داغ, اسباب بازی' اولین کلون رقم فوق العاده مغز-شکستن

خوب سربازان و تمام.تصویر: داغ, اسباب بازیاسباب بازی و کلکسیونارقام اقدام مجسمه اختصاصی و دیگر کالا. مراقب باشی

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399
Good soldiers, one and all.
خوب سربازان و تمام.
تصویر: داغ, اسباب بازی
اسباب بازی و کلکسیونارقام اقدام مجسمه اختصاصی و دیگر کالا. مراقب باشید: اگر شما نگاه کنید در اینجا شما احتمالا رفتن به صرف مقداری پول پس از آن.

آن را خوب است. اما سر من نمی خواهم آن را بپذیرید با تشکر از شما.

اسباب بازی داغ طعنه در جنگ ستارگان بعد که شروع به اضافه کردن شخصیت های از جنگ های کلون سری انیمیشن برای آن صف گسترده و فوق العاده دقیق عمل ارقام است. این شرکت به ما نشان داد که حدود 90 درصد از آنچه که بسیار بدیهی است که یک rad-به دنبال کاپیتان رکس عمل شکل بازآفرینی یک شرکت-یاد شات از نمایش نهایی فصل رکس ایستاده در مقابل 332nd کلون گردان یک شعبه از 501st با کلاه خود repainted به عنوان یک هدیه به Ahsoka Tano به تصویر می کشد او Togruta صورت نشانه گذاری.

تبلیغات

همه بسیار شیرین تا همان کسانی که کلون تا به حال یک سوئیچ بدبختانه در مغز ساخته شده است که آنها می خواهند برای کشتن او به نام از Darth Sidious. اما در کنار این نکته در اینجا ما باید ارقام اقدام به gawp در!

تبلیغات

این هفته داغ, اسباب بازی به طور کامل به طور رسمی پرده برداری از آن 1:6-مقیاس رکس رقم به این معنی است که در حالی که ما نه تنها باید برای دیدن تمام لوازم جانبی رکس می آید با خود فاز-2 سبک کلاه با بهم پیوستن یا ضمیمه فاصله یاب خود را بلستر تپانچه فوق 332nd کلاه و یک jetpack است با تقویت کننده-جت اثرات قطعات. ما همچنین کردم به دیدن رکس سر به زیر گفت: کلاه ایمنی.

که فقط Temuera Morrison ، و ؟ من نمی? من می توانم? من نمی خواهید ؟

Good LORD, those eyebrows.
خوب خداوند آن ابرو است.
تصویر: داغ, اسباب بازی

تبلیغات

این تعجب آور اطلاعات ، رکس یک کلون سپاهی کلون شد کلون از Jango Fett Temuera Morrison بازی Jango Fett و تمام کلون در حمله کلون ها و انتقام از Sithخواهد شد و در حال حاضر گزارش بازی را کلون-پسر Boba در این Mandalorian's, فصل دوم برای بوت شدن. پس چرا نمی داغ, اسباب بازی کاپیتان رکس فقط خوب نگاه مانند Temuera Morrison اما 12-ish اینچ قد بلند و ساخته شده از پلاستیک ؟

خارج از برخی از نمونه های اخیر خود را به عنکبوت-آیه ارائه شده—که حفظ متحرک زیبایی از این فیلم اغراق آمیز فیزیکی sculpts بافت از مواد و سبک شامل unmasked سرداغ, اسباب بازی,' علامت تجاری زیبایی است واقع بینانه تفریح و سرگرمی از بازیگر و بازیگر اشکال جسمانی خودت منع کن در این 12" مقیاس به نقطه ای از وهم آور دقت. آنها انجام این کار با رکس به جای رفتن را از مسیر تلاش برای از نو خلق کردن جنگ های کلون' زیبایی باید انتظار می رود به جای راه دیگری در اطراف. آن را حتی اولین بار یک رکس شکل عمل کرده است این—Hasbro Star Wars: The Black Series خط به شورشیان و جنگ های کلون شخصیت های واقعی sculpts در خط با بقیه سری های زمانی که آنها آورده بودند و بیش از, از جمله رکس خود را.

تبلیغات

و در عین حال مغز من. آن را پرتاب. خیره به چشم های پلاستیکی کوچک Temuera Morrison, به دنبال در خود هالیوود-رنگ buzzcut و immaculately حفظ ابرو (وقتی رکس هم برای حفظ آن!?), من ماده خاکستری نمی روند اطلاعات که در غیر این صورت به جنگ ستارگان-addled سلول های عصبی است که این یک عکس از کاپیتان رکس. آن را می داند اما در همان زمان آن است که afeared از یک دختر Temuera Morrison زل زده به عقب در آن یکی می تواند مقابله با کلیت ناشناخته درجه اعتبار ساقط است.

تبلیغات

به هر حال با مامان, اسباب بازی' کاپیتان رکس است که با توجه به کشتی در تابستان سال 2021 و شما را به مجموعه ای $255 باید به شما مایل به او خود را در قفسه. مغز شکستن رایگان است اما.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب