنوان coronavirus. به منظور صرفه جویی در فولاد ماسک و ماسک های پزشکی برای مراقبت های بهداشتی کارگران CDC گفت: عموم مردم باید با استفاده از پارچه پوشش صورت ساخته شده از آیتم های خانگی.

"این مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید که هدف از این ماسک برای محافظت از پوشنده لباس" دکتر Dean وینسلو, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی گفت: روند دیجیتال. "آن را برای محافظت از دیگران در مورد [پوشنده لباس است] بدون علامت و یا حداقل علامتی اما ریختن ویروس." این ماسک ها مفید برای مکان هایی مانند داروخانه که در آن ممکن است دشوار است به ماندن شش پا را از شخص دیگری.

سرفه بازدم و صحبت کردن همه انتشار قطرات به هوا است که می تواند دیگران را آلوده. به عبارت دیگر ماسک نیست محافظت از شما در جهان; آن را به حفاظت از جهان را از شما. که چرا از آن مهم است برای پوشیدن یک حتی اگر شما لازم نیست که هر گونه علائم. شما هنوز هم می تواند به گسترش این بیماری قبل از اینکه شما شروع به سرفه کردن و یا اگر شما در حال آلوده اما هرگز بسیار بیمار است. وینسلو همچنین می خواهد به مردم یادآوری کند که ماسک نیست یک جایگزین برای اقدامات موثر تر مثل ماندن در شش پا و دور از دیگران است. "پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله ها در طرح بزرگ از چیزهایی که بسیار بسیار مهم تر از پوشیدن ماسک ها, به نظر من," او گفت:.

how to clean your homemade mask
Genevieve Poblano/Digital Trends

چگونه اغلب شما باید خود را تمیز ،

شما می خواهید به ماسک خود را از چیزی است که برگزار خواهد شد تا به بسیاری از لباس شویی. وجود دارد در حال آموزش برای ساخت ماسک از T-پیراهن bandannas و ورق تخت. برخی از مواد مانند جامه فلانل یا پشمی و سنگین وزن پنبه به احتمال زیاد بهتر است در متوقف کردن قطرات بیش از دیگران است. ماسک در حال رفتن به تحت پوشش در همه چیز را که می آید از دهان شما.

در حالی که وینسلو گفت: وجود دارد یک فرصت کوچک شما می توانید برخی از آلودگی در خارج از ماسک زمانی که شما در خارج از منزل وجود دارد دیگر دلایل به طور منظم تمیز کردن آن است. "آن را احتمالا نمی خواهد بوی بیش از حد خوب تا پایان روز," او گفت:. "شما احتمالا رفتن به شستن آن در هر روز است."

صابون تا

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) دارای یک لیست از ضد میکروبی محصولات است که نشان داده شده است موثر باشد در کشتن ویروس ها شبیه به COVID-19. وجود دارد یک زن و شوهر از گزینه های ذکر شده برای presoaking رختشویی اما اکثریت برای سخت سطوح بدون منفذ و به معنای مورد استفاده در بیمارستان ها مدارس و سایر مکان هایی که به طور معمول با استفاده از پاک کننده های صنعتی.

hand washing
Johan فرانسوی / گتی

دکتر فرانکی چوب, سیاه, بخش صندلی فنی و مهندسی, فیزیکی, علم و تکنولوژی فرایند در شمال شرق اوکلاهما کالج می گوید: این احتمال وجود دارد که مواد شوینده شما را در دست خواهد کافی برای تمیز کردن ماسک. "اگر شستن دست با آب گرم و صابون آب در حال رفتن به خوب به دست من چیزی شبیه به این است که رفتن به کار برای من ماسک," او گفت:.

او نگران آن است که افرادی که جدید به پوشیدن ماسک را از طریق یک دوره تنظیم — به معنای واقعی کلمه. "هنگامی که مردم با پوشیدن یک ماسک آنها باید حتی بیشتر آگاه از لمس کردن صورت خود," او گفت:. این نیز مهم است به دقت حذف ماسک را هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی, بنابراین شما لازم نیست آلوده دست خود را.

چه درجه حرارت را بکشند coronavirus?

"من همیشه می خواهم به مطمئن شوید که مصرف کنندگان درک تفاوت بین تمیز و بهداشتی" گفت: Mindy کاستلو در یک ایمیل به دیجیتال روند. او یک گواهینامه محصول متخصص و ثبت نام بهداشت محیط sanitarian در National Sanitation Foundation (NSF) که بازرسی و گواهی لوازم و محصولات دیگر. "تمیز کردن از بین بردن لکه ها یا خاک از یک سطح یا پارچه. زمانی که مطابق با اصول شما در واقع از بین بردن میکروارگانیسم ها مانند باکتری ها و کپک و مخمر," او گفت:. "اگر شما می خواهید برای کاهش خطر ابتلا به بیمار مطابق با اصول بهداشتی است که راه را برای رفتن."

وجود ندارد مطالعات منتشر شده در چگونه COVID-19 می ایستد تا دماهای مختلف اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان داد که 132.8 درجه فارنهایت (56 درجه سانتیگراد) گرم به اندازه کافی برای کشتن کروناویروس که باعث سارس. تست های دیگر یافت دماهای بالاتر تا به 149º F (65º C) بیشتر موثر است.

زیرا کسانی که درجه حرارت scalding برای پوست انسان با استفاده از هر دو گرم و یا آب سرد و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه است CDC دستورالعمل برای شستن دست. پس پارچه می تواند مقاومت در برابر دماهای بالاتر CDC توصیه می کند شستن لباس در "گرمترین مناسب آب تنظیم می باشد."

چرا ماشین لباسشویی کار می کند ؟

برخی از ماشین لباسشویی زا و مایع تنظیمات. برای واجد شرایط برای صدور گواهینامه استاندارد برای مایع واشر باید کاهش 99.9% از میکروارگانیسم ها در طول مایع چرخه. "این استاندارد بین المللی پروتکل مشخص نیست یک دما برای ماشین لباسشویی را مطابق با چرخه برای رسیدن به" گفت Costello. برای آلرژن گواهینامه واشر به حذف حداقل 95 ٪ از خانه کرم های گرد و غبار و آلرژن و گربه سانان شوره و آب باید به 131º F (55º C). نه گواهینامه شامل تست در اثر کشتن coronaviruses. "NSF بین المللی توصیه می کند پس از CDC راهنمایی برای لباس های شسته شده" گفت: Costello. "در برخی موارد مطابق با چرخه خود را در ماشین لباسشویی ممکن است داغترین تنظیم."

laundromat interior
استفانی کیت / Stringer / گتی

حتی اگر خود را واشر ندارد ویژه مایع تنظیمات مکانیکی عمل واشر — حول لباس مورد و داشتن آنها را در برابر یکدیگر مالش — و مواد شوینده هنوز هم کشتن ویروس. آن دارای یک لایه چربی که در صابون کمک می کند تا شکستن. (انجمن شیمی آمریکا بزرگ تصویری توضیح بیشتر در عمق در مورد اینکه چرا صابون بزرگ در از بین بردن COVID-19 virus.) "این یک RNA ویروس پس از آن به خصوص هاردی گفت:" وینسلو. او موافق هر گرم چرخه احتمالا این ترفند را انجام دهد. "که فقط حل شوینده موثر تر اگر هیچ چیز دیگری," او گفت:.

شما می توانید با استفاده از ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن خود ،

کفش و کلاه و اسباب بازی — وجود دارد هیچ محدودیتی برای چیزهای عجیب و غریب مردم قرار دادن در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن. مانند ماشین لباسشویی برخی از مدل های جدیدتر باید مایع تنظیمات. این NSF نیز گواهی این تنظیم. "در طول تست سه مشترک موجودات زنده – استافيلوکوکوس اورئوس, کلبسيلا پنومونيهو سودوموناس آئروژينوزا – به اضافه بارهای از غذاهای گفت:" کاستلو. "سطح باکتری ها تست شده است پس از آن. آب در ماشین ظرفشویی است که کسب استاندارد بین المللی خوانده شده را علامت به صورت مایع باید به 150 درجه فارنهایت (65.56 º C) در طول نهایی شستشو و اقامت در و یا بالاتر از آن درجه حرارت به اندازه کافی بلند برای رسیدن به 99.999 % کاهش."

2000 مطالعه از موسسه محیط زیست پزشکی و بیمارستان اپیدمیولوژی یافت که 160º F (71º C) درجه حرارت کافی بودند برای ضد عفونی تجهیزات پزشکی, اما نه هر ماشین ظرفشویی این را دریافت کنید ، آب هنوز هم مخلوط کردن با آب و صابون کمک خواهد کرد که کشتن ویروس, هر چند آن را در معرض همان عمل مکانیکی به عنوان یک واشر تولید می کند. نیز وجود دارد بالقوه که ماسک می تواند تبدیل به پیچیده در اطراف برخی از ماشین ظرفشویی را چرخش قطعات و شکستن ماشین.

شما می توانید جوش صورت خود را ،

برای کسانی که زندگی در خانه های با حداقل لوازم آن ممکن است عقل به خطر سفر به ماشین لباسشویی برای شستن ماسک صورت. وینسلو فکر می کند که اکثر مردم خوب خواهد شد فقط به انجام آنچه آنها می خواهم انجام اگر آنها در یک سفر را فراموش کرده و اضافی زیر: پر کردن سینک, با, داغ, آب و صابون و شستن دست. چوب-سیاه و مقایسه آن را به شستن هر مورد از لباس که در آن وجود دارد نگرانی در مورد یک بیشتر آشنا باکتری یا ویروس مانند سالمونلا یا نورو ویروس. "همان اقدامات احتیاطی می رویم به درخواست," او گفت:.

اما اگر شما علامت و زندگی با دیگران, شما ممکن است بخواهید کمی دقیق تر. در آن صورت جوش ماسک خود را می تواند یک گزینه است. بسیاری از مردم این کار را با بد بو ظرف بپاشید. با استفاده از یک قابلمه بزرگ و به اندازه کافی آب به مطمئن شوید که آن را نمی کند همه تبخیر دور. ماسک را در آب برای چند دقیقه و چرخش آن در اطراف گهگاه با انبر.

تایوان مواد غذایی و داروی آمریکا اخیرا پیشنهاد نسبتا رمان راه حل برای استفاده مجدد از فولاد ماسک. آن را نشان می دهد قرار دادن یکی در پلوپز بدون آب و ترک آن را برای سه دقیقه. چوب-سیاه و سفید فکر نمی کند که گام لازم است و به طور بالقوه خطرناک است. "من نمی توصیه قرار دادن آنها را به یک ماشین ظرفشویی به یک مایکروویو به یک برنج پز و یا هر چیزی شبیه به آن," او گفت:. "از آنجا که شما بیشتر احتمال دارد برای ایجاد یک خطر بالقوه است." اگر شما یک ماسک از یک سربند که فلزی است موضوع به عنوان مثال قرار داده و آن را در مایکروویو خود را, آن می تواند آسیب های لوازم خانگی و یا شروع یک آتش سوزی.

زمانی که من باید یک ماسک جدید?

برخی از این روشهای تمیز کردن سخت تر بر روی پارچه بیش از دیگران است. آب داغ موجب شکسته شدن الیاف با سرعت بیشتری برای مثال. مش کیسه لباس های شسته شده ممکن است کمک به محافظت از آن را از برخی از پیچش و چرخش است که می تواند اتفاق می افتد به عنوان واشر می چرخد. اگر شما توجه سوراخ در ماسک خود را از آن زمان به جای آن.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن