چگونه دیترویت 'Bad Boys' تغییر NBA

دکتر جیمز مشاهیر کانادایی معلم تربیت بدنی در اسپرینگفیلد ماساچوست انتساب داده شد به آمده تا با یک ورزش داخلی ب

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399

دکتر جیمز مشاهیر کانادایی معلم تربیت بدنی در اسپرینگفیلد ماساچوست انتساب داده شد به آمده تا با یک ورزش داخلی برای حفظ ورزشکاران در حال اجرا به بالا و پایین طبقه از طریق زمستان سخت سال. ماهیت خشونت آمیز فوتبال بود با وزن سنگین در کشور وجدان و همچنین مشاهیر است.

در دسامبر. 21, سال 1891 او کاهش دو نرده در طرف مقابل از یک سالن آویزان سبدهای هلو کردن آنها و آموزش دانش آموزان خود را به بازی اولین بازی بسکتبال. اما بلافاصله آن را تفویض به مقابله با لگد زدن و مشت زدن دیوانگی. از آنجا که قوانین اصلی بسکتبال شامل خطا و مجاز در حال اجرا با توپ.

از آن پیدایش بسکتبال طراحی شده بود را اولویت بندی فضل و مهارت بیش از پرخاشگری جسمانی. "اگر برخی از قوانین به نظر می رسد بی ارزش شدید آن خواهد بود به خاطر آن است که زمان برای متوقف کردن خشونت است قبل از آن آغاز می شود" گفت: مشاهیر, تنظیم تن برای آینده 129 سال jostling بین باطل بازیکنان و قانون سازان.

حتی دریبل بنابراین انتگرال به بازی است که آن را پوچ تصور بسکتبال بدون آن گنجانیده شده بود به عنوان مرهم در برابر تجاوز. 3-نقطه خط معرفی شد و در سال 1979 و به طور موقت کوتاه برای سه فصل با شروع در سال 1994. پس از فصل 2003-04 دست بررسی قانونى بود. NBA جوایز ظرافت تنظیم rulebook قابل ملاحظه ای در طول سال برای حفظ تعادل بین فضل و فیزیکی بین جرم و دفاع. هیچ تیم به چالش کشیده است که تعادل به طور چشمگیری به عنوان "پسران بد" پیستون که برنده back-to-back عناوین در سال 1989 و 1990 در روی پاشنه های بی شعور, سبک دفاعی که با تحمیل درد زیادی بر مخالفان آن منصرف آنها را از veering بیش از حد نزدیک به لبه.

ESPN Michael Jordan, مستند "آخرین رقص" دوباره مشتعل یک بحث. زمانی که اردن بولز پس از دو حذفی خروجی در دست "پسران بد" در نهایت بیش از قوز کردن در سال 1991 پلی آف پیستون حاضر به لرزش مخالفان خود را' دست یک بی حرمتی است که هنوز هم rankles. مدرن روز هوراس اعطای یک از اعضای آن گاو را به نام "مستقیم تا سگ."

آنچه در این مستند شامل نمی شود به عنوان بسیار خود ما وینس حسن نیت اشاره کرد این است که اردن توهین پیستون' سبک در روز بین بازی های 3 و 4. "پیستون در حال سزاوار قهرمانان گفت:" اردن است. "بد پسران بد برای بسکتبال است."

Bill Laimbeer and the rest of the Bad Boys Pistons developed a reputation during the late 80s. (Jonathan Daniel/Getty Images)
لایحه Laimbeer و بقیه پسران بد پیستون توسعه داده است شهرت در اواخر 80s. (Jonathan Daniel/گتی ایماژ)

من شک دارم که اردن — و یا هر یک از دیگر صدای بالای NBA — تا به حال مشاهیر در ذهن زمانی که آنها گفت که اما پیستون در واقع هل دادن این ورزش به غیر طبیعی لبه.

نه این که پیستون مراقبت. کار خود را به نفع خود. اگر آنها تعریف بازی در طول راه آن باشد. آنها متعلق به نفرت لذت در آن است. در "Bad As I Wanna Be," سابق پیستون قدرت به جلو Dennis Rodman را تکان داد مشاهیر به هسته خود اگر او خوانده Rodman را سرافراز پذیرش که پیستون با نزدیک شدن به بازی با یک "فوتبال ذهنیت است."

در 2014, megyn kelly را بنیامین موریس بررسی اینکه آیا "پسران بد" شد واقعا که بد است. معلوم می شود آنها ارتکاب بیشتر ویژگی های خطا را نسبت به مخالفان خود از هر تیم دیگری در تاریخ NBA. موریس همچنین متوجه شدم که به طور کلی ویژگی های خطا را مرتبط با پیروزی. "تیم تمایل به پیروزی 1.4 درصد بیشتر زمانی که بازیکنان خود را دریافت تکنولوژی و عظیم 5.5 درصد بیشتر زمانی که مربیان خود انجام," او نوشت. مجازات — به احتمال زیاد از دست دادن رایگان یک نقطه در خط پرتاب آزاد — به اندازه کافی قوی نیست به جایگزین تهدید و شدت ممکن است مرتبط با تیم های که مرتکب بسیاری از ویژگی های خطا. "در حالی که ویژگی های خطا را نمی تواند منجر به طور مستقیم به برنده شدن در این نوع رفتار که منجر به ویژگی های خطا را فقط ممکن است" او آمده است.

پیستون استراتژی متولد نشده از معدن یک بازار ناکارآمدی اما آنها را بصری محاسبه است که عواقب ناشی از خطا فنی و شخصی نمی خواهد به اندازه کافی برای کاهش استفاده از کبودی ،

پیستون مانند بسیاری از شانزه قبل و بعد از آنها دستکاری کنوانسیون برای به دست آوردن یک لبه. بازی تکامل می یابد از طریق چنین تحریف. آن را همیشه به دلیل برندگان beget شرکتی.

اردن تغییر بسکتبال و آن را بیشتر در محیط گرا. Magic Johnson و Scottie Pippen اختراع نقطه به موقعیت است که LeBron James پا به در سال 2003. امروزه این لیگ در تلاش است تا outshoot Stephen Curry طلایی رزمندگان امور خارجه.

مشکل با پیستون است که NBA نمی تواند استطاعت برای همه به کپی خود را hard-nosed ، بنابراین پیش از 1990-91 فصل NBA افزایش مجازات برای ارتکاب آشکار خطا را به دو پرتاب آزاد تلاش و در اختیار داشتن توپ. "مجرم" با توجه به تاریخچه تغییر حکومت در NBA.com, "نیز ممکن است در خارج وجود ندارد اگر تلاش آشکار برای بازی توپ و/یا در مقام قضاوت تماس بود و از جمله بیش از حد طبیعت است که آسیب می تواند رخ داده است."

آن را آسان به انتقاد از NBA بودن نرم در اینجا, اما آن را نرم و طراحی. Diehards ممکن است عشق تیم مانند پیستون اما مخاطبان جریان اصلی آهنگ در زمانی که ورزشکاری ذوب شده است با ظرافت است. حتی LeBron بدون در نظر گرفتن مهارت های خود را, می شود برای انتقاد از خود بازی که ریشه در قدرت است. بچه ها در زمین بازی نمی clothesline بازیکنان رانندگی به لبه به عنوان یک قصیده به لایحه Laimbeer. آنها می خواستند به مانند مایک. در حال حاضر آنها می خواهند به مانند کاری است.

Michael Jordan and the Bulls finally got over the Detroit Pistons hump in 1991. (Focus on Sport via Getty Images)
مایکل جردن و خریداران در نهایت بیش از دیترویت پیستونز قوز در سال 1991. (تمرکز در ورزش از طریق گتی ایماژ)

از "پسران بد" به عنوان یک نتیجه هرگز الوهیت اما میراث خود را در زندگی در خطوط بازی. آنها پدید آمده در یک چشم انداز است که بیبهره از دفاع و تنظیم یک سابقه برای نسل بعدی با وادار کردن تیم ها را به خود فیزیکی برای دیدار با این چالش را از ضرب و شتم آنها. به منظور شکست دادن آنها خریداران معامله بزرگ مرد لایحه Cartwright و پیش نویس را پوردو. اردن Pippen و بقیه تیم صرف offseason در اتاق وزن بعد از پیستون لگد آنها را بیش از همه طبقه دو بار در یک ردیف. گاو' پیروز سری در سال 1991 به چالش ذهنی خود را چقرمگی. آنها در نهایت پذیرفته شده و غیر قابل اجتناب از کبودی و نگهداری می شود حمله است. با تحمل پیستون' یورش گاو به ارث برده برخی از DNA خود را. تلاش برای ضرب و شتم خریداران نیاز فیزیکی بیش از حد. به عنوان یک نتیجه, NBA از 1990s شد تعریف شده توسط hard-nosed, کم ثمر بسکتبال.

گسترده سکته مغزی از تاریخ تا حدودی ناعادلانه به پیستون نشان می دهد که آنها به زور از آنجا که آنها تا به حال هیچ دیگر مراجعه کنند. اما آنها مقدار زیادی ماهر. Isiah Thomas شد یک طبقه کلی برای سنین. Laimbeer بود 6-پا-طبقه 11 spacer. آنها بیش از قلدر. در بسکتبال, موفقیت نیاز به یک تعادل بین مهارت و پرخاشگری. رزمندگان زیپ در سراسر دادگاه اما آنها همچنین تمام زمان دفاع. از "پسران بد" پیستون فقط تکیه بنابراین به شدت در کنار مقتدرانه که آنها همراهی بقیه NBA به تکیه که راه بیش از حد. خواهد شد که میراث خود را.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب