چگونه برای اضافه کردن حساب ایمیل خود را به آی فون

اگر شما به تازگی یک آی فون جدید و یا یک آدرس ایمیل جدید اتصال به حساب ایمیل خود را به تلفن خود است که احتمالا یک اولویت است. اپل باعث می شود این فرآیند به عنوان بدون درد که ممکن است, اما آن را هنوز هم مهم است که بدانید که به کجا برود بنابراین شما می توانید حساب خود را هنگامی که شما چند دقیقه یدکی. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اضافه کردن ایمیل یا به صورت خودکار و یا دستی.

گزینه 1: اضافه کردن ایمیل به صورت خودکار

اپل باعث می شود آن را آسان به راه اندازی ایمیل با اتصال به یک ارائه دهنده محبوب از طریق تنظیمات. مهم این است که این روند تنها با این نسخهها کار با ایمیل اصلی سیستم عامل مانند گوگل, iCloud, مایکروسافت, ارز, و, یاهو, که همچنین می توانید اطلاعات دیگر مانند رویدادهای تقویم گوشی خود را. مگر اینکه شما با استفاده از یک کوچکتر و کمتر شناخته شده به ایمیل مشتری این است که بهترین مکان برای شروع است.

مرحله 1: مطمئن شوید که آی فون خود را است و متصل به اینترنت قبل از اینکه شما آغاز خواهد شد. شروع در صفحه نمایش و تنظیمات را انتخاب کنید برنامه شروع به.

مرحله 2: در قسمت تنظیمات در پایین حرکت تا زمانی که شما گزینه ای برای کلمات عبور و حساب با کلید آرم. انتخاب این. در صفحه بعدی شما قادر خواهید بود برای دیدن هر متصل به حساب شما در حال حاضر ممکن است (iCloud برای مثال در حال حاضر ممکن است وجود دارد بر اساس چگونه به شما در تنظیم آی فون خود را). را انتخاب کنید اضافه کردن حساب به آغاز فرایند اضافه کردن ایمیل خود را.

مرحله 3: سیب را در حال حاضر نشان می دهد شما چند تا از برترین ارائه دهندگان ایمیل است که در آن می توانید با اتصال به طور خودکار — در حال حاضر شش در همه. را انتخاب کنید ایمیل خود را پلت فرم از این لیست و یا سر به بخش ما در دستی وارد کردن ایمیل.

گام 4: وارد کردن آدرس ایمیل خود و رمز عبور برای حساب ایمیل خود را در صفحه نمایش جدید. هر یک از ارائه دهنده خود را جداگانه وارد روند بنابراین این نگاه را کمی متفاوت بر اساس آنچه شما را انتخاب کنید. مایکروسافت, ارز, برای مثال شما یک فرم اولیه را پر کنید و یک ارز Device ID برای ارز خود را به مدیر استفاده کنید. یاهو را به سادگی شما را به یک نسخه از آن ورود به صفحه وب. هر چه صفحه نمایش به نظر می رسد مانند ثبت نام با اطلاعات صحیح را انتخاب کنید بعدی.

گام 5: اپل ایمیل خواهد شد و سپس تایید حساب کاربری خود شوید و لینک خود را ایمیل. شما در حال حاضر باید این گزینه برای وارد کردن و استفاده از اطلاعات خاص از تقویم خود و یا تماس با ایمیل. به طور کلی یک ایده خوب به این اطلاعات را همگام سازی در سراسر دستگاه های, اما شما می توانید انتخاب کنید هر کدام که برای شما مناسب است. ذخیره ایمیل خود را هنگامی که به پایان رسید و شما انجام می شود!

گزینه 2: اضافه کردن ایمیل به صورت دستی

این گزینه کار می کند اگر شما می خواهید برای اتصال یک آدرس ایمیل است که یکی از چند ارائه دهندگان که اپل ذکر شده است و یا اگر ایمیل خود را آنلاین در دسترس در همان شیوه ای. خوشبختانه, آن را هنوز هم بسیار آسان به راه اندازی و برنده را که بسیار طولانی تر اگر چه شما ممکن است گزینه ای را برای لینک مخاطبین و تقویم خود را.

مرحله 1: فقط به عنوان با گزینه اتوماتیک شروع به رفتن به تنظیمات. در پایین حرکت به کلمات عبور و حسابو سپس را انتخاب کنید اضافه کردن حساب.

مرحله 2: در اینجا شما را ببینید اپل لیست سازگار اتوماتیک ارائه دهندگان اما در پایین توجه کنید یک گزینه وجود دارد به صورت دیگر. انتخاب دیگر برای شروع.

مرحله 3: در حال حاضر شما باید تعدادی از گزینه های برای اضافه کردن حساب های کاربری مختلف اما شما می خواهید اولین گزینه در بالای صفحه اضافه کردن حساب ایمیل. اپل به شما یک فرم را پر کنید خود را با نام و آدرس ایمیل و رمز عبور و توضیحات (شما ممکن است بخواهید به آن برچسب به محل کار یا مدرسه, ایمیل, برای مثال). با پر کردن این همه اطلاعات را انتخاب کنید و سپس بعدی.

گام 4: منتظر برنامه برای بررسی ایمیل خود و اطلاعات است. اگر چیزی را اشتباه می رود و مطمئن شوید که آدرس خود را و رمز عبور خود را به طور کامل و دقیق. اگر همه چیز می رود با توجه به برنامه ایمیل خود را واقع خواهد شد و شما می توانید انتخاب کنید انجام می شود به پایان روند.

حساب ایمیل خود را در حال حاضر باید مرتبط! سر به برنامه ایمیل و صبر کنید برای به روز رسانی است که می تواند یک زن و شوهر از دقیقه. هنگامی که به پایان رسید, شما باید قادر به دسترسی به تمام پیام های ایمیل خود را همراه با توابع اساسی برای ایجاد و مدیریت ایمیل. به یاد داشته باشید برای به روز کردن برنامه به مطمئن شوید که آن را به جستجو برای هر گونه ایمیل های جدید هنگامی که شما از آن استفاده کنید!

شما همچنین می توانید از راهنماهای ما در چگونه به باز کردن آی فون خود را بدون تشخیص چهره و یا چگونه به حرکت عکس ها بین اپل اگر شما یک مدل جدید است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>