چگونه به تغییر رمز عبور جیمیل

می خواهید برای شروع به افزایش امنیت خود را آنلاین ؟ شروع با به روز رسانی ایمیل خود و رمز عبور. برای بسیار

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399
می خواهید برای شروع به افزایش امنیت خود را آنلاین ؟ شروع با به روز رسانی ایمیل خود و رمز عبور. برای بسیاری از مردم, اما, این ممکن است به معنی تغییر رمز عبور برای حساب Gmail. اگر این اولین بار است که به روز رسانی جی میل خود را رمز اخم نکنید: با استفاده از این راهنمای شما قادر خواهید بود به تغییر آن را در فقط چند قدم.

مربوط می خواند

با بیش از 1.5 میلیارد آدرس ایمیل به عنوان 2018 جیمیل ممکن است به یکی از محبوب ترین برنامه های ایمیل در جهان است. اما این بدان معنا نیست که کاربران آن می دانم که چگونه به حرکت هر یک از ویژگی های آن است. در اینجا نحوه تغییر رمز جیمیل, آیا شما با استفاده از دسکتاپ یا وب سایت Gmail Android app.

گام 1: ورود به حساب کاربری گوگل خود را

Change Gmail password step 1 screenshot
تصویر

سر به اکانت گوگل صفحه و با کلیک بر روی آبی به حساب گوگل را فشار دهید در سمت راست بالا گوشه.

ورودی جزئیات ورود خود را به عنوان درخواست و در صورت نیاز بررسی هویت خود را با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت.

مرحله 2: باز کردن تنظیمات امنیتی خود را

Gmail Update screenshot

با کلیک بر روی امنیت زبانه و شما را با ارائه تعدادی از گزینه های. در پایین حرکت تا زمانی که شما پیدا کردن این بخش با برچسب ورود به گوگل.

مرحله 3: تغییر رمز عبور خود را

Gmail Update Screenshot 2

پیدا کردن بخش با عنوان رمز عبور. آن را به شما بگویم زمانی که شما آخرین تغییر در آن. با کلیک بر روی رمز عبور و وقتی از شما خواسته ورودی رمز عبور خود را دوباره برای تایید هویت خود را. سپس از شما خواسته می شود برای ورودی یک رمز عبور جدید. مطمئن شوید که این پیچیده با ترکیبی از اعداد و حروف و حروف و کاراکترهای خاص. اگر شما نگران فراموش کردن آن با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور.

هنگامی که شما تایید رمز عبور و کلیک بر روی آبی تغییر رمز عبور دکمه تغییر کامل است و حساب خود را خوب و امن است. این نیز زمان خوبی برای بررسی خود را و دیگر اطلاعات حساب مانند تایید دو مرحله ای و روش های بازیابی.

تغییر رمز عبور خود را با Gmail برنامه اندروید

اگر شما دسترسی به ایمیل خود را در یک قرص اندیشه و یا گوشی های هوشمند روش برای تغییر رمز عبور خود را کمی متفاوت است اما پیچیده تر است.

باز کردن Gmail نرم افزار و با کلیک بر روی سه خط نماد منو را در بالا گوشه سمت چپ. بعدی را انتخاب کنید تنظیمات از پایین منو را انتخاب کنید و سپس حساب شما می خواهید به تغییر. کلیک کنید مدیریت حساب کاربری گوگل خود رابه دنبال آن منو را فشار دهید و سپس امنیت. متناوبا, شما می توانید حرکت در امتداد منوی بالا و روی همان گزینه است.

ضربه بزنید و رمز عبور بخش و ورودی رمز عبور فعلی خود را. سپس ورودی خود را یکی از جدید آن را تایید, پس از آن ضربه بزنید بر روی تغییر رمز عبورو شما خوب به آن بروید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن